Бял списък за гр. Пловдив

  • 2 929 130
  • 14 108
# 11 895
ДКЦ Св. Георги, д-р Станев
https://superdoc.bg/lekar/d-r-stefan-stanev-9513
Виж целия пост
# 11 896
За хормони наистина бодимед и определено не рамус и писанец!
Може ли да ми препоръчате мамолог?

д-р Даниела Манолова - УМБАЛ “Свети Георги”
Виж целия пост
# 11 897
И от мен глас за д-р Станев за съдов хирург.
Виж целия пост
# 11 898
Препоръки за офталмолог, става въпрос за тийнеджър на 17г с висок диоптър.
Мнение за д-р Александър Герджиков и д-р Мая Минева.
Досега бяхме при д-р Лесинска, но искам да сменя.
Виж целия пост
# 11 899
Здравейте, моля за препоръка за съдов хирург. Единият крак ми отича и ме боли вената от коляното до глезена, имам и генетична склонност към тромбофилия. Бих искала да мина на преглед и консултация, за предпочитане по ЗК. Личната ми изписа някакви добавки, но не виждам особен ефект от тях.
Аз препоръчвам д-р Славов и д-р Михайлов от Пълмед. Направиха успешна, много сложна операция на баща ми.
Виж целия пост
# 11 900
Моля за препоръка за добър дерматолог за акне.
Виж целия пост
# 11 901
Препоръки за офталмолог, става въпрос за тийнеджър на 17г с висок диоптър.
Мнение за д-р Александър Герджиков и д-р Мая Минева.
Досега бяхме при д-р Лесинска, но искам да сменя.
Дъщеря ми водя при др.Минева вече втора година. Доволна съм.
Виж целия пост
# 11 902
Според вас добро ли е отделението по кардиология в "свети георги"?  Както и добър кардиолог. Най-вероятно и за цветна снимка на сърцето. Чували сме за доста спекулации с поставяне на стент и затова
Виж целия пост
# 11 903
Благодаря за препоръката, записах си час. Той дали прави Доплер?
Виж целия пост
# 11 904
Да, прави на майка ми.
Виж целия пост
# 11 905
Препоръка за детски гастроентеролог може ли?
Пращат ни на консултация за детенцето.
Виж целия пост
# 11 906
Според вас добро ли е отделението по кардиология в "свети георги"?  Както и добър кардиолог. Най-вероятно и за цветна снимка на сърцето. Чували сме за доста спекулации с поставяне на стент и затова
Добри отзиви за кардиологично съм чувала за Иван Рилски. Включително и на свекър ми там му поставяха стенд /при него със сигурност не е било "спекула", защото с бърза помощ го придвижиха/.
Виж целия пост
# 11 907
Според вас добро ли е отделението по кардиология в "свети георги"?  Както и добър кардиолог. Най-вероятно и за цветна снимка на сърцето. Чували сме за доста спекулации с поставяне на стент и затова
Преди бяха добри вече не зная. Д-р Джинсов беше доста хвален. Сега до колкото знам ибаче вече не работи там.
Виж целия пост
# 11 908
По последни данни от миналата година, д-р Джинсов е все така прекрасен лекар и работи в Хирургиите Blush
Виж целия пост
# 11 909
Препоръка за детски гастроентеролог може ли?
Пращат ни на консултация за детенцето.
Не зная дали изобщо има друг вариант освен др.Янков. Аз съм доволна от него.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия