Бял списък за гр. Пловдив

  • 2 927 346
  • 14 102
# 3 015
Някой по-назад бе попитал,но нека и аз.Препоръчайте ми акушер гинеколог за цитонамазка по ЗК.Не съм си правила никога... Embarassed Rolling Eyes
Виж целия пост
# 3 016
Някой по-назад бе попитал,но нека и аз.Препоръчайте ми акушер гинеколог за цитонамазка по ЗК.Не съм си правила никога... Embarassed Rolling Eyes
Много внимателно избери лекар,защото има гинеколози,който не могат да вземат секрет от маточната шийка,а вземат от влагалището.Аз съм попадала на такива. Shocked
Виж целия пост
# 3 017
Някой по-назад бе попитал,но нека и аз.Препоръчайте ми акушер гинеколог за цитонамазка по ЗК.Не съм си правила никога... Embarassed Rolling Eyes

Д-р Кунчев, ми е взимал на мен. Работи в Торакса по ЗК.
Виж целия пост
# 3 018
Здравейте,мами! Бих искала да попитам какво е мнението ви за доктор Гинчо Кътев? Кабинетът му е в Кючук Париж и бих искала да запиша детето ми при него, понеже ми е наблизо....
Виж целия пост
# 3 019
Здравейте мамита Simple Smile И ние с малката беба търсим нов педиатър...понеже съм адски недоволна от др Печилкова и според мен мястото и изобщо не е в белия списък ...страшно е дезорганизирана...по 4 бебенца вкарва в кабинета.Да не говорим ,че изобщо не ти обръща внимание ....от последното ни посещение останах крайно недоволна..с 2 думи доста АЛЧНА  и ПОВЪРХНОСТНА ...
Виж целия пост
# 3 020
Аз лично имам две деца, много съм доволна от д-рМилчева. Прегледите са подробни и обяснява много внимателно. Работи и със здравната каса. Кабинета й е до Рива Център. От 7год. сме при нея и мямам оплакване!!!
Виж целия пост
# 3 021
 Здравейте!
Някой може ли да ми каже добър педиатър в поликлиниката на Понеделник пазара! Препоръчайте ми някой от посочените в белия списък или просто изкажете мнение!
 Благодаря!
Виж целия пост
# 3 022
Моля, препоръчайте ми доктор/ка с добър ехограф за млечни жлези!
Виж целия пост
# 3 023
Аз по препоръка от тук отидох при Ваня Балева и съм доволна. Вече какъв точно й е ехографът не мога да кажа. Иначе работи в Онкологията, но си има кабинет до Ректората на ПУ.
Виж целия пост
# 3 024
Здравейте!
Някой може ли да ми каже добър педиатър в поликлиниката на Понеделник пазара! Препоръчайте ми някой от посочените в белия списък или просто изкажете мнение!
 Благодаря!

д-р Заимова  Peace Но доколкото разбрах има много пациенти и незнам дали ще ви вземе  Thinking
Виж целия пост
# 3 025
Аз по препоръка от тук отидох при Ваня Балева и съм доволна. Вече какъв точно й е ехографът не мога да кажа. Иначе работи в Онкологията, но си има кабинет до Ректората на ПУ.

А работи ли с касата?
Виж целия пост
# 3 026
Ехограф на млечни жлези и двама добри ехографисти в дкц-то на р-т Стадиона.
Виж целия пост
# 3 027
Nezabravka, честно казано незнам. Аз отидох като за частно, защто от доста време търсех добър специалист.
А от единия от ДКЦ- то до Областната изобщо не съм доволна. Ако му се бях вързала сега гърдата ми щеше да е оперирана  ooooh!
Виж целия пост
# 3 028
Nezabravka, д-р Измерлиева или в поликлиниката на Ресторант Стадиона.
 Д-р Измерлиева 0888670884 ( не знам дали е актуален, намерих го в нета).

п.с. Разбрахме се с Гинчето да пием кафенце  заедно. Simple Smile
Виж целия пост
# 3 029
Здравейте! За белия списък може да добавите и д-р Николай Иванов (акушер-гинеколог). Учудих се като не го видях в списъка. Никой ли не го е посещавал?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия