Бял списък за гр. Пловдив

  • 2 926 738
  • 14 102
# 3 750
Здравейте момичета от Пловдив. Нямам възможност да изчета цялата тема и ще ви питам направо - събирам мнения за болница "Каспела" и доц. Владева и за "Св. Георги" и доц. Орбецова. Моля, ако някой е лежал в тези болници или се е лекувал при тези лекарки да сподели  Praynig

Малко със закъснение отговарям, но аз съм лежала в "Каспела", доволна съм като цяло от болницата. Бях при друг лекар от същото отделение, но от жените, с които бях в стаята, чух добри отзиви за доц.Владева, така че дано отговорът ми ти свърши работа, ако не е късно...
Виж целия пост
# 3 751
Merida77   bouquet. Разбирам, че си лежала в Ендокринологичното отделение на Каспела. При кой лекар беше? И казваш "жените от стаята" - по колко легла има в стая? Също така може ли да споделиш с какво заболяване лежа /на лични/. Благодаря ти още веднъж.
Виж целия пост
# 3 752
Здравейте, предстой ми секцио, а още не съм решила къде да раждам. Двоумя се между ВМИ и Весела, има ли някой пресни впечатления от двете места?
Благодаря!
Виж целия пост
# 3 753
Миналия ден " спорихме "с една приятелка ,че ВМА /ВМИ/ и Св.Георги /АГО/ са едно и също- твърдя аз,а тя казва ,че било съвсем различно.Аз си мисля,че въпреки ,че са отделни сгради и едното е Св.Героги а другото му казват ВМА са на едно ,херургиите на Пещерско   Tired Та моля светнете ни по въпроса нас по простичките от провинцията  Blush  Laughing
Виж целия пост
# 3 754
Миналия ден " спорихме "с една приятелка ,че ВМА /ВМИ/ и Св.Георги /АГО/ са едно и също- твърдя аз,а тя казва ,че било съвсем различно.Аз си мисля,че въпреки ,че са отделни сгради и едното е Св.Героги а другото му казват ВМА са на едно ,херургиите на Пещерско   Tired Та моля светнете ни по въпроса нас по простичките от провинцията  Blush  Laughing

ВМА - военно мед. академия
ВМИ - висш мед. институт
т.нар. ВМИ е отдавна вече УМБАЛ "св Георги"
като на база 1 / на В. Априлов/ му казват някои държавна болница, а база2  - хирургии Peace

Виж целия пост
# 3 755

ВМА - военно мед. академия
ВМИ - висш мед. институт
т.нар. ВМИ е отдавна вече УМБАЛ "св Георги"
като на база 1 / на В. Априлов/ му казват някои държавна болница, а база2  - хирургии Peace


Демек,с една дума -едно и също е   hahaha:
Виж целия пост
# 3 756

ВМА - военно мед. академия
ВМИ - висш мед. институт
т.нар. ВМИ е отдавна вече УМБАЛ "св Георги"
като на база 1 / на В. Априлов/ му казват някои държавна болница, а база2  - хирургии Peace


Демек,с една дума -едно и също е   hahaha:
Ами, не.
ВМА и УМБАЛ " Св. Георги" са различни болници.
ВМИ и ВМА също са различни болници.
ВМИ и УМБАЛ " СВ. Георги" е едно и също.
Виж целия пост
# 3 757
Моля за мнение за доц. Мошеков - детски хирург в хирургиите на "Пещерско". Предстои ни операция за смъкване на тестис на единия ми син, който е на почити 4 г. Предварително благодаря.

Лично за мен най-добрият, не трябва да имаш никакви притеснения!
Виж целия пост
# 3 758
Здравейте, дайте моля координати на ортопед в Пловдив.Става дума за 12 годишно момиче,което стъпва накриво.Благодаря предварително.
Виж целия пост
# 3 759

ВМА - военно мед. академия
ВМИ - висш мед. институт
т.нар. ВМИ е отдавна вече УМБАЛ "св Георги"
като на база 1 / на В. Априлов/ му казват някои държавна болница, а база2  - хирургии Peace


Демек,с една дума -едно и също е   hahaha:
Ами, не.
ВМА и УМБАЛ " Св. Георги" са различни болници.
ВМИ и ВМА също са различни болници.
ВМИ и УМБАЛ " СВ. Георги" е едно и също.

Благодаря ,след дълги разяснения вече разбрах   bouquet
Виж целия пост
# 3 760
как да си запиша час за кардиолог федя николов-има ли частен кабинет
Виж целия пост
# 3 761
Извинявам се, ако се повтарям, но не открих отговор на въпроса ми:

Д-р Амалиев работи ли с ЗК?

Темата е супер добра, но малко се обърках от толкова добри гинеколози към кого точно да се насоча за профилактичен преглед. Няма да раждам и не планирам скоро, но си избрах специалист за вбъдеще. Проблемът е, че за сегашния преглед не мога да се ориентирам...  Thinking
Виж целия пост
# 3 762
Извинявам се, ако се повтарям, но не открих отговор на въпроса ми:

Д-р Амалиев работи ли с ЗК?

Темата е супер добра, но малко се обърках от толкова добри гинеколози към кого точно да се насоча за профилактичен преглед. Няма да раждам и не планирам скоро, но си избрах специалист за вбъдеще. Проблемът е, че за сегашния преглед не мога да се ориентирам...  Thinking

За кой Амалиев питаш - за стария или за младия? Старият не рабоди по ЗК, а младия работи. И двамата са страшни специалисти, така че при който и от двамата да отидеш няма да сбъркаш!  Peace
Виж целия пост
# 3 763
Ох, темата е огромна и нямам сила да я изчета, търся добър гинеколог
за гинекологична операция (отстраняване на яйчници). Може и от частните
болници.
 iliana_mama, бях преди няколко месеца на кардиолог в Пълмед
с направление, но сега изключих как се казваше докторката, а заключението
от прегледа не е при мен. Иначе останах с много добри впечатления.
Виж целия пост
# 3 764
Трябва ми добър хирург за консултация при евентуална херния и последваща операция / при възрастен /
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия