Бял списък за гр. Пловдив

  • 2 926 731
  • 14 102
# 5 460
Д-р Шеткова е добър ортодонт.
Виж целия пост
# 5 461
За добър гастро мога да препоръчам д-р Апостол Георгиев, преди завеждаше отделението в окръжна, сега мисля, че само в Медлайн работи.
Виж целия пост
# 5 462
Мен ме лекуваше Саватинова, доволна съм Simple Smile После на контроли пак при нея съм ходила.

Мъжът ми ходи при Ганева, и той е много доволен Simple Smile За гастро става въпрос.
Виж целия пост
# 5 463
Добър вечер, искам да ви попитам може ли да ида в "Писанец" без направление, за дадено изследване или задължително трябва да е с направление? И има ли значение на кое место ще отида?
Виж целия пост
# 5 464
Аз ходя в Бодимед - без направление. Просто казвам какво искам да изследвам, плащам и ми правят изследването.
Виж целия пост
# 5 465
Добър вечер, искам да ви попитам може ли да ида в "Писанец" без направление, за дадено изследване или задължително трябва да е с направление? И има ли значение на кое место ще отида?
Можете... никой няма да откаже да Ви вземе парите...
Виж целия пост
# 5 466
Добър вечер, искам да ви попитам може ли да ида в "Писанец" без направление, за дадено изследване или задължително трябва да е с направление? И има ли значение на кое место ще отида?
Можете... никой няма да откаже да Ви вземе парите



не заради друго ами защото не ме изпраща специалист
Виж целия пост
# 5 467
Аз ходя в Бодимед - без направление. Просто казвам какво искам да изследвам, плащам и ми правят изследването.
И аз така правя  Grinning
Виж целия пост
# 5 468
Мили мами имам един въпрос Виолета Паскалева работи ли с здравна каса
Виж целия пост
# 5 469
Мили мами имам един въпрос Виолета Паскалева работи ли с здравна каса
В Торакс да
Виж целия пост
# 5 470
благодаря
Виж целия пост
# 5 471
Трябва ми добър хирург, работещ по здравна каса. За преглед/ с направление съм, за да ме насочи за мамография,но имам и други проблеми- сраствания от стари операции,които ми създават сериозни проблеми, та ми трябва наистина човечен и изслушващ хирург/.
Виж целия пост
# 5 472
Според мен трябваше направо направление за мамолог?

Изслушващите хирурзи не са добри в хирургията.


Виж целия пост
# 5 473
Здравейте! Ще ми препоръчате ли хирург за премахване на голяма банка.
Виж целия пост
# 5 474
По отношение на лекарите които изслушват - добрите лекари са тези които изслушват, а не тези които претупват разпита на пациента, защото разпита на пациента е в голям процент правилния ключ за точната диагноза. След това трябва да си добър и в избраната специалност по отношение на практическите ти умения.
Ако на някой му трябва хирург за профилактика на гърда, щитовидна жлеза, коремни органи, бенки, също и при проблеми със съответните органи, може да ми пише на лично, ще му дам координатите на хора които са добри в професията си и може да им се вярва. Все пак тези хора са преди всичко хора и добри лекари.
Медицината е хуманна професия и призвание, а не бизнес.
Хриси - Ачо - писал съм ти на лично, на момичето за хирурга също. Дано сме ви били полезни.
Позитивна вечер и успешно справяне с нещата които ви предстоят през новия ден - вторник и новата седмица.
Поздрави!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия