Бял списък за гр. Пловдив

  • 2 926 502
  • 14 102
# 615
УНГ-д-р Атанас Гюлев,ВМИ хирургиите на Пещерско шосе,изключително внимателен,учтив,загрижен и любезен млад доктор. Peace
Виж целия пост
# 616
Някой скоро да е ходил при д-р Пелев? Каква е цената на прегледа?
Виж целия пост
# 617
Някой скоро да е ходил при д-р Пелев? Каква е цената на прегледа?
Aз съм редовна при Пелев и на ехографа е 25 лв. и на кушетката е 25 лв.
Виж целия пост
# 618
Здравейте.... борим се със стерилитет вече 5г.но резултат няма.Моля някой да ми препоръча кадърен лекар в тази област.Предварително благодаря на отзовалите се....
Виж целия пост
# 619
Здравейте.... борим се със стерилитет вече 5г.но резултат няма.Моля някой да ми препоръча кадърен лекар в тази област.Предварително благодаря на отзовалите се....

Ами по-добре  се насочете към София.Тук има голяма вероятност да загубите доста време и пари , преди да има резултат.
Виж целия пост
# 620
Здравейте!
Моля, препоръчайте ми добър хематолог в Пловдив, работещ по ЗК. Майка ми е с желязодефицитна анемия и не могат да установят от къде идва. А и хематологът, при когото е ходила, не си дава много зор Confused Искаме да го сменим с някой съвестен, стриктен и загрижен такъв. Crazy
Виж целия пост
# 621
Здравейте!
Предстой ни влизане във ВМИ на дъщеря ми другата седмица.Тя е на 10 години,моля ако наякой знае да ми даде информация да ли мога да вляза с нея в клиниката?
Виж целия пост
# 622
vivi75, ако сте в детска клиника не би трябвало да имате проблеми.
Виж целия пост
# 623
Здравейте!
Моля, препоръчайте ми добър хематолог в Пловдив, работещ по ЗК. Майка ми е с желязодефицитна анемия и не могат да установят от къде идва. А и хематологът, при когото е ходила, не си дава много зор Confused Искаме да го сменим с някой съвестен, стриктен и загрижен такъв. Crazy


Аз ходя при Кирова в Св. Георги, на Васил Априлов 15. Не знам колко е добра, защото при друг до сега не съм ходила, но винаги има доста хора. Като цяло съм доволна, има много добро отношение към пациентите, обяснява и следи нещата с месеци, а не просто един преглед и това е!
Виж целия пост
# 624
vivi75, ако сте в детска клиника не би трябвало да имате проблеми.
bim_bam,точно за там сме за ендокринологията  ще ходим във вторник най-вероятно.Дано ме вземат ,че ще се побъркаме Sad
Виж целия пост
# 625
Здравейте,момичета Hug

Моля препоръвайте ми добър детски гастроентеролог.

Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 626
Здравейте,момичета Hug

Моля препоръвайте ми добър детски гастроентеролог.

Благодаря предварително!
доц.бошева-служ.тел-602547,мобилен-0898631424
Виж целия пост
# 627
Здравейте,момичета Hug

Моля препоръвайте ми добър детски гастроентеролог.

Благодаря предварително!
доц.бошева-служ.тел-602547,мобилен-0898631424

Много благодаря Hug
Виж целия пост
# 628
Искам да добавя д-р Кръшков(Селена) и като работа и като човещина  Peace

Надявам се да добавя тук и д-р Матев(Селена),но това ще го видим Юли месец  Peace
Виж целия пост
# 629
Искам да добавя д-р Кръшков(Селена) и като работа и като човещина  Peace

Надявам се да добавя тук и д-р Матев(Селена),но това ще го видим Юли месец  Peace

и аз да дам един глас за д-р Кръшков, който ми направи втората ФМ, имаше съмнения за стомахчето, че е много малко и ме извика след две седмици да го види отново само него без да платя нищо. Много ми обясняваше през целия преглед, доволна съм.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия