Бял списък за гр. Пловдив

  • 2 927 450
  • 14 102
# 945
Чувала съм добри неща за Маркова от Окръжна, алерголог педиатър. Аз не разбирам много, но не трябва ли спец. по вътрешни болести след като става дума за черен дроб? Димитров ли ви гледа?
Да той ни гледа, но той е кардиолог,видя му и черния дроб,но не е по неговата специалност. На алерголог,хомеопат и педиатър го водихме до Силвия Новакова
Виж целия пост
# 946
Един глас за д-р Пламен Чорбаджийски /пулмолог/ Белодробна болница
Виж целия пост
# 947
Моля, препоръчайте ми детски очен лекар!
Виж целия пост
# 948
Моля, препоръчайте ми детски очен лекар!
Последните няколко страници /от 61ва / писахме по въпроса  Peace
Виж целия пост
# 949
В белия списък - Д-р Тодор Стаменов, АГ клиника на ВМИ, приема и в ДКЦ7, филиала. Много опитен, грижовен и честен. Страхотен лекар!
Виж целия пост
# 950
днес търсих доктор Гинка Стоянова, която работеше във второ ДКЦ срещу ресторант стадиона, но ми казаха че е напуснала. някой да има нейни кординати къде е вмомента?
Виж целия пост
# 951
Аз пък последния път търсих ендокринолога си,оказа се че се е преместил-д-р Георгиев ,който работеше във Военна болница,преместил се някъде до Понеделник пазара,някой дали знае негови координати?
Виж целия пост
# 952
днес търсих доктор Гинка Стоянова, която работеше във второ ДКЦ срещу ресторант стадиона, но ми казаха че е напуснала. някой да има нейни кординати къде е вмомента?
Д-р Гинка Стоянова от 9 месеца е зам.директор на Окръжна болница.
Виж целия пост
# 953
ЗДравейте мами,
моля ви, препоръчайте ми добър детски стоматолог. 8 годишната ми дъщеря успя да преодолее страха си от зъболекарския стол, държи се много добре и слушка. Проблемът е обаче, че трябва да сменим сегашната ни зъболекарка. Не искам да споменавам имена, но пациентите се мерят по двоен аршин. Направи ми грозно впечатление, че към колеги медици и сестри цените са по-ниски в сравнение с тези за децата на "обикновените" пациенти. Не говоря празни приказки, това е факт. Стана ми гадно, признавам си. Хайде, майната им на парите, все пак за дете става дума и не съм тръгнала да пестя. Искам най-доброто за детето ми, както всяка майка. ПРоблемът е обаче, че усещам, че ме баламосват, за да измъкнат повечко парички от малкия клиент. Е, аз не съм стоматолог и не зная дали това, което ми се говори в кабинета е така, или се различава от истината. Факт е обаче, че първите семенца на съмнението, че детето ми се третира като касичка, бяха посети. Също така е много важно да вярвам на това, което ми се говори за здравето на детето ми. В конкретния случай не вярвам, нещо ме човърка. Давам конкретен пример, за да не съм голословна. Малка дупчица на едно зъбче е обявена 99% за пулпит. Поразрових се в нет-а, за да видя кво е това нещо "пулпит" на млечен зъб и защо ако е наистина пулпит, лечението и пломбата се отлагат за след 10 дни? А не почнахме веднага. Междупрочем, детето изобщо не се оплаква от болки в това зъбче.....Имам и други примери, но да не ви занимавам. Ще бъда благодарна, ако ми препоръчате свестен детски стоматолог!
Виж целия пост
# 954
Моята зъболекарка не е специално детски стоматолог, но пред кабинета й виждам много дечица, всъщност, цели семейства ходят при нея. Случи ми се да съм вътре в кабинета, докато момиченце на 8-9 годинки беше на стола..останах силно впечатлена от метода й на работа с деца, има начин да подходи правилно, а детето да приеме всички като приятна процедура с минимум болка или дискомфорт...Няма смисъл да сипя похвали и възхищения, щом я посещавам, значи си струва, но не знам дали не държиш стоматологът да работи изрично с дечица, и второ - в момента тя, зъболекарката ми, прави дентална клиника в сградата на халите в Кючук Париж, която скоро ще отвори врати, иначе работи в кабинета си в Първенец Rolling Eyes
Та, според тези обстоятелства, не знам дали би те интересувало, ако да - пиши ми, ще ти дам координати Simple Smile
Виж целия пост
# 955
Дъщеря ми е почти на 4 и за първи път я заведох на зъболекар преди 3 седмици - при д-р Куцалова в Изидент (детски стоматолог). Беше внимателна и й показа всичко в кабинета, за да се отпусне детето. Направихме си прегледа и пломба даже. Малката се поразплака по някое време, но жената беше търпелива.
Мисля пак да я водя там догодина за профилактика - лекарката ми препоръча на 6 месеца или годишно, което ми направи добро впечатление - можеше да намери какво да човърка по зъбите на детето, но определено не е такъв зъболекар.
 Peace
Виж целия пост
# 956
casper_e , много стоматолози изобщо не таксуват децата на колегите си. Въпрос на етика и колегиалност, не става въпрос за двоен аршин. От всичко, което си описала не виждам нищо обезпокоително и ако детето е спокойно с този стоматолог, помисли си дали си струва да го сменяш Peace. Ако дупчицата на млечен зъб е видима от теб, повярвай ми, много е вероятно зъбът да е с пулпит или гангрена. А лечението не е започнало веднага, точно защото детето е нямало оплаквания. Един пулпит може да бъде безсимптомен с месеци, дори с години.
Другият вариянт е по-лош- да ти обясняват как всичко със зъбите е ОК, как разни черни точици не са обезпокоителни след една година да се окажете с 3-4 пулпита
Виж целия пост
# 957
Това за лекарите е така - има поне 5-6 лекаря, които са отказвали да ми вземат пари заради който ме е завел.
Иначе за детски стоматолог - сега му забравих името, но кабинетът му е нагоре по стръмната улица срещу младоженския дом вдясно. Човекът е възрастен, но си е детски стоматолог и ортодонт от 100 години. Аз също ходя при него.
Виж целия пост
# 958
ЗДравейте мами,
моля ви, препоръчайте ми добър детски стоматолог. 8 годишната ми дъщеря успя да преодолее страха си от зъболекарския стол, държи се много добре и слушка.
Нашето дете го лекува д-р Силвия Димова, тя има специалност Детска стоматология. Много спокойна, търпелива и опитна, действа точно колкото трябва, без излишни манипулации. Ники отива спокоен при нея, за да се вози на "космическия стол" Laughing. Кабинетът й се намира на ул. Днепър 7 /до новата сграда на полицията на ул. Васил Априлов/.
Виж целия пост
# 959
Моята зъболекарка не е специално детски стоматолог, но пред кабинета й виждам много дечица, всъщност, цели семейства ходят при нея. Случи ми се да съм вътре в кабинета, докато момиченце на 8-9 годинки беше на стола..останах силно впечатлена от метода й на работа с деца, има начин да подходи правилно, а детето да приеме всички като приятна процедура с минимум болка или дискомфорт...Няма смисъл да сипя похвали и възхищения, щом я посещавам, значи си струва, но не знам дали не държиш стоматологът да работи изрично с дечица, и второ - в момента тя, зъболекарката ми, прави дентална клиника в сградата на халите в Кючук Париж, която скоро ще отвори врати, иначе работи в кабинета си в Първенец Rolling Eyes
Та, според тези обстоятелства, не знам дали би те интересувало, ако да - пиши ми, ще ти дам координати Simple Smile
Д-р Пенчева е много добър стоматолог и прекрасен човек, ние също я посещаваме и съм изключително доволна от нея.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия