Бял списък за гр. Пловдив

  • 2 926 719
  • 14 102
# 420
може ли някой да ми даде телефона на доктор Екатерина Учикова от ВМИ град Пловдив.
Виж целия пост
# 421
Препоръчайте ми добър невролог .
Виж целия пост
# 422
Цитат
Препоръчайте ми рентгенолог - трябва да снимам гръбначен стълб...

Владимирова, ДКЦ "Св. Георги" на Васил Априлов.
Виж целия пост
# 423
Като стана дума  за добър невролог, на мен ми препоръчаха д-р Маджурова от Неврологично отделение в Професионална клиника. Някакви мнения? Предложи ми терапия с иглолечение.
Виж целия пост
# 424
За невролог,веднага препоръчвам д-р Милвена Коева,приема в 1-ва градска/на колелото на гарата/,млада,много внимателна и информирана лекарка.Направи ми всички възможни изследвания и ми обясни абсолютно всичко ,което ме интересуваше/въпреки,че проблема ми се оказа за друг специалист в крайна сметка/Знам,че работи и в Окръжна,но къде точно там-не знам.
Виж целия пост
# 425
Едно ДА за доктор Кръшков-гинеколог,за доцент Пехливанов-гинеколог,за доктор Стаменов-гинеколог,за доктор Георгиев-анестезиолог и не на последно място за доктор Молева-педиатър!
Виж целия пост
# 426
Искам да включа проф. Милчев от ВМИ- невероятен човек и изключителен професионалист. Родих при него със секцио, възстанових се много бързо, а белега ми е като конец, огромни благодарности още веднъж за него и екипа му   bouquet
Виж целия пост
# 427
Препоръчайте ми добър невролог .
                                                                                                                                                                                 Добър невролог е д-р Мария Матева в поликлиниката в ж.к.Тракия срещу бл.100.Много съм доволна newsm10
Виж целия пост
# 428
Препоръчайте ми добър невролог .
                                                                                                                                                                                 Добър невролог е д-р Мария Матева в поликлиниката в ж.к.Тракия срещу бл.100.Много съм доволна newsm10

Благодаря!  bouquet
Виж целия пост
# 429
Здравейте момичета,
много се извинявам, че не съм прочела страниците напред.

Моля да ми препоръчате добър педиатър от ДКЦ 2.

Виж целия пост
# 430
Мира,аз записах дъщеря ми при др.Тончева.Много ми хареса като отношение към детето.
Препоръча ми я една приятелка,каза че била много доволна от нея.Ако те интересува,пиши да ти дам координати.
Виж целия пост
# 431
Здравейте момичета,
много се извинявам, че не съм прочела страниците напред.

Моля да ми препоръчате добър педиатър от ДКЦ 2.


Аз записах малката при д-р Карафезиева с идеята просто да има личен лекар, защото не ми се занимаваше с лудницата по поликлиниките, но след всяка консултация оставам все по-очарована от нея.Прави много подробни консултации, обяснява всичко необходимо на майката, с много мило отношение към бебетата.Всеки път ми напомня един куп неща, които обикновено забравям.За късното захранване е.Истината, че още при домашното посещение след раждането ми вдъхна доверие и не съм сбъркала за нито един неин съвет, които съм послушала.
Виж целия пост
# 432
И ние сме при Карафезиева - доволна съм  Mr. Green
Мисля, че е добър диагностик, а и нямаме проблем за това, че се лекуваме с хомеопатия  Peace
Виж целия пост
# 433
Здравейте момичета, а за ДКЦ Кичук Париж? Добър педиатър? Аз съм се насочила към  д- р Апостолова, но все пак искам да чуя и за други мнения. Ще съм благодарна. Ако може и координати.  Hug
Виж целия пост
# 434
И аз първо се бях насочила към д-р Апостолова.Нямам отзиви за нея,но мога да ти дам координати
032-67 29 74
0887-10 71 75
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия