Бял списък за гр. Пловдив

  • 2 926 738
  • 14 102
# 525
Здравейте,моля да ми препоръчате добър педиатър в 4-та поликлиника кв.Смирненски!Благодаря!
Ние сме при д-р Златарева и д-р Новакова /майка и дъщеря/. Доста години вече сме при тях и съм много доволна. Точни диагнози, адекватно лечение и т.н. Писала съм и друг път за тях, а има и мнения на други майки. Разрови се из форума за допълнително инфо  Peace
Виж целия пост
# 526
От мен - Стоян Миленков, завеждащ детска клиника на ВМИ.
и аз съм доволна от д-р Миленков.
По-редовно ходя при д-р Атанас Петров, обаче. Само хубави неща мога за него да кажа, а и детето ми с удоволствие ходи при него. Станаха си приятели  Grinning
Виж целия пост
# 527
Още един глас за Пепеланов, само при него ходим. Само едно уточнение, адреса му е "Родопи" 22.
да!  Peace
Виж целия пост
# 528
Ще сложа тук педиатърката на сина ми, която е и мой личен лекар - Надка Карафезиева, 2 ДКЦ.

Като млада майка, решена да кърми на поискване, бях объркана след наставленията й да кърмя под час, с даване на вода м/у храненията, спиране на нощното хранене след еди-кой си месец и т.н., но това да е кусура. Иначе подкрепя късното захранване, на който това му е важно.
Харесвам й това, че е добър диагностиг и не се нахвърля на антибиотиците. Винаги започва с хомеопатията и бабини процедури. Всъщност заради това я избрах (след като няколко години изпробвах в/у себе си). Обръща винаги внимание, обеснява, не си пести думите.
Имаше една издънка (погрешно изписан антибиотичен крем за кожна екзема на сина ми, но въпреки че изписа лечение, реши, че не е в нейния ресор и даде направление за дерматолог - нещата се поправиха бързо).
Виж целия пост
# 529
Един глас за д-р Янакиев - детски ортопед - детето ми имаше сериозен ортопедичен проблем, който той разреши само с няколко гипсирания и гимнастика! Повечето деца с проблем като нашия преминават през няколко тежки операции поради късно започнато и неадекватно лечение. Горещо ви го препоръчвам (е, дано да е само за профилактични прегледи на дечицата Simple Smile)
Виж целия пост
# 530
Един глас за д-р Янакиев - детски ортопед - детето ми имаше сериозен ортопедичен проблем, който той разреши само с няколко гипсирания и гимнастика! Повечето деца с проблем като нашия преминават през няколко тежки операции поради късно започнато и неадекватно лечение. Горещо ви го препоръчвам (е, дано да е само за профилактични прегледи на дечицата Simple Smile)
И от нас един глас за него,днес го посетихме за 2ри път. Peace
Виж целия пост
# 531
Аз си слагам една резерва за д-р Янакиев.
Вече не се доверявам на всичко, казано от него.
Ако някой го интересува - ще пиша на ЛС.

За сметка на това препоръчвам д-р Димов - ортопед. Има кабинет на 3-я етаж в търговския център Сани /Тракия/. До колкото ми е известно работи и на Пещерско /но това не мога да го твърдя със сигурност/.
Днес минахме с малката преглед с ехограф при него, и то с направление по здравна каса.
Утре ще допълня телефон за връзка.
Прекрасно отношение, внимание и най-вече липса на онази търговска нотка, която стана нарицателно за доста лекари-специалисти. Вика ни на всеки месец до навършване на 1 г. на дъщеря ми, за да проследи развитието /без да има индикации за проблем/. Не се скъпи да отдели време за деца, без да се плаща за това, когато са по ЗК и без ограничение в броя прегледи по направлението /които по принцип са само два - първичен и контролен/. Това ограничение при него го няма.
Виж целия пост
# 532
Странно че всеки говори за Янакиев че търгува с ортопедични гащички.Ние днес ходихме 2ри път при него и пак нищо не ми спомена за тези гащички. Пита само дали сме правили упражненията за луксация,погледна я на ехографа и каза след 1 година пак за стъпалата да отидем (след прохождане),прегледа тогава бил безплатен.Днес каза че бебка е добре,може би заради това не ми предложи ортопедични гащички. newsm78
Виж целия пост
# 533
Ще използвам темата да попитам дали някой има впечатления от д-р Димитър Генов-ортопед травматолог/работи в"Каспела" и приема в МЦ в"Гранд"-а/,че ме интересува много и ми е спешно?
Виж целия пост
# 534
Мама на Александра и при нас Янакиев идва два пъти в къши , но каза че нямаме нужда от гащи. А безплатният преглед ,за който говориш след годинката е снаправление  от педиатъра.Аз съм доволна от него.Първия път като дойде совен прегледа показа упражненията , искаше да види как носим детето и всичко,което питах подробно ми обясни .
Виж целия пост
# 535
Аз търся джи пи за новородено с договор по ЗК.
Единствено изискване ми е да си вдига телефона по всяко време на денонощието, дори срещу доп заплащане.
Има ли такъв?
Както и да има достатъчно деца, че да работи с пресни ваксини ако реша да ползвам тези по ЗК.
Виж целия пост
# 536
Здравей, доктор Еми Менчева в ДКЦ Свети Георги. Джи пи - педиатър.Ние сме от скоро при нея и се преместихме именно защото си вдига телефона. Има достатъчно пациенти и не съм чула нито един отрицателен отзив за нея.
Виж целия пост
# 537
Странно че всеки говори за Янакиев че търгува с ортопедични гащички.Ние днес ходихме 2ри път при него и пак нищо не ми спомена за тези гащички. Пита само дали сме правили упражненията за луксация,погледна я на ехографа и каза след 1 година пак за стъпалата да отидем (след прохождане),прегледа тогава бил безплатен.Днес каза че бебка е добре,може би заради това не ми предложи ортопедични гащички. newsm78

Тези упражнения само при нужда ли се правят или при всички деца? Питам, защото при прегледа на 1 м. на бебо Янакиев нищо не спомена за упражнения, нито пък е показвал как да носим мъника  Thinking
Виж целия пост
# 538
На нас ни показа упражнението без да имаме проблем.Каза , че са част от ежедневната гимнастика на бебето.
Виж целия пост
# 539
Странно че всеки говори за Янакиев че търгува с ортопедични гащички.Ние днес ходихме 2ри път при него и пак нищо не ми спомена за тези гащички. Пита само дали сме правили упражненията за луксация,погледна я на ехографа и каза след 1 година пак за стъпалата да отидем (след прохождане),прегледа тогава бил безплатен.Днес каза че бебка е добре,може би заради това не ми предложи ортопедични гащички. newsm78

Тези упражнения само при нужда ли се правят или при всички деца? Питам, защото при прегледа на 1 м. на бебо Янакиев нищо не спомена за упражнения, нито пък е показвал как да носим мъника  Thinking
Ние ходихме когато Алекс беше на месец и половина. Каза да разтварям крачетата настрани когато се сетя,но поне 1 път на ден. И каза да я нося с разтворени крачета ,тя да е с лице към мен.  Каза че детето няма проблем.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия