Бял списък за гр. Пловдив

  • 2 926 738
  • 14 102
# 795
аз пък търся ендокринолог, за хормонални проблеми става въпрос, не диабет
Виж целия пост
# 796
аз пък търся ендокринолог, за хормонални проблеми става въпрос, не диабет

Аз ходя при доцент Орбецова за същия проблем и съм много доволна.
Виж целия пост
# 797
Вилиана, аз съм много доволна от д-р Николов. Той е завеждащ отделение във ВМИ и работи с касата. Кабинетът му е в МЦ Хипократ, а телефонът за записване е 94 09 76 и личен- 0898 60 37 88
Виж целия пост
# 798
аз пък търся ендокринолог, за хормонални проблеми става въпрос, не диабет

Аз ходя при доцент Орбецова за същия проблем и съм много доволна.
Може ли да ми дадеш координатите на доцентката? Може и на ЛС. Предварително благодаря Hug
Виж целия пост
# 799
Здравейте!
Може ли да ми кажете къде се намира кабинетът на доц. Бошева и  трябва ли да си записвам час предварително за преглед. Звъня на телефоните, който са дадени тук във форума, но никой не се обажда.

Благодаря предварително!


Никой ли не знае нищо за доц Бошева  newsm78
Виж целия пост
# 800
Някой може ли да ми даде координати на д-р Анелия Тодорова-Дошмановска, невролог в ДКЦ Свети Георги. Благодаря:)

и за д-р Тодорова ли никой не знае? newsm78
Виж целия пост
# 801
Някой може ли да ми даде координати на д-р Анелия Тодорова-Дошмановска, невролог в ДКЦ Свети Георги. Благодаря:)

и за д-р Тодорова ли никой не знае? newsm78
На регистратурата на ДКЦ-то няма начин да не знаят график и телефон за връзка,
Виж целия пост
# 802
Здравейте!
Може ли да ми кажете къде се намира кабинетът на доц. Бошева и  трябва ли да си записвам час предварително за преглед. Звъня на телефоните, който са дадени тук във форума, но никой не се обажда.

Благодаря предварително!


Никой ли не знае нищо за доц Бошева  newsm78



ние сме водили малкия при нея и сме доволни
кабинета и се намира в детска клиника към ВМИ на Васил априлов
ето и тел доц.бошева-служ.тел-602547,мобилен-0898631424
Виж целия пост
# 803
Благодаря много,  dani_bimbalova !
В четвъртък сме на преглед.
Виж целия пост
# 804
Спешно ми трябва добър гастроентеролог.
По възможност и да работи с касата, но и да не работи все тая. На зор съм тъй или иначе.
Виж целия пост
# 805
Джей, аз препоръчвам д-р Далемска. Работи с касата.
http://www.bgmedicine.com/lekariv.php?key=1224
Виж целия пост
# 806
Здравейте,интересувам се от  мнения за гинеколозите  д-р Румяна Христова-Патрикова  и доц.Радко Тержуманов .Насочила съм се към тях за преглед.За доктор Христова знам че работи с каса,но за доцента нямам информация.Доволни ли сте от компетентността и отношението им към вас Thinking
Виж целия пост
# 807
здравей,аз ходя при д-р Христова,тя ми е личен гинеколог,много обяснява,показва,прави изследвания винаги преди да дава антибиотикмкогато се касае за инфекция,внимателно работи с пациентите,аз съм страшно доволна,не бих я сменила,работи с касата,но не води бременни,аз сега съм на женска консултация,но при друг лекар.Трябва предварително да се обадите за час,защото там е лудница,без час не приема.
Виж целия пост
# 808
Здравейте!
Няма да посочвам добри или лоши АГ-специалисти, защото хора много и мнения много.Но мисля че тук може и да намеря отговор на въпроса си, а именно: Някой знае ли дали и къде работи доктор Гинка Стоянова - АГ-специалист?По-рано беше в ДКЦ ІІ.
А иначе за педиатър - д-р Дюкенджиева - ДКЦ ІІ 0888 504 734.Страхотна е!!!
Виж целия пост
# 809
Здравейте!
Бих добавила в списъка

д-р Денка Колева /детски педиатър и личен лекар/
V ДКЦ, Тракия
тел: 261164

д-р Димитър Паунов /невролог/
Втора градска поликлиника
нямам телефон  Sad

д-р Жоро Петров /ортопед/
Окфъжна болница и частна поликлиника Тримонциум
пак му нямам телефн Sad


А иначе, бих искала да попитам за д-р Тотев /АГ/, дали изражда?
Аз по принцип при него си ходя, но от скоро съм бременна и още не съм отишла на преглед, за да получа по-подробна информация от самия него.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия