Др Петър Димитров, Каспела, мога да Видам номер на лично и за да не е просто е така едно име ще отбележа защо го препоръчвам и е любимият ми лекар.
За пример ще дам, че мм ми направи остър панкреатит, беше приет по спешност в хирургиите, бяха му пуснали доста изследвания, не можаха да установят от какво е (не пие алкохол, не ядем мазно вкъщи, няма камъни в жлъчката), лекуваха симптоматично и вдигаха ръце, че не знаят от какво е, др Димитров се осъмни за някои специфични неща, свързани с нивото на калция и пусна специфични изследвания.
Той е млад, адски отзивчив и не го заменям за друг лекар, аз също съм била при него (за неща, които не са му в компетенцията препраща, мен ме изпрати на снимка на бял дроб, за да изключим някои проблеми), препоръчвала съм го на моя колежка, която също проведе лечение.