Една ЮЛСКА душичка,ще има братче или сестричка!(тема 83)

  • 16 352
  • 289
# 165
мамаиви, аз ползвам Павлодерм още с първото ми дете и съм много доволна. Има го в аптеките и детските магазини. Успех
Виж целия пост
# 166
Могат ли да се дават млечните каши на Хип, които са от 4-ти месец? Пише, че е с преходно мляко?  newsm78
Виж целия пост
# 167
За здраве не се сетих Hug,мисля и тетра да взема,ама сега не се сещам как се правеше.Утре ще питам в аптеката.За втори път се подсича,ама този път не минава.С Краси коментирахме,че може и нещо от храната която съм яла понеже не съм въвеждала нещо ново и козметиката не е сменяна newsm78
Виж целия пост
# 168
Могат ли да се дават млечните каши на Хип, които са от 4-ти месец? Пише, че е с преходно мляко?  newsm78
За коя по-точно става въпрос newsm78, че искам да рзнообразя кашите, пък нещо не мога да попадна на подходяща Peace

Олето, добре сме Hug Брат ми беше на гости пет дни и нямах много време да пиша Peace
Виж целия пост
# 169
Могат ли да се дават млечните каши на Хип, които са от 4-ти месец? Пише, че е с преходно мляко?  newsm78
За коя по-точно става въпрос newsm78, че искам да рзнообразя кашите, пък нещо не мога да попадна на подходяща Peace

Ей тази: "Каша "Лека нощ" ябълки и круши, над 4мес., 190гр., (нормализиращо)
Състав: пълномаслено мляко, оризово нишесте, вит.С, желязо-ІІІ-дифосфат 1,79мг./100гр., вит.Е, цинков сулфат 1,37мг./100гр., вит.А, вит.D, калиев йодид 0,01мгл/100гр., вода, ориз, ябълки, круши, захар, канела, калциев карбонат 10мг./100гр., вит.В1.
Не съдържа глутен. Съдържа мляко."
В бурканче е - като алтернатива я искам за дните, в които сме навън след 18 часа.
Виж целия пост
# 170
Джоли отговорих ти в другата тема Wink
Алекс изобщо не я хареса. Аз пък си позволих да я изям и такива киселини ми излязоха Sick, а това ми се случва супер рядко. Направо се зарадвах, че детето не я изяде Grinning
Виж целия пост
# 171
За здраве не се сетих Hug,мисля и тетра да взема,ама сега не се сещам как се правеше.Утре ще питам в аптеката.За втори път се подсича,ама този път не минава.С Краси коментирахме,че може и нещо от храната която съм яла понеже не съм въвеждала нещо ново и козметиката не е сменяна newsm78
Значи аз си го обяснявам с някакво неразположение в момента или хранително или друго,поне при Павел беше така. Здравето е по-малко мазно мисля от другите кремове, по-сухичко е, не влажнее. При вече червено дупе май наистина е добро, иначе другите също са добра превантивна мярка. Пробвай  
Джоли, малко странно ми звучи канелата  Rolling Eyes Но то си зависи и от количеството все пак.Иначе аз специално не виждам защо да не можеш вече да я даваш, все пак децата започнаха 9 месеца ..
Нека се изкажат и по-компетентни специалисти  Wink
Виж целия пост
# 172
мамаиви, аз мажа Катето със Судокрем и досега не е имало зачервяване или други проблеми  fingerscrossed
Виж целия пост
# 173
МамаИви,и Габи е с много червено дупе.За втори път ни се случва,но при нея и миналия път,и сега съвпада с най-кривите периоди.Обяснявам си го със зъбоникнене,иначе не се е подсичала.Но от вчера е страшно-направо на рана е станало... Мажа с крем "Здраве",мисля,че облекчава,но още не е минало. Иначе ползвам крема против подсичане на Клоран,доволна съм.
Виж целия пост
# 174
МамаИви и Фам, аз си купувам от аптека "Попова" правен крем за дупе. 2 лв и върши чудеса. Пробвайте. Иначе може да е от зъбите.
Виж целия пост
# 175
Кетка, виждаш ли, че друго значи Wink - ходих КАТ тъй като вече два пъти съм си сменяла ЛК, а книжката не - и със старата фамилия съм, и със стария адрес. Та вчера ходих в КАТ да внеса молба, за да ме отпишат от КАТ Стара Загора и да ме впишат в КАТ София. След месец трябва да проверя дали ми е пристигнало досието, след което да подам документи за нова книжка. Обаче много не уредено в този КАТ - няма гише информация, няма полицай на пост, навсякъде опашки - дори пред автоматът, който дава билетчета за опашките. Аз обаче нахална - за 10 мин си намерих молба, подадах я, платих в банката, вписаха ме, за да ме отпишат и хоп обратно в колата  Laughing

Джоли, можеш ли да ми кажеш какви док. ти трябват за смяна ня книжката, че и аз ще ходя тази седмица да си взема акта и мисля да я свърша и тази работа Hug

Ааааа....и как беше нахална по-точно да ме светнеш Sunglasses

Ей, да ви се оплача това мойто дете нищо не яде  Crossing Arms Само хвърлям пюрета Crossing Arms Писна ми от тези зъби/още няма нито един Sad/
А като и дам местно пюре и прави така  Sick
До сега ако съм и дала 100 пюрета има общо 4-5 изядени  Crossing Arms АААА,  ма ха !
Виж целия пост
# 176
Добро утро!
Нямам никакво време да седна да прочета...чета през 10 реда, каквото успея да видя. Представям си какво ще е нататък. Колкото повече растат, толкова повече трудности  Crazy Извинявам се, ако съм пропуснала някой   bouquet
Дуци, Ир, писала съм ви на лични.
Ние окончателно минаваме на Гербер от зеленчуковите. Имат страхотни супи и менюта. На Хип и Ганчев нищо друго не ядем, освен плодовите.
Виж целия пост
# 177
Въпрос към мамите от София - при вас почистиха ли вече? Вчера цял ден обикалях из София и ми се стори, че навсякъде е събран боклука. Обаче нашата улица май са я забравили, невероятно големи планини от боклук са се струпали #Crazy Един от съседите няма да може да влиза в гаража си вече! Сега отворих с надежда прозореца да проверя за боклука, но си е там  #Cussing out И най-лошото е, че почти никой не се прави труда поне сега да опакова боклука си в голям чувал за смет и да го върже хубаво, за да не хвърчат всякакви неща из улиците.
Как да разхождам бебето сред тази мръсотия Sick Направо ми идва да зарежа всичко, да си събера багажа и да замина за Петрич докато се реши кризата тук!
Виж целия пост
# 178
Добро утро Hug Нощес сме спали цели 8 часа само с две ставания, едното за Борис, другото за Никола, чувствам се като петдесетачка нацяло Mr. Green
Катче, при нас поначало кризата не се усети. Даже е по-добре от преди, защото от металните кофи имахме само 2-3 на един ъгъл и не стигаха за всичкия народ, а сега от зелените са наслагали поне 6-7 кофи на друго, по-широко място и проблеми с боклука нямаме, поне не такива очевадни. Иначе си е свинщина, както си е в цяла София, вече поне 4-5 години. Какъв град беше, ееех Sad Сега само коли, песове и смрад Sick
Виж целия пост
# 179
Добро утро и от нас!

Ох и ние спахме нощес  newsm44

За зачервено дупе - и нашето е такова. Също го отдавам на зъбите, защото точно когато най- много я мъчат ни се зачервява и дупето. Аз също го имам този крем за дупе на Попова, но крем Здраве не го заменям за нищо на света. Златен е. Специално на нас много ни помага и то бързо.

За гърнето - седим си на гърнето но само пишаме. Не иска да ака и не знам как да  я накарм или поне да я излъжа веднъж. Стиска, стиска и като сложа памперса веднага го напълва. Някакви идеи имате ли?

Вчера ходихме на Каварна в мидената ферма. Обстановка - кръгла нула, но кухня - отличен 6. Големи вкусотии имат, но който хапва миди.

Днес май ще е хубаво времето и ще ходим на разходка
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия