ДА СПРЕМ ЦИГАРИТЕ заедно!

  • 110 945
  • 932
# 90
Нещо не можах да схвана какво прави това човече там и какво рекламира.


Моя грешка - антирекламка. А човечето според мен се мъчи да се измъкне с всички сили макар и оброгяло до неузнаваемост.

Ппоне аз така го разбирам
Виж целия пост
# 91
Вероятно това е замисълът, макар че човечето нер ми изглежда като опитващо се да се измъкне.
Извинявай, завършила съм реклама и все търся под вола теле.
Виж целия пост
# 92
Вероятно това е замисълът, макар че човечето нер ми изглежда като опитващо се да се измъкне.
Извинявай, завършила съм реклама и все търся под вола теле.

Защо се извиняваш ? Даже ти като имаш някакво образование с профил реклама трябва да знаеш, че добрата реклама е тази ,която говори чрез човека който я гледа. Аз например като погледнах човечето направих веднага връзка с човек който се влачи с последни сили през пустинята в търсене на вода. Ако пустинята е периода в който човек пуши то колкото повече време пушиш толкова повече време се влачиш и има вероятност в един момент да ти свършат силите.
Разбира се всичко това еплод на моето въобржение и не е нешо което ви натрапвам.  Peace
Виж целия пост
# 93
Oще ли искате да пушите?
 Всичко е въпрос на психика и нагласа!
Има още много такива клипчета. Когато ви се допуши, просто си пуснете някое от тях!
Стискам ви палци! Hug Hug Hug  bouquet
Виж целия пост
# 94
Чудесен стимул е мутричката на баща ми .... страхотна е НИКОГА няма да я забравя. КОлко жално ме погледна миличкия и каза "Ех тези цигарки", а аз милата обещах, че ги ставям, но без да съзнавам, че му обещавам, а обещанието си е обещание, а аз държа на това. И  така вече 5 години съм от страната на непуяачите
Виж целия пост
# 95
Аз не пуша от 8.март.2009г.
На 9 март бях записана на 5-дневен курс за отказване от цигарите /от неудобство отидох  Embarassed/, на 10 март си купих  книгата на Пол Маккена  "Как да откажем цигарите завинаги, без да напълнеем" и мисля, че тя /заедно с хипнотичния му диск/ се оказа решаваща /Алън Кар преди години въобще не ме впечатли ooooh! /
Който и начин да изберете - поздравления за волята  bouquet! И не оставяйте с постулата на Марк Твен, че  "Най-лесно е да откажеш цигарите. Аз съм ги отказвал 100 пъти".
Въобще - ще се надъхваме взаимно  Hug Hug Hug

                  И малко смях от тук -  http://www.velichkov.eu/wordpress/? Предполагам всички ги знаете, но все пак 

„Аз пуша от десет до петнадесет цигари на ден. На моята възраст трябва да се ограничавам.“ — Джордж Бърнс

„Вече с голяма достоверност е доказано, че пушенето е една от главните причини за статистиката.“ — Флетчър Кнебел

„Имам едно правило — да не пуша повече от една цигара едновременно.“ — Марк Твен

„Имам едно правило — никога да не пуша насън и никога да не се въздържам от пушенето, когато не спя.“ — Марк Твен

„Понякога една пура е само пура.“ — Зигмунд Фройд

„Пушенето ти позволява да вярваш, че правиш нещо, когато нищо не правиш.“ — Ралф Емерсон

„Първо бог създал мъжа, после създал жената. А след това на бог му станало жал за мъжете и той им дал тютюна.“ — Марк Твен

“Можем да се учим на търпимост от пушачите. Все още нито един пушач не се е оплакал, че някой непушач не пуши.” - Сандро Пертини
Виж целия пост
# 96
оле ле какви гадни клипчета
аз днес правя два месеца без цигарки Sunglasses
и много се кефя но имам моменти ми идва да лапна една Wink
но съм голям инат и вярвам че ще успеяяяя Peace
успех и на всички вас Hug
Виж целия пост
# 97
На 30.04.се навършват четири години от последната ми цигара.Повярвайте ми,чувствам се така сякаш никога не съм пушила,а количеството, което унищожавах дневно беше около 2 кутии Shocked.Е качих около 10 кг., но по- добре дебела отколкото миришеща Mr. Greenреших точно за една вечер,да спра да пуша, много ми помогнаха таблетките "Табекс".След като започнах да ги пия,на четвъртия ден спрях цигарите GrinningНай - доброто, което съм правила някога за себе Heart EyesТака, че успех,не е трудно просто трябва само магарешки инат и нещо много важно - да не ви пука за мнението на околните - правите го за себе си не за тях  bouquet
Виж целия пост
# 98
Ехооооо момичета, къде изчезнахте ? Аз да докладвам- днес ми е 3-та седмица без цигари. Много добре се чувствам, не ми се пуши, за сега не съм напълняла  Simple Smile . Надявам се повече да не помириша цигара.
Как сте вие, докъде стигнахте в начинанието ?  Simple Smile
Виж целия пост
# 99
Момичетаааааа и аз се присъединих към вас официално от понеделник и аз вече не пуша .. дори не съм се сещала за цигара  newsm44 newsm44 newsm44 newsm44
Виж целия пост
# 100
И аз искам да откажа цигарите, мисля днес да е денят, защото допушвам последната си кутия от старите цени и съм се заинатила че нама да си купя кутия цигари на 3.50, незнам дали ще успея, но силно се надявам. Стискайте ми палци защото съм с много слаба воля щом става въпрос за цигари, пък и в момента иамам още малко и съм доста смела. След няколко часа ще стане страшно
Виж целия пост
# 101
Хоп и аз да се запиша!  Grinning
Вече два месеца и три дена БЕЗ ЦИГАРЕН ДИМ!!! Много се гордея със себе си!  Mr. Green

misheto17, стискам ти палци!  Simple Smile
Виж целия пост
# 102
Хайде и аз при вас. Днес ми е първия ден без цигара и ми е много трудно. Преди година ги бях спряла за месец, но после пак започнах. Макар и за кратко усетих разликата - обонянието ми се изостри, сутрин се събуждах отпочинала, не се задъхвах по стълбите. Пожелавам успех на всички в начинанието, дано се избавим от тази гадост.
Виж целия пост
# 103
mia_ria , успех и на теб, аз не пуша вече повече от месец и половина и съм много доволна от себе си Heart Eyes.
Виж целия пост
# 104
 Grinning леле колко много отказали се Hug
Браво момичета, много се радвам Hug
Все така и още повече да наброяват редиците ви Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия