А от късметите пи се паднаха - много пари. Но няма 10 души да им го изпратя и си оставам само с надеждата.







Дедито не си го давай 




Предстваям си как се чувстваш в момента.Както и по-горе казах друго е да имаш приятел от детинство и той да е с вас и до сега и да сте свикнали с присъствието му, а друго е това което сега случва сега.
И ние имаме приятели аз-мъже,милото-жени ама чак да ме остави
нека се опита само.
Малее защо не съм и аз в К-т та да му дам да разбере .Така с една приятелка скроихме номер на нейния / и моя ни подкрепи/ та му мина мерака за половин час!
Мили дами от форума, открих ви преди няколко дни и не съм прочела всичко още. И все пак... ЧУДЕСНИ СТЕ ! Честито ви БЛАГОВЕЩЕНИЕ бъдете здрави, много щастливи със силно ухание на пролет и любов ! Препоръчани теми