Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са някои от обсъжданите във форума симптоми на бременност?
Какви са препоръките за майки, които се притесняват от бременността си?
Какви са някои от съветите, които майките споделят във форума за бременност?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са някои от обсъжданите във форума симптоми на бременност?
Майките обсъждат различни симптоми на бременност като гадене, болки в гърдите, увеличение на гърдите, усещане за тежест в корема, повишена температура, главоболие, промени в апетита , умора , киселини и различни емоционални състояния. Те също така споделят опит със симптоми като падане на косата, напрежение и болки в гърдите, увеличаване на корема, умора, гадене, чувствителност към миризми, промени в кожата и косата и увеличаване на честотата на уринране. Те търсят съвети от други майки и изразяват притеснения относно приема на лекарства по време на бременност.
-
Какви са препоръките за майки, които се притесняват от бременността си?
-
Какви са някои от съветите, които майките споделят във форума за бременност?
-
Как мога да кача снимка в албума "Ние - бъдещите ноемврийски майки"?
-
Защо моят тест отчита, че съм в 2-ри месец на 4-та седмица и 4-ти ден, вместо в първи месец?


