11 магребска дружинка чака с нетърпение да о&

  • 22 533
  • 301
# 165
И АЗ СЪМ ТАКА МИЛА ОТ 06 чАСА СЪМ НА КРАК И ПИшА ЛИ ПИшА ЗА ХУБАВАТА НИ НОВИНА И СИ ПОПЛАКАХ ДАЖЕ ОТ РАДОСТ ТО СЕГА НАЛИ И ХОРМОНИТЕ МИ ИДВАТ МАЛКО В ПОВЕчЕ Joy
Виж целия пост
# 166
И АЗ СЪМ ТАКА МИЛА ОТ 06 чАСА СЪМ НА КРАК И ПИшА ЛИ ПИшА ЗА ХУБАВАТА НИ НОВИНА И СИ ПОПЛАКАХ ДАЖЕ ОТ РАДОСТ ТО СЕГА НАЛИ И ХОРМОНИТЕ МИ ИДВАТ МАЛКО В ПОВЕчЕ Joy

Цецифло  Hug,и аз пророних няколко сълзички от радост ,и се поставих на нейно място милата ,дано да се чувства добре и тя и бебчето,пък представям си на теб какво ти е ,смело напред и само позитивни емоции и това е  newsm51
Виж целия пост
# 167
http://i293.photobucket.com/albums/mm44/CECIFLO/handfulofbabyzw71.jpg
В понеделник се раждат красивите.
Във вторник - добрите и обичливите.
Родените в сряда са немирни деца.
В четвъртък се пръкват смели сърца.
В петък дошлите са щедри и мили.
В събота се раждат все трудолюбиви.
А пък децата, в неделя родени,
са умни и честни, и надарени
http://i293.photobucket.com/albums/mm44/CECIFLO/Baby20in20hand.jpg
Виж целия пост
# 168
ей, каква съм баба ванга! направо 4ак не си повярвах на о4ите! супер, станахме пак лели! цветке, много много щастие, то там прелива, знам си, представям си суматохата в сърцата! няма по-хубаво нещо да си поемеш детето за пръв път! опознаването после ще е дай боже цял един дълъг живот!аша и моят каква алрам е слжил ме дихна  по нощите да ставам, пък то имало си при4ина, хахаха! целувки на мал4о, казвайте името ,да си го наре4ем!
Виж целия пост
# 169
 newsm07  bigdance2 welcome newsm38
И тука да честитя на Белбейчето Grinning
Ама сме ревливкиии. Добре, че си казахте, че и аз да си призная Embarassed ама то сълзи от радост момичетаааа.
ЗА ТЕБЕ БЕЛБЕЙЧЕ Hug
Виж целия пост
# 170
 newsm44  Цеци- Благодаря ти за прекрасната новина   bouquet




Белбейче  Hug ЧЕСТИТО ТИ РОЖБА МИЛИЧКА   Hug
ДА Е ЗДРАВО, СПОКОЙНО И МНОГО ДА ПАПКА ТВОЕТО МОМЧЕНЦЕ !
СКОРОШНО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ ЩАСТЛИВА МАЙЧИЦЕ !  Heart Eyes


Пожелавам ви прекрасен и усмихнат ден мили ми Магрибски принцеси   bouquet
Виж целия пост
# 171
Не мога да не изразя радостта си и пред вас,момичета Hug
Бей-най-доброто да е  за вас миличка-дано да е минало леко ,но и да не е,да знаеш,че вторият път ще е по-леко Hug


Честито на магребските лели Hug
Виж целия пост
# 172
Какво по-хубаво начало на деня от това и какво по-голямо щастие от това....  Hug
Да е живо и здраво малкото алжирче. Дано да е късметлия.
Леко възстановяване, Белбейче

   
Виж целия пост
# 173
 Hug  bouquet Ex Прекрасна Новна-зареждаща за дълго!




Станахме лели-орисници   bouquet

А на ВЕСТОНОСКАТА-да и се връща хубавата вест  Hug

Шеки-качих снимки в Нашия Скрит Магребски Албум- нали решихче там да си показваме Личните снамки.Все-пак нета и темата се четат от мног хора и просто за Спокойствие го направихме.ПИШИ НА МАРСИ-тя ще ти даде паролата.
Предлагам Също-АКО ДИДОНА ДЕЛТА и АЛБИЧКА желаят-да им се даде също паролата.След още малко поопознаване-и на Файма  Hug  bouquet
Иначе Белчето и ти помня, че е имахте-но ти си забравила..или пък аз съм се омотала нещо... newsm78Охххх Шеки-сега те осмислих Мила-аз явно се пазвълнувах от Новинта..ДА!Точно там ги пуснах-ама ти не можеш да го отвориш ли?...Ами, да вземем да се изместим тогава в друг Сайт ли...НЕ Знам?! Бива да помислим...то пък има и на момичета,кото вече не пишат албумчета-ама са ни скъпи и добри приятелки...така,че Не Знам..Нека Марси помисли и да реши...

Ей,момичета-да си напрвя едно силно кафе -така ме възрадва тази Новина
Виж целия пост
# 174



Новината е стархотна.Белбей,честито да сте живи и здрави,да сте щастливи родители,а бебчо да ви радва много,да жив и здрав,да има късмет и да е много добро и послушно дете.  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
                                           
Виж целия пост
# 175
Момичета,тъй като днес е денят на шегата-бих искала дави подаря още някоя и друга усмивка или шега:hug:
То аз вече вицовете съм ги забравила,пък и днес Бей ни зарадва достатъчно-
Но ще ви постна това,което Снежнатамар от арабската тема ни е публикувала преди малко
-Така ,за приповдигане на духа ,за още усмивки Laughing
Досега съм се смяла,ако имате време прочете това:

   Joy

 Дай, едно от ония, дето като го хвърлиш във вода вика “Фъшшш”....

Дайте ми един глистер аналгин.

Може ли едно за кръвно на “Паткафарма”?


Дай 1 блистер от ония моите на Шайкафарма

Може ли хапчета за изрусяване на мозъка?

Километър за температура

2 бисерчета фамотидин

Зелени хапчета за епидемия

Вие същата аптека ли сте, където я търся?

Този аналгин където ми го дадохте, може ли да го развалите?

Наш Иван е много болен. Ката си сложил темпериметъра, да си премери темперакурата, и като го извадил…. и като го погледнал.. 40 сантиметъра!

На тема БЛИСТЕР:
- Глистер
- Глистче
- Бластер
- Кора
- Дай ми две люспи аналгин и една люспа антистенокардин
- фолийце

Може ли едни хапчета за секс “подагра”?

Калиев хиперкомбинат

А калиев сперманганат имате ли?

Капкометър

От зелената рецепта ми дай седалгин ООН

Копчета за хлебарки имате ли?

Какво е разписанието на това хапче?

Дай 2 колдрекс макс фактор

Дай лакалут за вагинална промивка
(лактацид за вагинална промивка)

1 кантонерка аналгин

Шмелник байкалски

Презерматив

Клиент пита аптекар къде да постави свещичките, а той му отговаря: в аНУСА. След малко клиентът се връща с две течящи от носа му свещички и пита какво да прави…..

Витамин С на скилидки продавате ли?

Парацетамол на активия? ("Актавис")

Паста за зъби плака луд? ("Лакалуд")

Имате ли дефлориращ сапун на Dove?

Хлорофил на таблети против кариес?

Една кутийка презервативи Дюрасел.

- Аспирин?
- Колко?
- За 80 кила чушки.

Eдин аспирин узо, че ме цепи главата.

Разговор между клиент (от мъжки пол) и фармацевт:
- Извинете, бихте ли ми дали една таблетка Трибестан!
- Бих могла да Ви дам една таблетка Виагра или Левитра.
- Аз искам Трибестан, не се нуждая от продуктите, които ми предлагате. Налага ми се да пътувам със самолет, а ми става лошо.

Имате ли Спермадекс и Курватол?

А чорап за разширени вени за ляв крак до коляното?

ЧЛЕННИК БАЛКАНСКИ
(Шлемник Байкалски)

Бушони за уши имате ли?

Хапчета за заплес?
(запек)

Можете ли да ми поправите черчеветата на очилата?

Вагинални таблетки за през устата?

Шишенца за цокане (???)

Обезчестяващ спирт
(обезболяващ)
 Joy

Честит ден на хумора и шегата,момичета Hug
Виж целия пост
# 176
БЕЛБЕЙЧЕ,
ЧЕСТИТА ВИ ПЪРВА РОЖБА!
Днес е ден на мама и на тати,
рожбичка си имат те!
Да е жива, здрава и щастлива,
и да бъде най-послушното дете!
ДА ВИ Е ЖИВ И ЗДРАВ!
   bouquet
Виж целия пост
# 177
Дидона,кой ли изтормози тези бебоци да позират спящи,при това съвсем голички само с по едно шапе на главата Laughing-много са сладки-ангелчета Heart Eyes
Виж целия пост
# 178
 Grinning Heart Eyes Миличките,толкова са сладки!!!
Виж целия пост
# 179
И от мен Честито Бебе на Белбейка, прекрасен ден да се родиш ! smile3504 Момче или момиче, какво е името... newsm53
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия