"Мънички момченца и момиченца, тичайте навън за първите кокиченца!"

  • 22 166
  • 311
# 165
Привет и от мен. И Коки тази нощ не спа добре, буди се през половин час и на мен днес ми е много нервно и криво от недоспиването. Дано избият кучешките зъби вече, че това безсъние е ужасно.
Гери готова ли е питата? Ако сатне хубава да дадеш рецептата. И аз трябва да правя пита, но се чудя кога.
Виж целия пост
# 166
 Жоро си взе, неговата паста за зъби.Доста неща имаше наредени, пипна портмонето ,после един диск, но накрая си взе пастата и започна да я гледа.
Снимки после PeaceАма само на питата ,бяхме заети с Жоро и нямаше кой да снима Simple Smile
Виж целия пост
# 167
Гери-да ти е жив и здрав зъболекаря Hug
Виж целия пост
# 168
Гери-да ти е жив и здрав зъболекаря Hug

ДА и много да го нагушкаш и нацелуваш от мен. Ох и аз като Вероника като видя малко зете и все си мисля как да го намачкам, защо ли и аз толкоз обичам децата, ако знаете нея какво я правя  Mr. Green
МИдичке как си? Оздравяваш ли? МИменцето добре ли е?
Алекси, Гери ще ти прати нейната рецепта, айде и ти прави питка, не се мотай! Hug

 newsm78 А къде ни изчезнаха малките бебоци, НЕфертити, ЗИнаида, как са децата, ВИви какво става с Анастасия, ще я изписват ли вече?
Виж целия пост
# 169
Гери, да ти е жив и здрав зъболекаря!   bouquet Много целувки да му предадеш от нас  Heart Eyes
Виж целия пост
# 170
Тя питата имаше вид,ама не беше вкусна TiredВзех рецептата ,от един форум .
Сега бързам ,защото заминаваме в Карнобат.Като се върна, ще кача снимките Hug
Виж целия пост
# 171
Аз съм малко по-добре уж. И Мимето е добре.
Таткото ни заминава в командировка в Чепеларе и няма да е нас на Сандански. Евентуално чак другата седмица. Много се ядосах.
Ама какво да се прави. Някой трябва да работи. Сега звъннах пак на жената с квартирата и тя ми обеща ,че ще имам интернет ,така че ще ви държа под око.
Ние питка ще правим след Великден ,най-вероятно-да минат постите. А и Мимето все още се страхува. Като види мен или баща си и няма проблем,но сама се пуска само на малки растояния. Но пък навън няма страх. Умира си от кеф и винаги избира на-трудните маршрути. Много ме е страх да я пускам .
Новото време съвсем ни обърка спането. В момента спи и довечера пак до никое време ще откара.
А таткото ни го няма.Двамата се приспиват много добре .
Виж целия пост
# 172
Прелитам набързо.
Гери да е жив и здрав момъка. С тази паста за зъби... може и нови научни формули да измисли за в бъдеще.

Ние цял ден бяхме навън. Пак изпуснахме консултацията. Педиатърката се беше върнала в кабинета, явно не е имало бебета. Разбрахме се за утре сутрин.
Алекс набързо се сдоби с нови термо лъжици за хранене. Нямах време да се прибирам до нас, после да тичам до у-ще и ДКЦто. Спестих прибирането до нас, минах през бебешкият магазин и купих лъжици и пюре Simple Smile Алекс яде в полузаспало състояние, само си отваряше устата Simple Smile Преди малко захапа вечерята (бутилка АМ) и заспа.

Дияна обаче си разряза палеца на крака, в хола. Изобщо не разбрахме от какво. Съмнявам се дали не е наритала някой от косматите и да я е одрал. Орева всичко. "Олеле помощ, какво става, боли". Мъж ни се накара, че и двете сме големи паники. Дияна е с промит палец, има си и цитопласт Simple Smile

Дани, след малко ще ти драсна ЛС.
Виж целия пост
# 173
Добро утро!

Кафето днес от мен:


Гери, да е жив и здрав малкия зъболекар.

При нас няма нищо ново.Кристи е добре,нещо се опитва да прокашля от време на време.Дано да не се задълбочи пак. Времето още е облачно, но да се надявам че изгрее слънчице за да се разходим навън.

Браво на Алекс за постиженията с крачетата.
Кристи още не се сеща за какво служат краката.Постоянно си приказва нещо. Най-много  повтаря "та-та"и чат пат вика "ма-ма".Казва също "айде".

Приятна почивка на Семирамида, Midi4ka* ,hellche . Да си изкарате страхотно и дечицата да се позабавляват и да се наиграят на воля.

Лек и усмихнат ден!
Виж целия пост
# 174
Гери, браво на Жорко...към доходна професия се ориентира, виждам  Wink
silvanka1 , мерси за кафенцето   Hug

Виж целия пост
# 175
А, добрютро Simple Smile

Силванке може и аз да съм помогнала на Алекс (малко). Като го държах прав, му свивах крака в коляното. И той май разбра, че като го свие и премести, се мести и самият той Simple Smile
Ти държиш Криси, някой действа с краката и помага Simple Smile
Виж целия пост
# 176
Привет, привет  Laughing, аз само да ви нагледам и отивам да стягам багаж, че Вероника като заспи следобед да не и шумкам Wink.
Ходих на зъболекар сутринта и тя пак стоя кротка и мирна  Wink, обаче зъболекарката пак не ми затвори зъба  Rolling Eyes, каза че трябва да изчакаме малко да видим после как са се запълнили каналите и ще ми го пломбира чак като се върнем - дано не ми направи проблем.
Аз не се сдържах и купих ново яке на ВЕроника, ама е много сладко. СЕга суша последните дрешки и надвечер пак ще гладя Mr. Green, ама така дрехите се смаляват и по лесно се подреждат в куфарите. ТАткото е намерил дунапрен 10 сантиметров и е купил два метра. Снощи го отрязахме на половина и като го сложихме в кошарката стана страхотно, много удобно и високо, Вероника после стоя два часа там и си игра. Харесва си новото легло и се надявам че ще си спи удобно в него.САмо незнам как ще ги транспортираме и тия дунапрени, че багажа е страшно много, колата уж ни е голяма, ама и багажа е много! Ужас!
МИдичке, ами вас кой ще ВИ докара вдругиден, той ще се върне ли дотогава таткото  newsm78
ХЕлче докъде стигна с багажа, аз списъка го оставих, щото изписах един огромен лист, а има още страшно много, сега мисля направо да почвам да редя по куфарите и чантите.
 Hug  Hug  Hug

Ти държиш Криси, някой действа с краката и помага Simple Smile
МОят свекър учеше Вероника да ходи така по кухненската маса в къщи  Wink, държеше я под мишничките и като и каже "Айде ДЕде и тя милата тръгва по масата"-  беше много сладка. Wink МЕсти крачета, почти във въздуха, но мести, как сме се смели всички, обаче дядо и упорит и я държи. Blush Айде изчезвам - после като заспи пак ще намина!
Виж целия пост
# 177
Здравейте.
Силванка-благодаря за кафенцето.
Аз от сутринта съм  на 2.
И аз започнах да правя списък ,че иначе ще забравя нещо. То почти е сигурно ,че накрая така ще стане,де.
Ще ходя със свекър ми. Половинчо заминава утре и ще се прибере сигурно в петък или събота. Ужас. Писна ми с тези пътувания.
За багажа-даже го сънувах тази нощ-че половинчо ми каза ,че имаме 30 куфара опаковани.
Дани-утре сутринта ли пътувате? Заедно с Хелче ли?
КАто пристигнете да се включите ей.
Ние в четвъртък ще си вземем кухнята и след това тръгваме. Да не забравиш копие от акта за раждане.
Само всичко да е наред и да сме здравички.
Малко ми е притеснено.За първи път ще ходим някъде с Мимето. И ще сме самички.
Тук времето е мрачно,но следобед може да се разходим малко.
До после.
Виж целия пост
# 178
За багажа-даже го сънувах тази нощ-че половинчо ми каза ,че имаме 30 куфара опаковани.
Joy

Момичета, от сега ви казвам, че ще липсвате тук  Rolling Eyes

И да не забравите фотоапаратите. Ще чакаме снимков мат`риал  Mr. Green
Виж целия пост
# 179
МИдичка ние ще тръгнем утре, но предполагам към обяд, като нахраним децата, та да могат да спят в колите по път, така решихме че ще е най добре. ТОчно това си говорехме с Хелче и ние сега, че багажа е ужасно много и как ще го събираме по колите и идея си нямаме. Нашият татко ще ни закара утре и ще се върне, после в петък ще дойде пак и ще остане до неделя, и накрая следващия петък ще дойде да ни прибере. Hug Аз точно го бях забравила акта за раждане, но сега отивам веднага да сложа един докато не съм забравила. Записах си телефона ти в моя, да не се сетя утре в последния момент, даже по късно може и да ти кликна, ако не забравя де. newsm78 Да знаеш, че съм аз. ТИ като пристигнеш може да ни се обадиш и да се разберем вече так къде ще се чакаме и как ще се намерим. Айде отивам да храня Вероника и да я слагам да спи! После продължавам! Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия