


Май,май и хваща и не хваща.Зависи от любовта.Най-първата ми любов така е ръждясала,че чак скърца.Пък почти 4 год.бяха това,ама сега си викам"Как съм могла?Точно тоя ли?"А за една друга любов обаче още ми тупка сърчицето
Нещо май трябва да преосмислиш ценностите си, ако са ти останали такива. Не се обиждай, но така мисля 
Ей сега чета и други жени в темата - брак от .... години любовник от малко повече години но била 'вярна и на двамата'. Понякога четейки подобни теми започвам да разбирам защо в някои страни третират жените като стока - хич не са прости май онези 
Ей сега чета и други жени в темата - брак от .... години любовник от малко повече години но била 'вярна и на двамата'. Понякога четейки подобни теми започвам да разбирам защо в някои страни третират жените като стока - хич не са прости май онези 
. Повечето мъже едно си знаят АЗ, АЗ и пак АЗ. АЗ съм излъган, АЗ съм обиден, АЗ искам да правя секс, пък не ми дават... Горкинките! Препоръчани теми