Трябва да се стегна и да сваля всичко излишно, че в такава депресия съм изпаднала...
Не само заради кг ,но и те са част от проблемите ми.
Не само заради кг ,но и те са част от проблемите ми.
Същата работа съм ....баба ми бучи ли бучи всеки път...да не съм болна, трябва да се яде, не бива така....а напоследък гък не е казвала...само една вечер около празниците въздъхна, все едно света е спасен, и каза "Ох, колко се радвам поне веднъж да те видя че се храниш нормално "
умрях от срам
ето това вече значи, че съм дебела 

а вчера ходихме по магазините с моя приятелка и аз в един магазин се загледах по една поличка която беше с нещо като ластик отгоре вместо копче и цип и казвам :" а ето тази поличка е за мен" а продавачката ми казва:" тази пола е за бременни" ужас умрях от срам докаде я докарах!!!!


! 
... и самочувствието!
Препоръчани теми