Кога за първи път подстригахте децата си?

  • 6 736
  • 181
# 15
На 8 месеца -0 номер!  Mr. Green
Виж целия пост
# 16
Досега не е подстригвана. Grinning
Виж целия пост
# 17
Подстригах голямата си дъщеря на 7-8 месеца.
Никви заврънтулки не й станаха на вратлето  ooooh!

И що за фризьорка е това, да му се не види? newsm78
...тях не ги учат, че посоката на растежа на косъма
и неговата структура нямат общо с това дали косата
се постригва или не? ooooh!
Виж целия пост
# 18
Подстригах сина ми на 1г. и половина, защото ми омръзна да го объркват с момиченце- той имаше бая косица и едни къдрички около ушите.
Виж целия пост
# 19
На 4-5 месеца беше при първото подстригване, няма никакви завъртулки.
Виж целия пост
# 20
На 5-6 месеца с машинката 4 номер.
Виж целия пост
# 21
Някъде на 3- 4 месеца. За това със завъртулките са чисти глупости. Косата на дребното си расте права завъртулки си има на темето, но не познавам човек без такива .. newsm78
Виж целия пост
# 22
На 8 месеца.
Виж целия пост
# 23
Това са глупости. Това си е ген, как ще расте косата на бебето е било ясно  още преди да разбереш, че си бременна. Аз още не съм подстригвала дъщеря ми - няма още много за подстригване
Виж целия пост
# 24
На 8 месеца.
Виж целия пост
# 25
За пръв път подстригах дъщеря си на 2 години. Имаше още бебешка коса, една такава мъхеста и много къса.
Виж целия пост
# 26
Подстригах го малко след годинката.....изчаках до тогава не за друго ,а за да се порадвам малко по -дълго на бебешките му къдрици Mr. GreenОбаче после установих ,че като порастне малко -отново започва да става на къдрички.
Виж целия пост
# 27
Когато навърши 1 година.
Виж целия пост
# 28
На 1 г. и 1м. просто тогава преценихме, че има нужда. Изобщо не вярвам на подобни глупости и ако се налагаше, щяхме да го подстрижем и преди годинката.
Виж целия пост
# 29
Истинска прическа - с машинката съпруга ми го подстрига 3 дена преди 1-я РД.
Иначе още от 5м. му подравнявах косата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия