Кога за първи път подстригахте децата си?

  • 6 739
  • 181
# 150
Детето се роди с доста косичка, но вече е много дълга и и влиза в очичките .Мисля тези дни да грабна ножицата и да се направя на фризьор Laughing
Виж целия пост
# 151
Като авторка на темата, най-накрая да отговоря какво направихме по въпроса.
Отидох при фризьорка, която ми каза, че не може да го подстриже, защото ножиците било много остри и ако той се врътне, ще го убоде жестоко. Посъветва ме да му отрежем косата, която му покриваше целите уши с ножичката за рязане на нокти, защото е с тъп връх. Вчера свършихме тази работа. Сега Марти вече съвсем си прилича на момченце.  Heart Eyes Предстои скоро да пооправим и бретончето...  Laughing
Виж целия пост
# 152
Големият на годинка,малкия на 10м.
Виж целия пост
# 153
Аз съм чувала ,че дете до 1 година не се подстригва ,защото 'ще му орежеш късмета' или 'ще му орежеш дните'.Повечето майки , които познавам спазват това ,но моето дете така или иначе няма много коса ,така че още не мисля за подстригване.Всеки да си подстригва детето когато прецени.
Виж целия пост
# 154
Постригахме сина си малко след като навърши годинка Peace
Виж целия пост
# 155
Подстригах дъщеря си за пръв път на 4 месеца. Тогава част от косата с която се роди беше опадала друга част оряза попът на кръщенето й, а и беше лято и много и се изпотяваше вратлето от косата и я подстригах.
Виж целия пост
# 156
На 1год. и 4 месеца сме но още не сме се подстригвали.
Виж целия пост
# 157
Бретона на 18м. .. Досега 3 пъти съм го кръцвала..
Косата - още не съм Simple Smile Не знам кога ще  Crazy
Виж целия пост
# 158
На 3 месеца!
Виж целия пост
# 159
Аз съм чувала,че до годинката не трябва да се подстригва,но защо нямам идея ThinkingДори моята фризьорка ми каза "като стане на годинка тогава"А тя едва вижда милата.Бретона и стига до брадичката и е все в очите ooooh!Мислех поне него да резна....не търпи шноли или ластици #Crazy
Виж целия пост
# 160
Заради завъртулките или не, не знам защо, но и на мен една фризьорка ми каза до 1г. да не съм смяла да го стрижа, иначе тя лично  #2gunfire А ние сме на 6 месецаи бритона вече ни е до веждите  newsm78
Виж целия пост
# 161
Еми, орязали сме му късмета вече.  Joy Косата му влизаше в ушите и го дразнеше. Той си чоплеше ушите и ги разраняваше.
Виж целия пост
# 162
Аз съм чувала,че до годинката не трябва да се подстригва,но защо нямам идея ThinkingДори моята фризьорка ми каза "като стане на годинка тогава"А тя едва вижда милата.Бретона и стига до брадичката и е все в очите ooooh!Мислех поне него да резна....не търпи шноли или ластици #Crazy
По-добре я подстрижете,че да не се срещате после с офталмолог,заради тези глупости  Tired...
Виж целия пост
# 163
След като навърши годинка го подстригахме за пръв път.Аз не давах по-рано от суеверие.
Виж целия пост
# 164
На 6месеца я постригах(по скоро пооформихме) косата. Това да не се подстригва до годинката е суеверие!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия