Айша, ще се разберем и ще му направим едно гости.
Шпунц, що се мориш, бре душо. Пази се, скоро трябва да си в супер форма. Никакви температури, никакви мускулни трески.
Взимай аспирин, това му е цаката и лягай.


останаха само кухната и в хола прозорците ама няма да е тези дни че май и мен ме хваща вируса на ШПУНЦ всичко ме боли всяко кокълче и мусколите ,гърлото ме дразни ,и очите ми парят, май температура ще вдигам..
не ми се мърда...
сега ще чакаш да се зелне моравата и да е още по красиво и приятно,представям си го двора кое къде си сложила

браво на волята ви и упоритоста. Но така и двете много ми харесахте ,грейнали сте като слънчица,с тези вашите хубави усмивки.
АРИТА ,МОНИ,ТАЙНА, И ТЕ НЕ СА ПИСАЛИ СКОРО.
:4470:
ОЩЕ НЯКОЙ МИ СЕ ГУБИ НО НЕ МОГА ДА СЕ СЕТЯ СЕГА.












КаГеБейския шпионин




Препоръчани теми