КГБ = Клуб на Готините Баби - 68

  • 22 463
  • 444
# 195
     Жабче,дай примерно предложение,за да стане дискусия и да се вземе решение.Аз също съм като теб,но гледам,че всеки се ослушва и може изобщо да не се организираме.Аз съм ЗА и за Копривщица и за Момчиловци и ...И да знаете,че града,природата,хотела...-нищо не ме интересува.Съгласна съм да се съберем и в някоя градинка или гара...,но да сме всичките   
     Всеки да каже,кога не може,кога е зает! Само за Щпунц е по-сложно,нея май ще я изтървем този път.Имам такова предчувствие и за Мими,ако не сме в Кубрат.
      За 1-6 май мисля,че не е добре.
Виж целия пост
# 196
Май ни е трудна организацията за среща  Mr. Green
Аз съм твързо ЗА.
Мястото за мен няма значение, стига да има удобен транспорт.
На мен няма да ми е удобно през дългите почивки 1-6 май и на 16 май.
Но каквото мнозинството каже
Виж целия пост
# 197
Aз викам да се сберем по северна Б-я.  Peace
Бяхме в центална , западна , сега северна и после южна.  Grinning
И почваме да ги изреждаме и да се бройм пак.  Laughing
Янето , да се изкаже като може , тамън ако сме тъдява и Мими
ще видим.  Rolling Eyes Шпунц определено ще е заета и то с много ппиятна работа.  Hug
Но , за дата незнам , аз съм все свободна и бездействаща.  Blush
Виж целия пост
# 198
Предполагам ще е събота и неделя -
напр. предлагам 30-31 май - нека и другите да кажат кога могат,
кога им е удобно и кога невъзможно.
А за място - ОК - Северна България
Виж целия пост
# 199
Наистина май месец е най-подходящия за среща . Нито е горещо нито студено ,но пропускаме,че две съботи ще се работи заради шесте почивни днипо 1 май и Гергьовден!
 На мен  май ми е зает - бал на племеника,а в края на месеца рожден ден на милото и сестра ми. Рожденния ден на милото е юбилей - 50 години! Ще се празнува  Grinning

И като сложим другите работни съботи .....
Виж целия пост
# 200
Aз съм за май месец , но я работещите да кажат
кои съботи ще са работни , та да не стане грешка.  Hug
А и на 31 имам повод за черпене - остарявам , остарявам...  Blush
Виж целия пост
# 201
Аз съм за срещата в края на май,дотогава ще са ни минали празниците из къщи,като място ми е удобно района около Бургас и Варна,за по далече отпадам.
Виж целия пост
# 202
    Гъбке,на 30 и 31 май не можеш ли?То където е 30май,там е и 6 юни...
    За северна българия-O!K!
Виж целия пост
# 203
Момичета , не налагам мнение , само предлагам.  Embarassed
А севернячките не е зле да споделят мнение.  Hug
Виж целия пост
# 204
  Яге - на 30 май е роден Павел,а на 29 сестра ми
  За мене  е без значение къде ще е срещата- нали съм уж почти в централна България Grinning Grinning Grinning
Тъй ,че мястото за мен не е проблем.Важна е датата. А за да дойда - трябва да ме докара Павел ,а неговите съботи и недели винаги са заети. Но ще видим- има време до тогава.
 А само ако знаете колко много искам да дойда!!!
И като се наложи мое пътуване нанякъде колко много съжалявам,че не съм шофьор!Ама никой не ми е виновен де !
Виж целия пост
# 205
Чух се с Майчето.  Hug
Много здраве на всички прати и е ЗА среща.  Peace
Добре е , ще се разпише тая седмица.  Grinning

Гъбка и мене ще ми е тегава тая среща , че ще сум без кола ,
ма има междуградски транспорт , все ще се оправим ,
важен е мерака.  Peace
То и аз съм рожденичка на 31.05. ма празника може
да се отложи с ден , това да е проблема.  Laughing
Виж целия пост
# 206
 Здравейте сладки бабки и девойки красиви.Аз вече съм по добре пу-пу.
За срещата много ми се иска да дойда и в края на май или началото на юни може и да ме огрее. Павел е на 1-ви юни ,ама неговото не се губи. Laughing
 За място,мисля ,че за Варненки,които не са малко,а да кажем и болшинство най удобно е Русе,Разград или Шумен. Аз съм за Русе,поради сантиментални причини... Heart Eyes
 Здраве да е ,ама толкова жени трудно могат да се разберат. Както решите,ако мога ще дойда ,ако не мога ,я що са дни пред нас. Hug
Виж целия пост
# 207
    Русе е добре, а за 6 и 7 юни какво мислите?
Виж целия пост
# 208
Привет, момичета!
От вчера ви чета на почивки и чак сега сколасах Grinning
Яжка, Жабка и Мастерчето, са новите ни МИС КГБ! Моичета, изглеждате страхотно! Hug
Делта, и ти хич нямаш вид на баба, а си много готина! Peace

Китки, градники редите, все красоти Peace
И аз съм на вълна цветя и пак ще пресаждам събота и неделя.
Ние през почивните дни бяхме у едни приятели на едно село в балкана.
До селото има манастир и се разходихме до там.После мъжете запалиха барекюто, децата играха цял ден, а ние си починахме пълноценно на природа Wink
За срещата  ако е в северна Б-я ще се опитам да дойда, но не се съобразявайте с мен.Ако има повече хора за другата част на Б-я няма проблем.
Ние от 16 май сме на Хисрая за 10 дни.Тогава е събота, но незнам дали тогава няма да се  отработва някой  от почивните дни. Flutter

Хубав ден на всички! Hug
Шефа пак ми възложи да пиша нещо.... ooooh!

Ето ви една снимка да ме видите с новите очила: Mr. Green каква съм "дофторица" Mr. Green

http://i032.radikal.ru/0904/87/388746605af9.jpg
Виж целия пост
# 209
    Русе е добре, а за 6 и 7 юни какво мислите?

Вие решавате коя дата , аз не работя и всеки ден ми е почивка.  Blush

Жаки , много ти отиват очилата. Пу пу красавица. Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия