КГБ = Клуб на Готините Баби - 68

  • 22 466
  • 444
# 225
Римар, в болницата на МВР ще е-в центъра, до руския паметник,ако не греша.
Лека и спокойна вечер и от мен.
Виж целия пост
# 226
Римар, в болницата на МВР ще е-в центъра, до руския паметник,ако не греша.
Лека и спокойна вечер и от мен.

Аз помислих,че в специализираната болница по рехабилитация. За МВР нямам абсолютно никакви контакти. Може само да съм насреща, ако има нужда от нещо, ако има свиждане или трябва нещо да се занесе или просто така.
Виж целия пост
# 227

 Делта,пусни ми на лични телефона си.Всъщност аз имам домашният ти.Тази вечер моите хора спят,но утре ще звънна.Ти в колко отиваш на работа?Ние обикновено се срещаме или на шадраваните в центъра или на спирката зад храма.Удобно ли ще ти е?Верно,че е средата на седмицата,но.... newsm78
Виж целия пост
# 228
Янче пуснах ти номера на мобилния ми на Лични!!!





Виж целия пост
# 229
A ние дето ще висим тук , ще очакваме
снимков материал от срещата ви.  Peace

Марси , я кажи за Русе има ли хотели , заведение за приютяване....,
въобще как седят нещата.  Hug
С Танчето и желаещи за среща мислим да се разходим покрай Дунава.  Grinning
 
Виж целия пост
# 230
Айша, да трицоната е дребната риба дето пише копърка на кутиите.
Нищо особено не е, майка ми така я правеше в тавичка. Изчистих главите и вътрешностите, измих я, посолих я, изпържих три тигана, и понеже ми писна, останалата я сложих в обилно намазана с олио тавичка, десетина зърна чер пипер, имам ситно нарязан копър във фризера, сложих две супени лъжици, към 150 гр. вода и я сложих да се изпече.



Съгласна съм за Русе, дано наистина и Мимито да дойде!
"Тих, бял Дунав се вълнува, весело шуми.........

      
          
                    
                            Л Е К А   Н О Щ    Н А   В С И Ч К И !





Виж целия пост
# 231
Танита, благодаря за рецептата.
Лека нощ на всички!
Аз си чакам Ани - сега е на скрития концерт на Мад ТВ, прави прически със шефа. Ще я докарат с такси. Снощи беше в еуфория от Мюзик Айдъл.
Виж целия пост
# 232
Здравейте момичета .
Чак сега сколасах тези моите внуци ме побъркаха днес ТОНИ ,ЗДРАВКО са със разтройство ,единия докато го оправя почва другия ,аман вече .Тони като му дам нещо за спиране веднага повръща  ooooh! и с нищо не мога да помогна в случая само вода пие и това е ....сега се позакрепи дано утре се пооправи ..
опраках ви се за пореден път ама ми дойде днес в повече ....
Четох че за среща се стягате аз нищо не мога да кажа моята е тъмна и мътна за пореден път и много съжалявам ...но може и да  ми се отвори парашута знае ли се  Thinking
За Русе пък още повече ,че е много далече може би на Мони предложението за Бургас е по приемливо поне няма балкан да се прехвърля и е по удобно пътуването за всички ....
Ама това е моето мнение вие решавайте а аз ако мога ще дойда винаги съм ЗА но парашута ми нещо винаги засича точно когато искам да се отвори.  Mr. Green Mr. Green

ЛЕКА ВЕЧЕР МОМИЧЕТА  Hug


Виж целия пост
# 233
Зиче, давай му вода да не се обезводнява детето. Ако може по малко чай от джоджен/подправката/, размито брашно с вода, като боза да стане или да пие оцет с лъжица.
Иначе има разни прахчета  в аптеката, питайте за дете според кг. му.
Лека вечер с болните.

Виж целия пост
# 234
Айша всичко имам и прахчета и всичко но той нищо не приема  гади ме се и повръща ..не пие чайове не яде абе много трудно дете за гледане не можеш да му дадеш нищо което да го оправи ....той на зеленчуци ,плодове  като го накараш да лапне и му се подига та за такива неща  да не види .. Whistling ooooh! 
Днес само като сложих на Вики бях правила огретен и му се подига само като го гледа ...със всичко е така ,яде само принцеси ,пици,филии ,салам ,кебабче и това е  ooooh! готвено да не види ааа  newsm78  само супа топчета и то само топчетата обира  Mr. Green Mr. Green Joy
Виж целия пост
# 235
Добро утро ! Hug Hug



Лек ден ви желая на всички !
Виж целия пост
# 236
Добро утро, Гъбке-мерси за кафенцето.
Хубав ден и от мев.
Болните вече да се оправят. Зиче, дано децата днес са вече по-добре. Явно е вирус, само да не се обезводнят много. За теб  Hug  Hug  Hug
Аз съм за Русе-освен една командировка, когато преспахме само в Русе нямам спомени. Като много малка съм ходила с наште, но все едно че не съм. с удоволствие бих отишла. Предложението за първите дни на юни е добро, като се има предвид работните съботи на май. За Бургас и околности-не ме търсете!
Янче, надявам се , че си изкарваш ваканцията супер с децата. Релаксирай пълноценно и ще се чуем като свърши ваканцията  Hug
Виж целия пост
# 237

Гъбка , мерси за закуската. Hug

Зиче , да се оправят децата бързо.  Heart Eyes

Марси с Танчето очакваме включване за разходка покрай Дунава.  Peace

Римар , на морето есента , бе душко.  Hug
Въпреки , че аз морето не го любя , ма за идеята
щом е и заради вас , там съм.  Laughing

Лек и хубав ден.   bouquet
Виж целия пост
# 238
[Римар , на морето есента , бе душко.  Hug

Други са ми съображенията!
Виж целия пост
# 239
[Римар , на морето есента , бе душко.  Hug

Други са ми съображенията!

Tъкмо , ще ти помогнем да си вземеш дълга от една наша съфорумка.  Hug
Ти си траеш , ма мен ме дразни това и нека да разберат всички.  Peace
Пък въпросната ако ще да пише тук , ако ще да не пише.  Whistling
Не съм ли права , Римарка?  Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия