Алтернативни продукти за дамска хигиена

  • 132 834
  • 1 352
# 255
Ами зависи от секса  Mr. Green Но класически секс - по-скоро не - чашката седи сравнително ниско във влагалището..
Виж 2-3 странички назад - тъкмо за секса си говорихме  Laughing
Виж целия пост
# 256
Чудех се дали да спомена, ама щом се върнахме на темата Blush
Пробвах секса  Blush Ми не става  Joy
Т.е. донякъде става, ама за да си е пълен кеф, по-добре да се махне Blush
Виж целия пост
# 257
...Ще мина без превръзки за многократна употреба, че ми се струва гнусничко за пране Embarassed...
                         Аз още не съм си взела многократни, по-скоро бих си ушила, но да кажа как си представям за прането... Не ще да е толкова гнусничко, тъй като досегашния ми опит с чашката сочи, че повече от 1-2 капки общо взето не протичат - т.е. не е като нормална превръзка, която се е напълнила с кръв, а просто нещо за подсигуряване. Разбира се в началото може да има и по-сериозни течове, но ще са по-скоро инцидентни. Когато свикнеш и нямаш протичания превръзката ще остава съвсем чиста. Тъй мисля аз.
Виж целия пост
# 258

А секс с това чудо може ли да се прави? Или се размества? Simple Smile)
За секс по-подходящи са еднократните чашки "Инстедс", но те не са еко  Peace .
Виж целия пост
# 259
Направо и аз се чувствам изостанала, за пръв път чувам за тези чашки, бая време ми отне да прочета цялата тема, но сега съм наясно, уж ,, Даже изгледах няколко клипчета в ютуб. тук http://www.youtube.com/watch?v=dl0rXpYid4o&feature=channel обясняват какво представляват чашките, а тук http://www.youtube.com/watch?v=d12NcWGEnrM&feature=channel сравняване на модели и размери. И аз искам да ми отлежи в главата... Звучи много добре, че последния път изобщо не можах да сложа тампон, а бях свикнала и не ми харесва и бях забравила постоянната червена гледка при ходене до ОО. Ще следя с интерес, да видим дали ще се наканя и аз  newsm78
Виж целия пост
# 260
Aз изкарах най - тежкие дни с чашката!
Мога да кажа че е супер. На моменти дори забравяш че си в цикъл. Няма превръзки, няма смрад... и всякакви други екстри.
И си чистичка Grinning Grinning
Нямах фалове. Но в най - тежкия ден трябваше да изпразвам чашката 3 пъти през деня. Беше почти пълна. Не знам на работа как бих се справила.
Виж целия пост
# 261
На работа ми е по-лесно от колкото вкъщи  Rolling Eyes Вкъщи няма мивка в тоалетната, а банята е на един коридор разстояние, пълно архитектурно безумие. Rolling Eyes То и в офиса няма мивка, ама поне е на една врата разстояние и мога вода да си доливам в шишенцето. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 262
Все още не мога да си представя как ще си я втъкна тази чашка  Confused Но иначе идеята много ми харесва, ще чета още отзиви, за да м9 узрее в главата и да се вдъхновя. Малко цената ме спира да я взема ей така, че току виж  не ми хареса, въпреки че досега не съм прочела някой да се е отказал, т.е. свикват жените.
Виж целия пост
# 263
 smile3511 С какво миете чашката?
Прекарах половин час в четене на етикети в една яко заредена аптека - какво ли не прочетох и не намерих без парфюм  smile3511 Всъщност имаше едно чудо за 20 лв, но пък имаше петролни продукти в него...
Виж целия пост
# 264
Ами аз си я плакна s водичка по време на цикъл,а накрая от уважение към нея я накисвам с едни изостанали таблетки за дезинфекция (на чико) от Калина,които така и не използвах,щото тя от шише не пропи. Simple Smile
Лошото е че в началото на цикъла не я дезинфекцирам,щото все съм изненадана,въпреки че ми идва на една и съща дата.
Днес споделих с гинеколога си за чашката-на него му се стори ОК.Само за кърменето се притесни,че може да си изтощя организма.Все едно е по-кофти да умреш от естествено съсипване на организма,вместо в катастрофа.Луди хора. Confused
Виж целия пост
# 265
А знаете ли в някоя аптека в София да се продава или само онлайн? Нали знаете - ръка да пипне ...
Виж целия пост
# 266
В България е само онлайн.
Мия я с Лактацид, преди и след цикъла. Въобще не съм се зачела в етикета му.
По време - само с вода newsm78
Виж целия пост
# 267
Аз мия само с вода и изварявам преди да ползвам и след ползване
Виж целия пост
# 268
                          Аз също само вода използвам.
Виж целия пост
# 269
Аз с моята все не мога да намеря време за сухи тренировки Simple Smile но тези дни "ще ме изненада" и ще се наложи да побързам. Друго се сетих - колкото и да изваряваме чашката , важно е и да перем честичко торбичката  Laughing
Купих си и 3 многократни превръзки - чакат вече изпрани, готови за употреба Simple Smile

Много офф - Дими, след 3г4м кърмене организма ми е по-здрав и силен от когато и да било, вкл. косата, ноктите и зъбите. Така че да си ядат ушите тия лекари!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия