Алтернативни продукти за дамска хигиена

  • 132 827
  • 1 352
# 285
Мег аз си се пречиствам регулярно, но не знам защо така. Винаги ми е бил дълъг цикъла (6-7 дена), последния път беше 8  Rolling Eyes. Но кажи за твоите пречиствания, ще ми е полезно да прочета, отдавна се каня да те попитам  Peace

С превръзките какво правя: след смяна веднага запирам със студена вода, тя почти изцяло се изчиства, в момента нямам възможност да накисвам, затова както е запрана я пъхам в празната пералня и без друго пускам всеки ден или през ден най-много. Това е: ниакаква философия  Wink . За сменяне извън къщи не знам как е...понеже не ми беше дошла чашката и ползвах тампони този цикъл, а превръзката беше само за подсигуряване. Въпреки това имах няколко големи теча и превръзката ме спаси...ако бях с еднократна превръзка нямаше да се справи  Naughty
Виж целия пост
# 286
Да не спамя темата, ама все пак да отговоря - моите бяха по 14 до 18 дена, по метода на Л. Ковачева, но в книгата не всичко пише и си трябва "наставник". Захранванията след всеко гладуване бяха много внимателни, и с всяко следващо захранване добавях по някоя нова група. Може би 6 месеца икарах на гладуване и доста ограничено хранене без глутен, захар, извлечени мазнини, сол и пр. Трудно беше да се прави това в БГ, ама аз съм голям инат  Mr. Green
Виж целия пост
# 287
   Някой знае ли как се държи чашката в самолет? Представям си бутилката с минерална вода, която се свива като сушена слива и нещо взех да се почесвам по главата...
   След едно такова пречистване и сменяне на хранителния ми режим, цикълът ми се промени коренно - по-малко, по-кратко, никакви болки. Досега не съм забелязала връзка с ползването на чашката, а по-скоро с начина ми на хранене.
Виж целия пост
# 288
Представям си бутилката с минерална вода, която се свива като сушена слива и нещо взех да се почесвам по главата...
Това пък къде си го виждала? Shocked
Виж целия пост
# 289
   В самолета, как къде? Laughing Още преди да забранят внасянето на бутилки. Литър и половина бутилка, полупразна, се смачква.
Виж целия пост
# 290
Не ми се е случвало никога, носила съм бутилки също.
Виж целия пост
# 291
И аз не съм виждала бутилка да се смачква, редовно си купуваме от барчетата след проверката, или от стюардесите.
Виж целия пост
# 292
   Добре де, аз не си фантазирам, но все пак въпросът беше за чашките.  Laughing
Ако става за гмуркане, може би няма проблем и в самолета. Никъде не е
упоменато поне, но на моят неук мозък му хрумна това днес, а ми
предстои летене и се двоумя. Thinking
Виж целия пост
# 293
   Добре де, аз не си фантазирам, но все пак въпросът беше за чашките.  Laughing
Ако става за гмуркане, може би няма проблем и в самолета. Никъде не е
упоменато поне, но на моят неук мозък му хрумна това днес, а ми
предстои летене и се двоумя. Thinking
Все пак, едва ли летиш всеки ден, можеш да си вземеш превръзки за полета, ако се притесняваш от чашката newsm78
Виж целия пост
# 294
Ситуацията при гмуркане е коренно различна от тази в самолета.
При гмуркане налягането около теб е по-голямо, а в самолета на 10000м е малко по- ниско
от атмосферното на земята.
Затова в самолета опакованите на земята дъвки и кексчета се подуват.

Не знам обаче на чашката как би се отразило - най-вероятно никак!

Всъщност ако се създава вакуумно пространство чашка-матка както пишат, то ефекта
в самолета би трябвало да е съвсем леко издуване на чашката, или на стените на влагалището,
което едва ли би се усетило от организма.
Виж целия пост
# 295
                          Още не съм летяла с чашка, но пък може да попитаме. Все някой по света ще да е летял  Mr. Green.
                          Относно дължината на цикъла - и аз правя такива прочиствания. А ми се струва по-кратък, когато веднага сложа чашката. Миналия път май я сложих на втория ден и не забелязах промяна в дължината. Може пък и да си внушавам, но определено ми направи впечатление, и се взирах за остатъчни зацапвания, а пък нямаше.
                          Ужасно вече съм навита да си взема яйце  Blush. Има ли и други мераклии и да поръчаме заедно от някъде?
Виж целия пост
# 296
Ужасно вече съм навита да си взема яйце  Blush. Има ли и други мераклии и да поръчаме заедно от някъде?
Какво е това яйце?
Виж целия пост
# 297
Ето пак:
http://www.healing-tao.com/tao-garden/universal/en/taoist-sexual-practice/
Виж целия пост
# 298
                           Ужасно вече съм навита да си взема яйце  Blush. Има ли и други мераклии и да поръчаме заедно от някъде?

Давайте да се преброяваме, уточняваме и да действаме  Sunglasses
Виж целия пост
# 299
Аз мисля, че тези яйца трябва да ги има по китайските магазини. Даже може да са евтинджос, понеже продавачите не са се светнали за какво се ползват Mr. Green Обещавам да проверя при възможност Flutter
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия