Алтернативни продукти за дамска хигиена

  • 132 828
  • 1 352
# 825
  А който познае какво е това и за какво служи, ... ще му кажа браво! Simple SmileSimple SmileSimple Smile
цък

ъъ....фуния за бързо и сигурно оплождане?

Виж целия пост
# 826
iviche, не е това.  Peace Асистент за уриниране, ако мога така да се изразя  Wink И жените могат да пикаят прави без да се мокрят.
Виж целия пост
# 827
Уау, много съм любопитна, ама с немския съм много на Вие. Я бързо някой да превежда - туй за пишкане ли е и защо е нужно на нежния пол? Сигурно въобще не е това, ама аз да си дам предположенийцето.  Mr. Green
(и шишенцето му има... потенциал hahaha)
Хедра, ако имаш предвид това, което си мисля, то тогава си голям майтап! Кефиш!  Party
Вечерница©, ако не е много нахално от моя страна да те питам как се предпазвате - по класическия метод или всъщност не се пазите?

п.п. Ееее, пак съм чатнала явно нещо от немския.  Sunglasses  сега виждам, че сте писали междувременно с мен. Само, че нямам въображение да се досетя защо е необходимо това изобретение?
Виж целия пост
# 828
ъъ....фуния за бързо и сигурно оплождане?
Joy hahaha Joy Ох.....
   Да, такова е, Кюбит, браво! Simple Smile Поначало създадено за болни и трудноподвижни жени,
но явно и това навлиза като хигиенно средство против мръсни крайпътни тоалетни или
липса дори и на такива по пътищата. Еманципация... Laughing
Виж целия пост
# 829
Ммм, сега вече схванах в какво се изразява удобството - не се събличаш да ти лъсне задника, а само леко смъкваш дюкяна - точно като при мъжете. Чак се размечтах за такава революция.  Simple Smile  Сега да не се надъхаме да напоръчваме и после да споделяме опит да се обучаваме как да го правим, без да се оливаме или пръскаме.  Laughing
Виж целия пост
# 830
ех, не познах.
нямам награда. Sunglasses

hedra, шишенцето наистина има потенциал.
имам един парфюм с потенциално шишенце също. Laughing

последните страници станаха особено горещи.
/а като знам, че отскоро зарибената по чашката моя сестра е пуснала линк към темата навсякъде сред познатите си, вкл. и във Фейсбук, става още по-топло Laughing/
Виж целия пост
# 831
Деси, предпазването ни върви по естествен път. Понеже виждам промените (виж пак ония снимки с цикъла) при мен и усещам болка при овулацията, избягваме тия дни да вършим нормален коитус. Има други варианти, доста по-приемливи и приятни  Mr. Green , особено за поназнайващите чужди езици.
Виж целия пост
# 832
(и шишенцето му има... потенциал hahaha)
Хедра, ако имаш предвид това, което си мисля, то тогава си голям майтап! Кефиш!  Party

Същото имам предвид, същото smile3521 То някак така просто се набива на очи hahaha

Нали някой питаше за яйцата? Аз вчера се сдобих с тях и сърце юнашко не трае, веднагически пробвах Mr. Green
Голямото яйце е... много голямо Shocked Никакъв шанс да ми изпадне - толкова плътно влиза, че по-скоро изкарването му ми е свързано с някакво усилие Laughing

Обаче много добре се усеща като започне човек да го движи - просто се усеща какво правиш, а понеже е много тежко, и бързо се уморяваш и се усеща как ти се пренапрягат мускулите. Направих няколко минути упражнения, но не съм го носила за по-продължително време да видя как ще е.

А за уринатора - ето ви на английски друг модел, розовичък и много джиджан:
http://www.go-girl.com/
Виж целия пост
# 833
значи това широкото си го шльопкаш на шундата и през дългото пишкаш, така ли?
не се набутва наобратно, предполагам?
Виж целия пост
# 834
Егати якото  Grinning
Вече от всякъде сме осигурени за къмпинги.
Само да спестя някой лев в кредитната, и такова чудо ще си поръчам Mr. Green
Виж целия пост
# 835
Преди време бях гледала такива фунийки, картонени бяха и разбира се за еднократна употреба. Смятам, че наистина може да е доста удобно. Дори мисля, че е добре да има такива в обществените тоалетни  Thinking
Виж целия пост
# 836
Не, не, не!!! Laughing Срам нямате и спирка нямате!! Laughing Hug
Сега пък устройсво за пишкане! Тъкмо се бях зарекла да огранича харченето, ама ...
Много удобно изглежда наистина като знаем какви са обществените тоалетни у нас, а и да можеш да си свършиш работата с лице към няко дърво, права - и да те гледат, пак на никой няма да му хрумне какво правиш  Grinning
Виж целия пост
# 837
... и да те гледат, пак на никой няма да му хрумне какво правиш  Grinning

 Joy Joy Joy Най-много да те помислят за мъж в рокля  hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 838
Аз толкова подигравки отнесох за чашката, кусур ми сега и устройство за пишкане... Laughing
Ама пък си е удобно, при някои обстоятелства...
Виж целия пост
# 839
                           Ха-ха-ха, този път ще се въздържа от поръчка  Blush. Особено като се знам колко съм сръчна  Crazy.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия