Алтернативни продукти за дамска хигиена

  • 132 825
  • 1 352
# 945
Вчера в Бургас видях да продават яйца Shocked Не бяха точно нефритени, а от друг минерал и бяха само 1 размер, най-големия, но пък струваха само по 4 лв. Бяха без дупка.
Ако някой от Бургас се интересува да пробва, мястото е магазинчето на немски стоки в началото на "Богориди".
Виж целия пост
# 946
Аз да се похваля, че преди малко предадох последния комплект яйца Simple Smile Така че скоро сигурно ще има още хвалещи се с постижения / падения  Joy   
                              Мерсиииииии   bouquet!
                              Аз вече опитах най-голямото - ок е, явно съм се специализирала с топките  Blush. Не изпада (поставих го с дупето надолу) и мога да ходя без да го изхлузвам. Обаче нищо друго не мога да правя (в смисъл да го мърдам), дори не го усещам, освен като някаква тежест  newsm78. Леко мога да го мърдам нагоре-надолу и това е всичко. Сравних топките с яйцата: една топка е с размер на средното яйце, но е сравнително по-лека. Утре ще опитам да разходя яйцето из града, ако все още седи мирно. Като за начало само ще го разхождам, другата седмица може да започна и упражнения (ако започна да го усещам по-добре). Мисля си, че дори самите (макар и не кое знае какви) усилия по задържането му пак ми помагат много..
                              А как всъщност мога да се отпиша от темата? Започвам да се притеснявам за себе си все повече Blush.
Виж целия пост
# 947
...сега явно тялото си спомня как е било преди и съм изумена колко бързо се получават нещата...
                            Нали  Mr. Green? И аз се бях удивила преди какви резултати постигнах за седмица. Ще е хубаво да систематизираме малко инфото за упражненията обаче (аз се надявах да има някаква листовка с картинки към яйцата  Whistling).
                            Чашката не се препоръчва за лохии поради риска от инфекции  Peace.
Виж целия пост
# 948
Лилита, то и аз съм виждала, но според китайската медицина (от където идва всъщност идеята за яйцата), не само упражненията, самият нефрит е лекуващ newsm78 Тъй че като ще е гарга, да е рошава, викам аз Laughing
Виж целия пост
# 949
Лилита, то и аз съм виждала, но според китайската медицина (от където идва всъщност идеята за яйцата), не само упражненията, самият нефрит е лекуващ newsm78 Тъй че като ще е гарга, да е рошава, викам аз Laughing
                          А на колко време трябва да се почива? В смисъл.. ако е било в мен цялата нощ може ли на следващия ден да го оставя пак там? Или само за минутки?
Виж целия пост
# 950
В линка с упражненията нямаше писано да се седи с яйцето вътре - а само да се правят серии упражнения, колкото иска човек. Иначе на други места съм мяркала, че може да се седи с тях, само да се внимава за кашляне, кихане и смях, за да не изхвръкнат Mr. Green
Обаче - моят мъж се занимава цял живот с тренировки и казва, че всъщност мускули се образуват в периодите между тренировките. И че мускулът трябва да бъде стресиран периодично, за да се заякчава, затова е важно да има по-големи паузи между тренировките. Ако се прави само едно и също и с една и съща интензивност, тогава няма развитие, а само поддържане.
Така че в началото може би е по-разумно да се правят серии, за да може мускулите да се разработят и да увеличат силата си - а пасивните упражнения за поддържане на тонуса (носенето на яйцето) да са после Thinking
(Препредавам неща, които хич не са ми ясни - просто каквото помня от разговори с него). Я кажете вие какво знаете по тези въпроси - сигурно някои от вас ходят на каланетика и т.н. и имат идея за теорията зад упражненията?
А към топчетата от секс-магазините нямаше ли някакви инструкции?
Виж целия пост
# 951
Обаче - моят мъж се занимава цял живот с тренировки и казва, че всъщност мускули се образуват в периодите между тренировките. И че мускулът трябва да бъде стресиран периодично, за да се заякчава, затова е важно да има по-големи паузи между тренировките. Ако се прави само едно и също и с една и съща интензивност, тогава няма развитие, а само поддържане.

Eй, същото нещо, ама от йогата знам аз - всяко услие, което човек прави с тялото, и всеки предел до който стигне, после му трябват 48 часа, за да го "запомни" тялто и да се напасне и след това отново има нужда да се стигне до този предел и евентуално една идея отвъд него.
Виж целия пост
# 952
Я кажете вие какво знаете по тези въпроси - сигурно някои от вас ходят на каланетика и т.н. и имат идея за теорията зад упражненията?

Аз ще кажа после каквото знам, тренирала съм доста по едно време, даже и един сребърен медал си имам Simple Smile
Виж целия пост
# 953
А как всъщност мога да се отпиша от темата? Започвам да се притеснявам за себе си все повече Blush.
Grinning Разбирам те  Grinning  Ставаме все по-шашави  Grinning
За яйцата - пробвах веднъж средното, после голямото. Като тръгнаха да се изсипват по някое време, съжалих от сърце мъжа си... и реших, че ще се опитам да правя упражненията, като се върна. Е, тези дни ще огледам последните 30тина странички на темата  Laughing , за да ги намеря.
Хедра, добре си го обяснила това за правенето на мускули, няма нужда от повече обяснения. Елементарен пример - казват, че по-добре натоварени тренировки за коремните мускули 3 пъти седмично, отколкото коремни преси всяка вечер, иначе се претренира и няма ефект.
Специални благодарности за споделения опит и упражненията! Определено имам нужда от малко повече насърчение.

А пикалото като го видях, чак ми се доплака. Това е поредния пример, че мъжа ми измисля гениални неща, после не си мърда пръста да ги осъществи, и години по-късно някой друг става милионер  Laughing  Преди 17 години, като скитосвахме денонощно по улиците и горите, много го дразнеше, че трябва да си събувам гащите и изобщо всичките слоеве дрехи...  Grinning
Мисля, че ако е удобно, е нещо, което е добре винаги да носиш в чантата. Както и хартия и няколко хартиени седалки за тоалетни  Grinning

Да допиша за чашката - изпробвана е в море, в басейн, на палатка в гората, в обществени тоалетни и в самолет. Определено съм щастлива, че я имам! И също като вас, се фукам почти наред с нея.
Виж целия пост
# 954
                           bouquet . Всичко си разбрах  Peace!

...Иначе на други места съм мяркала, че може да се седи с тях, само да се внимава за кашляне, кихане и смях, за да не изхвръкнат Mr. Green...

                             Да добавя: поне в началото не се возете в кола или градски транспорт  Twisted Evil. Тази сутрин реших да съм много смела: павета, на паветата - кола, в колата - аз, а в мен - голямото яйце. И като започна да друса по паветата... За малко да излезе  ooooh!. Задържах го с много стискане, но си беше емоция  hahaha.
                            Не, нямаше упътване към топките от секс магазина. Различното при тях беше, че са две топчета едно в друго и при движение (навеждане напред например, или завъртане в леглото) вътрешното започва да се търкаля във външното и като че ли създават усещане за вибрация.

                            П.П. Един последен въпрос (да бе  Twisted Evil) - hedra, ти като въртиш яйцето, то по-нагоре ли е, или почти до входа? Няма никакви шансове да започна скоро, но нищо не ми пречи да опитвам  Whistling.
Виж целия пост
# 955
Ако и моят осемдневен цикъл се съкрати до 3-4 дена ще предложа чашките за канонизиране  Laughing
                            Ами... да питам няколко месеца след това: ще канонизираме ли  Twisted Evil? Т.е. съкрати ли се? Ох, не мога да се спра днес май  Blush...
Виж целия пост
# 956
Оххх... знаех си, че трябва да се включа в поръчката за яйцата  ooooh!
Много ме зарибихте значи  Crazy
Кажете ми, моля ви се от къде да си купя тука. Направо нямам търпение.
Или... да си поръчам от някъде...
Абе ако ме светнете някой магазин направо отивам след работа  Mr. Green
Виж целия пост
# 957
Оххх... знаех си, че трябва да се включа в поръчката за яйцата  ooooh!
Много ме зарибихте значи  Crazy
Кажете ми, моля ви се от къде да си купя тука. Направо нямам търпение.
Или... да си поръчам от някъде...
Абе ако ме светнете някой магазин направо отивам след работа  Mr. Green

90 лв. и са твои в един езотеричен магазин в София.
Другия вариант е с обща поръчка, на нас ни излязоха към 32 лв. но с голяма отстъпка за бройка доколкото разбрах.
Виж целия пост
# 958
Ако и моят осемдневен цикъл се съкрати до 3-4 дена ще предложа чашките за канонизиране  Laughing
                            Ами... да питам няколко месеца след това: ще канонизираме ли  Twisted Evil? Т.е. съкрати ли се? Ох, не мога да се спра днес май  Blush...

Мдааа търсете контакти с църквата-ще канонизираме  Laughing . От 8 на 4-5 дена се съкрати  Peace
Виж целия пост
# 959
Оххх... знаех си, че трябва да се включа в поръчката за яйцата  ooooh!
Много ме зарибихте значи  Crazy
Кажете ми, моля ви се от къде да си купя тука. Направо нямам търпение.
Или... да си поръчам от някъде...
Абе ако ме светнете някой магазин направо отивам след работа  Mr. Green

90 лв. и са твои в един езотеричен магазин в София.
Другия вариант е с обща поръчка, на нас ни излязоха към 32 лв. но с голяма отстъпка за бройка доколкото разбрах.

 Crazy Май ще чакам следващата обща поръчка  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия