Алтернативни продукти за дамска хигиена

  • 132 837
  • 1 352
# 165
А как се вадят и поставят като нямат дръжка ли е какво е  Rolling Eyes онова дългото... И дали могат да се поръчат от Бг?
Виж целия пост
# 166
А как се вадят и поставят като нямат дръжка ли е какво е  Rolling Eyes онова дългото... И дали могат да се поръчат от Бг?
от ebay могат - пращат до БГ .. А как се вадят - предполагам туй е по-мекичко и си го хващаш него и дърпаш  newsm78

А туй за секса - да служи като дамски презерватив ли  Crazy
Виж целия пост
# 167


А туй за секса - да служи като дамски презерватив ли  Crazy

Ами не знам за контрацептив дали става, но може да се ползва по време на цикъл, тоест да се прави секс по време на цикъл  Peace
Виж целия пост
# 168


А туй за секса - да служи като дамски презерватив ли  Crazy

Ами не знам за контрацептив дали става, но може да се ползва по време на цикъл, тоест да се прави секс по време на цикъл  Peace
миии ако не пропуска навън.. не би трябвало да пропуска навътре  Mr. Green
Но от самия акт няма ли да се размества  Thinking

Ау големи размишления по темата  Crazy
Виж целия пост
# 169
Нали сме в алтернативния, а темата се е завъртяла около секса в "онези дни", според ТКМ не трябва да се практикува първите 3 дни от кървенето - объркват се енергийните потоци, а оттам много други неща могат (не е задължително!) да се объркат...

Неса, "дръжката" на другите се препоръчва да се отреже след първоначното "кое-как", т.е. свикване. Ваденето ства не за "дръжката", а с притъскане в долния край, но "дръжката" служи за намиране в началото.
Виж целия пост
# 170
Благодаря за разяснението, Meg!   bouquet
Виж целия пост
# 171
Да се похваля, че и аз се реших и си купих Moon Cup. Лесно я слагам, обаче трудно я махам. Може би по време на цикъл ще ми е по-лесно  Thinking
Сега очаквам и цикълът да ми се възстанови, но с това кърмене не е ясно дали ще е тази година  hahaha
Иначе еко-идеята много ми харесва, даже си купих и няколко превръзки за многократна употреба, за да ги комбинирам с чашката  Peace
Виж целия пост
# 172
Нали сме в алтернативния, а темата се е завъртяла около секса в "онези дни", според ТКМ не трябва да се практикува първите 3 дни от кървенето - объркват се енергийните потоци, а оттам много други неща могат (не е задължително!) да се объркат...
Всичко това звучи много разумно,но аз като един последовател на собствената си природа съм забелязала,че първите дни ми се иска адски да си объркам енергиите.Същото важи и за бременността ми-надявам се дъщеря ми да не стане порноактриса след всичкото секс,дето видя от мене мъжа ми. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 173
Ох, димитриана  Joy
Виж целия пост
# 174

Ти как я сгъваш-на 2 или като сладоледена фуниика?

Като сладоледена фунийка  Laughing. Може да не се е разгънала добре ли? Другият начин ме изтормози здраво първия път и не бих го опитала отново. Може би някое от другите сгъвания трябва да отрепетирам.
Още нещо ми направи впечатление. Днес цял ден чувствам напрежение в областта на бъбреците, на яйчниците, кръста ме боли по някакъв начин, но не е като при цикъл. Към 16 часа махнах чашката и ме отпусна. Въобразявам ли си, че имат връзка, случайност ли е, се чудя?  newsm78. Щото кръст ме боли почти постоянно, но пък сега съм с изострено внимание и се вглеждам във всяко нещо.
Виж целия пост
# 175
Еовин,жалвам се на вас,щото мъжа ми остава без думи като му заобяснявам.  Twisted Evil
Като сладоледена фунийка  Laughing. Може да не се е разгънала добре ли? Другият начин ме изтормози здраво първия път и не бих го опитала отново. Може би някое от другите сгъвания трябва да отрепетирам.
Ами не-и аз я слагам сгъната така и за това питам,защото никога не съм я усещала,та реших,че може да си я усетила зарди сгъването.
Иначе не знам за проблемите ти,ама забелязвам,че много цикъл имате-аз още си чакам третия цикъл с тая ми чашка.Като се сметне,че и цикъла ми е по 3 дни-изобщо не успявам да събера толкова впечатления като вас.
Виж целия пост
# 176
Да се похваля, че и аз се реших и си купих Moon Cup. Лесно я слагам, обаче трудно я махам. Може би по време на цикъл ще ми е по-лесно  Thinking
Hug Ии, ама в отчетната сподели ли, или си траеш? Mr. Green

Тези американските instead ги гледах, честно казано ми се сториха малко по-удобни и лесни за поставяне от муункъпа, обаче са за еднократна употреба. А на мен не ми се занимава да поръчвам промишлени количества, кой знае в какви разходи ще се вкарам и накрая пак боклук.
Виж целия пост
# 177
Ох, заредихте ме с доза смях тази сутрин  Grinning  bouquet
Димитриана  Joy
Не ми беше хрумвало да правя "сухи тренировки" с чашката, ама сега ми запалихте любопитството. Но мисля все пак да потренирам варху чаши с за ракия и бяло вино - имат такива точно като на образователните филмчета в Ютюб  Laughing

И аз реших да взема многократни превръзки, но засега още се чудя дали и как ще ги използвам...
Виж целия пост
# 178
А как се вадят и поставят като нямат дръжка ли е какво е  Rolling Eyes онова дългото... И дали могат да се поръчат от Бг?
По-назд е споменат и българския сайт - www.ekomama.net
Виж целия пост
# 179
Вече съм горд собственик на чашка. На жово изглежда много по добре отколкото на картинка. Много е мъничка и мекичка. Нямам търпение да ходя да я пробвам че съм и на финала на цикъла Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия