Алтернативни продукти за дамска хигиена

  • 132 823
  • 1 352
# 855
...ще вземе най-накрая да иде и да си потърси някоя по-нормална жена...
                           Като гледам посещаемостта на темата, май нормалните след някой и друг ден ще са малцинство  Twisted Evil.
                           Ако тоалетната е малко посещавана - измивам чашката. Ако не - избърсвам колкото мога с тоалетна хартия. В такъв случай не ми прокапва, или ако се случва капе направо в тоалетната чиния.. Досега не ми се е случвало да се изцапам докато изваждам и почиствам чашката, но в началото определено ме беше страх, че ще ми се случи. Измивам си добре ръцете, и това е всичко.
Виж целия пост
# 856
аз един път ползвах моята в обществена тоалетна, но преди това си купих интимни мокри кърпчики.
с тях почистих чашката.

мога и да  започна да пикая права, но не давам на мъжа ми да кърми и туй то !
Виж целия пост
# 857


мога и да  започна да пикая права, но не давам на мъжа ми да кърми и туй то !
Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 858


мога и да  започна да пикая права, но не давам на мъжа ми да кърми и туй то !
Това ще си го сложа за мото, така да знаеш!  Peace

На мен ми се наложи като бях по морето през юли да я ползвам на път и да ползвам обществени тоалетни. Нямах малко шише с вода за изплакване и ползвах носни кърпички за избърсване отвътре и отвън след като я излях. Нямаше никакъв проблем след това - издържах още 3-4 часа и след това я измих като хората.
Виж целия пост
# 859
Аз също си ползвам шишето с вода, и за чашката, и за след поставянето й малко да се изплакна, така че да няма прокапвания. Самата чашка не я подсушавам, след като съм я изплакнала - като е мокра, се поставя по-лесно Peace Имам си и обикновени мокри кърпички за ръцете, ако се изцапам (после се мия и на чешмата, естествено, ама не върви да излезеш с кръв по ръцете, все едно току-що си клал някого hahaha).
Ползвала съм я във всякакви условия вече - вкл в планината (после голям майтап му ударихме с мъжа ми дали мечките ще почнат да ни следват по петите Mr. Green), на село (където тоалетната е външна и без течаща вода), на гости... с малко планиране (въпросното шише с вода и пакетче мокри кърпички) няма никакви проблеми.
Виж целия пост
# 860
                            Мда, ако имам някакъв проблем, то е евентуалната кръв по пръстите на ръцете  Peace.
Виж целия пост
# 861
Тъкмо щях да питам защо подсушавате чашката, след като според мен се слага по-лесно, когато е мокра... Може пък аз да съм в грешка Thinking
Виж целия пост
# 862
Въобще нямам спомен подсушавам или не.
Най-вероятно не. Ако не го пише в инструкциите, не вярвам сама да се сетя  Joy
А в моите не пишеше за подсушаване.
Виж целия пост
# 863
И аз не подсушавам, то почти не остава мокро като я изтръскаш хубаво (чашката).
Виж целия пост
# 864
И аз не подсушавам, то почти не остава мокро като я изтръскаш хубаво (чашката).
                           О, аз имам предвид само когато не мога да я изплакна. А неизплакната не я тръскам много  tooth.
                           Когато имам възможност да я изплаквам с чиста вода - никога не подсушавам. Бтв, на първа страница все още пише, че се изплаква със студена вода - това не беше ли само за шарените чашки? Винаги си загрявам моята с топпппла водичка.
Виж целия пост
# 865
Аз писах, че я бърсах, но само като бях на път. У дома си я изплаквам и не я бърша. Определено забелязвам като Жени, че по силикона вода не се задържа. Аз съм с мункъп.
Виж целия пост
# 866
И аз не подсушавам, то почти не остава мокро като я изтръскаш хубаво (чашката).
                           О, аз имам предвид само когато не мога да я изплакна. А неизплакната не я тръскам много  tooth.
                           Когато имам възможност да я изплаквам с чиста вода - никога не подсушавам. Бтв, на първа страница все още пише, че се изплаква със студена вода - това не беше ли само за шарените чашки? Винаги си загрявам моята с топпппла водичка.

Аз за това уточних, че за чашка говоря, не за последното показано чудо Simple Smile че нали и то може да се изтръска.. или не може?!
Иначе и аз не тръскам много като е пълна  Joy
Виж целия пост
# 867
...не за последното показано чудо Simple Smile...
                         Аз за него се чудех -мъжете след това се изтръскват, а от нас очаква ли се като сме с него също да... може би подскачаме  Mr. Green?
Виж целия пост
# 868
...не за последното показано чудо Simple Smile...
                        Аз за него се чудех -мъжете след това се изтръскват, а от нас очаква ли се като сме с него също да... може би подскачаме  Mr. Green?

Ми ако се ползва в тоалетна, може и да подскачаме Simple Smile Ама ако е на дърво? #Crazy #Crazy Crazy Crazy

Аз още не съм се навила за това съвсем Simple Smile Трябва ми още малко  Mr. Green
Виж целия пост
# 869
Тук има много подробно описание http://www.youtube.com/user/GoGirlTeam
 Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия