Алтернативни продукти за дамска хигиена

  • 132 820
  • 1 352
# 990
Списък за яйца:
 пеперуна,
дайъмънд
 клеми (+мен).
iviche
jenny_b - 1 бр.

Виж целия пост
# 991
jenny_b, пак от руски сайт ли ще ги поръчвате?

Мисля си, че лекарствата би трябвало да минават няколкогодишни тестове, логично е да важи същото и за нещата, които държим вътре в тялото си?

Кой да ги тества според теб няколко години?  Wink Че и да чака още толкова за евентуални негативни ефекти...  Mr. Green
Ето ти ги тестерките, пишат по форумите.  Hug
Гаранции няма, само добри намерения.  Peace
Виж целия пост
# 992
jenny_b, пак от руски сайт ли ще ги поръчвате?

Аз няма да поръчвам, видях че има желаещи само и се записвам за прияелка.. Ако може - може.
Виж целия пост
# 993
...Гаранции няма, само добри намерения.  Peace
                         За чашките: направени са само от медицински силикон. Медицинският силикон е създаден доста преди тях, и се надявам да е изследван добре (ползва се и за биберони, доколкото знам). Аз лично си взех безцветна, така да се каже чашка. Шарените не съм се интересувала с какво ги оцветяват. Отделно стои въпроса с вакуума, който създават и дали това може да причини проблем на органите. От трета страна, откакто видях на картинка къде и как си слагам тампон, и какво има в него... съм влюбена в моята чашка и няма връщане назад. В крайна сметка всеки е прав да търси информация, и да решава дали поема отговорност за действията си   bouquet.
                         За нефритените яйца нямам никакви притеснения - те са достатъчно отдавна измислени, а свойствата на нефрита - доказани  Peace.
Виж целия пост
# 994
Зи, писах му от моя акаунт. Би трябвало да е видял все пак че не съм от ЮС щом питам за такава доставка, но все пак му пуснах още един мейл.

Simple Smile Има ли някакъв отговор  newsm78
Виж целия пост
# 995
Зи, писах му от моя акаунт. Би трябвало да е видял все пак че не съм от ЮС щом питам за такава доставка, но все пак му пуснах още един мейл.

Simple Smile Има ли някакъв отговор  newsm78

Нямам отговор. Да му пиша пак, а? Ако някой друг иска да се чуватва свободен да го направи разбира се Simple Smile  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 996
Зи, писах му от моя акаунт. Би трябвало да е видял все пак че не съм от ЮС щом питам за такава доставка, но все пак му пуснах още един мейл.

Simple Smile Има ли някакъв отговор  newsm78

Нямам отговор. Да му пиша пак, а? Ако някой друг иска да се чуватва свободен да го направи разбира се Simple Smile  Mr. Green Mr. Green Mr. Green


Пиши му, че сме на зор  Wink
Виж целия пост
# 997
Това + мен съм аз Mr. Green
Виж целия пост
# 998
YES I SAW IT.SHIPPING WOULD BE $9.00 TO SHIP TO YOU.IF I SHIP TO 7 DIFFERENT ADDRESS THE POSTAGE WOULD COST YOU $25.00.IF YOU WOULD LIKE THIS AND YOU PURCHASE THE ITEMS PLEASE DONT FORGET TO SEND ME AN EMAIL WITH ALL OF THE DIFFERENT ADDRESSES YOU WANT THEM MAIL TO.
Що ми се стори обаче, че предния път ми беше написал 15 общо?
Виж целия пост
# 999
Ами хайде да се преброим най-накрая колко човека го искаме това "пикало" и да видим как ще го поръчаме.
1 за мен
Виж целия пост
# 1 000
1 за мен  Grinning
Виж целия пост
# 1 001
                             1 за мен (докато не съм размислила  Blush).
Виж целия пост
# 1 002
Оп и мен да не ме изпускате  Mr. Green
1 бр.
Виж целия пост
# 1 003
jenny_b, искам и аз от яйцата, моля да ме добавиш към списъка, ако може, пък аз тържествено обещавам, че няма да ги ползвам бременна.  Rolling Eyes
Мег!, благодаря за разяснението, че не са подходящи за бременни.  Hug
Виж целия пост
# 1 004
Предварителен списък на жалещите уреда на GoG:
Мeg - 1 бр.
Еовин - 1 бр.
RamiresF - 1 бр.
F_Diamond - 1 бр.

4 дотук!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия