Много щури игри и здраве, радвайте мама и тате и бъдете щастливи!



, и аз не мога да живея без кафе заради главоболието (и не винаги помага) - сутрин направо ставам си ставам с него (главоболието)...
, изобщо не знам как бих реагирала. 



да ръстът умни хитри и изобретателни,весел празник,много усмивки и подаръци да има

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК И НА МИЛИТЕ ИМ МАЙКИ - ПОРАСНАЛИТЕ АПРИЛЧЕТА МНОГО ДА ГИ РАДВАТ!




А снимките са правени с професионален фотоапарат, затова са с такова добро качество. 


, честит празник 
/.
.Овладяваме пристъпа с Кетотифен и Вентолин/вчера док ме похвали, че действам правилно и навреме с лечението
,т.к.се разболя преди празниците и не съм го водила на док до вчера
./Купих и инхалатор на Омрон, и вярвай че и той ми помага
.
А този Кетотифен - какво е? 
Препоръчани теми