Бъдещи майки - АВГУСТ 2009 - тема 30

  • 11 742
  • 289
# 135
Нев дано да си добре и аз ще стискам палци да те изпишат по бързо и да нямаш повече усложнения
Аз засега не си мажа зърната, защото доки не ми дава, казва че трябва да започна с мазането средата на осмия или началото на деветия месец  
Виж целия пост
# 136
Аз не се заяждам, просто тука има правила, които е редно да се спазват от всички.
А ако не знаеш, псуването е забранено!  Mr. Green

А и още нещо - на мен не ми пречи, че се уговаряте за срещи, просто пропускам да чета тези постове, действам избирателно и смисъла на темата се губи. Слагам точка на този разговор. А Яна, ти понеже държиш винаги да кажеш последната дума, давам ти поле на изява!
Виж целия пост
# 137
Аз не се заяждам, просто тука има правила, които е редно да се спазват от всички.
А ако не знаеш, псуването е забранено!  Mr. Green

 Peace, не само забранено, но не и в речника на някои хора....  Crossing Arms

А и още нещо - на мен не ми пречи, че се уговаряте за срещи, просто пропускам да чета тези постове, действам избирателно и смисъла на темата се губи. Слагам точка на този разговор.

Точно това исках да кажа в първият си пост! Нямах намерение да се заяждам, и бавех този коментар защото знаех, 4е Яна ще реагира така, но в крайна сметка имам право да изразя мнение!
Виж целия пост
# 138
Ммм дааа забелязвам кой иска винаги последната дума! Simple Smile Шефката сложи точка, всички да слушат и да изпълняват!  Mr. Green А коооооолко милиони пъти аз ви чета с вашите постове и недоумявам за какво всъщност сме се събрали в този форум това е друг въпрос! Но разбира се на някои им е позволено да нарушават правилата, на други не  Laughing Дю бих пренесла 'изразяването на мнение' на лични, но ти вече доказа, че предпочиташ публичния дебат, блокирайки си личната поща!  Crazy
Виж целия пост
# 139
Хайде вече МИР!!! Hug Дайте вместо да спорим да вземем да се помолим за Нев. Дано всичко с нея и бебето й бъде наред!  Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 140
СОСМИ, ПОЖЕЛАВАМ ТИ ДЪЛЪГ И ЩАСТЛИВ СЕМЕЕН ЖИВОТ, ИЗПЪЛНЕН САМО С ХУБАВИ МИГОВЕ!!!
  bouquet  bouquet  bouquet
Много стиснати палци и молитви и от мен за Нев.... Praynig Praynig Praynig
Багнето-и моето бебче от 2-3 дни е подивяло, непрекъснато прави някакви движения във всички посоки, въпреки че в 21 седмица и 2 дни беше едва 390 грама. Сигурно е нормално движенията да се усещат по-осезателно, понякога даже така ми скача върху пикочния мехур, чак имам чувството че ще се напишкам права.
Виж целия пост
# 141
Ееееее, тук виждам разправия  Stop
Някъде из форума бях прочела следното- Да си новак в bgmama е като да си шофьор на ГОЛФ 3 с Пернишка регистрация в София! Демек- жив са те изяли!!!
Dendy i Дю, аз лично забелязвам как всеки път си се защитавате двечките, но не сте прави всеки път! Все подмятате правилата на форума а вие самите не ги спазвате  Stop
Сега очаквам и мен да нападнете, но ако искате да покажете, че сте интелигентни момичета НЕ го правете а замълчете. Четете тава, което си искате и без нападки  Peace
Виж целия пост
# 142
 Peace
Не се заяждайте,не се карайте и не се палете толкова-дайте го малко по-спокойно! Peace
Наистина ще е по-добре да се помолим за Нев  Praynig, за да няма повече ангелчета Peace
Виж целия пост
# 143
Брейййй, за един обед време и във форума пак са хвърчали искри! Laughing
Я си направете по един фреш от любимият ви плод и на вас ще ви е хубаво и на бебо ще му е вкусно!
А сега за беснеенето на бебо: ние от време на време буйстваме #Crazy Готино е да се усещаме,но още не мога да разбера дали му е нещо неудобно или просто е будно,намерило е повечко местенце и просто си играе в къщичката-коремче Laughing
Стискам палци на Нев да се оправя по-бързо! Praynig
Виж целия пост
# 144
Джули и аз така се притеснявам, не знам дали така усилено се врътка на шиш и рита като за световно защото й е хубаво или защото нещо не е на кеф??? Интересното е, че при мен това явление се наблюдава най-много като легна по гръб! Може би в тази поза й е тясно!?

Повече ангелчета няма да има, сигурна съм!  Praynig Да мислим позитивно!!!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 145
Дано Нев се оправи бързо и се прибере да лежи в къщи, и дано всичко е наред  Praynig

За мазането на гърдите, сега само с тоал мляко се мажа, заради сухата кожа, иначе гърдите специално не. Не мисля, че има нужда. И при мен са щтръкнали и по-уголемен ареол, както и по-тъмен, но това е нормално. Също така с амн чувствителни, което също е нормално. Първия път се чудех как ще кърмя като ме болят само да ги пипнеш, но явно това е само до раждането, после няма никакви проблеми. Така, че момичета това е нормално  Peace

За ритничетата, все по буйни ще стават. А когато ми казваха, че ще си личи краче или ръчичка си виках, че тия хора са луди, ама ще видите как ще се измества цялото коремче, ще има отделно краче по напред, много е интересно. Винаги по гръб са най-буйни Simple Smile

Относно спора, аз също мисля, че не е нужно да се пише някъде другаде за срещи, тогава вярно никой няма да иде. В тази тема се пише за какво ли не. Особенно в началото си спомням, че точно за Варна (само да не бъркам, но беше по морето), постоянно се питаше кой при кой лекар ходи, в коя болница и т.н. Сигурно ако си четях, щях на изуст да съм ги научила. То затова и спрях да чета де, щото се пишеше едно и също нещо по милион пъти, а се интересуваха единици. И не виждам какво е лошото да се пише, че еди кога си и еди къде си ще има среща, който иска да дойде (защо някоя мама от Варна да не е в сф по това време, примерно).

В темата на декемврийчетата винаги сме писали в самата тема, както за софия, така и за бургас и варна и не виждам нищо лошо. Дори напротив, много е приятно после да се видят снимки с толкова много коремчета и усмихнати момичета.

Повече позитивизъм, не всеки чете всичко, четем каквото ни изнася, така, че не се палете за такива работи  Peace
Виж целия пост
# 146
Успях, успях снимката ми вече е в албума.
Леле колко невежа се чувствам, ама пусто му и не ми се рови да чета кое как става.
Вие за какво спорите между другото newsm12
Виж целия пост
# 147
Успях, успях снимката ми вече е в албума.
Леле колко невежа се чувствам, ама пусто му и не ми се рови да чета кое как става.
Вие за какво спорите между другото newsm12

За това дали човек е произлязъл от маймуна, и вярна ли е теорията на Дарвин ...
Виж целия пост
# 148
Вие за какво спорите между другото newsm12

 smile3532 Сосми това искрено ме разсмя! Браво, мила! Тресе ли те още сватбеното настроение? Мен ме тресеше месеци наред (омъжих се октомври)
Виж целия пост
# 149
Като легнеш по гръб е съвсем нормално да рита, като се движиш му е като люлка и заспива. Аз просто се притеснявах, че много време е будно и че не само че се движи плавно или подритва, ами усещам и нещо като притреперване...  Confused Сигурно е нормално, но пък човек като си няма друга работа и се вглежда постоянно в себе си.

Яна, трайкам си аз, че нямам какво да кажа и гледам по-рядко да спамя. Освен това някак си нямам търпение да се преместим всички в друг подфорум, където ще имаме в пъти повече вълнения и въпроси за обсъждане.  Grinning Иначе чета и гледам сте гладни и се подгризквате една-друга.  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия