Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Защо Герри направи ехограф и защо е разтревожена?
Какви съвети са дадени на Герри от други участници във форума?
Какви са благопожеланията към Вики и мама и какви новини споделяте другите участници?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Защо Герри направи ехограф и защо е разтревожена?
-
Какви съвети са дадени на Герри от други участници във форума?
-
Какви са благопожеланията към Вики и мама и какви новини споделяте другите участници?
-
Как се правят боядисаните яйца за Великден?
-
Как да предотвратите напукване на яйца и стопяване на восък, когато боядисвате с гореща боя?
Коки е добре, иска все да е навън. Миналата седмица беше малко хремав, но сега е добре, тръгнали са му и долните кучешки, може би от това беше и хремата. Вероничка как е?
.
Аз евентуално през септември ще отида пак, но ще те помоля да провериш в хотела дето е до вашия апартамент какви са цените и телефони да ми запишеш, да се организирам и да си запазя места от по ранко.
-

да я освободя ли да търся друга да ги гледам само или на ясла,приемам съвети
Няма по-щастлив човек от мен. Доста се бяха притеснили в болницата че не наддава. Явно спокойствието и постоянното кърмене оказаха влияние. Пу-пу, дано все да е така
, това е ваксината ТЕтраксим - за морбили, рубеола и паротит. Онази гадната ваксина, дето се понася доста трудно от повечето деца, ние я сложихме преди месец и ВЕроника вдигна Т и се обрина цялата от нея. ГОляма сладурана е вашта кака. И Ицко така обича да снима - вчера беше нащракал над сто снимки в телефона си от екскурзията, но понеже е снимал по време на движението на автобуса сети се какво е станало, снощи с баща му така сме се смяли. Той вчера си дойде супер доволен и щастлив от екскурзията 

