

. 

. 

А беше много хубаво - ние миналия август бяхме там и чудно си изкарахме....
Днес имах толкоз много работа, че чак не ми се сядаше пак пред компютъра, като се прибрах. В офиса са се побъркали и съответно побъркват и мен. Преди си мислех, че да работиш в голяма международна фирма е голямата работа, сега само си мечтая за малко спокойствие. Но такова в програмисткия отдел няма - подхванеш едно и те излизат още 10 след него, никога не знаеш как ще ти свърши деня. Но стига съм мрънкала, все си повтарям, че работата си е за в офиса. Само дето не винаги ми се получава. 
Като се ошашкам в тоя ми ти трафик и като взема да правя глупости..
Нямам търпение просто!
Ох само още 50 минутки и ще си тръгвам да спинкам,как ги мразя тия нощни,а тия 2 дена имах ужасно много работа
Добре че не звъннах,че щеше да ме убие
Но поне наближава неделя и ще му чуя гласчето
Голяма съм паника май аз,ама с тия пирати вече ще се побъркам.
Ама като знам каква съм ще видя по-голямо кръстовище или регулировчик и ще сляза и ще избягам 

Препоръчани теми