Кардио и силови тренировки в домашни условия-2

  • 34 791
  • 437
# 330
   Здравейте. Аз вече си направих и 8мия час каланетика. Днес, ако ми остане време, ще е 9тия. Докато я правя понякога ми е доста досадна, но пък виждам, че има резултата и ще продължавам. Продължавам в другите дни да правя упражненията за вътрешната част на бедрата и упражнения с гирички.

   Имам и обръч, но от тези кухите и ми беше доста трудно да го въртя, та си седи в килера. Идеята да го напълня с боб е супер. Може ли да споделите с какво го лепите после, та от тежеста на боба да не се отваря, а и дали да го напълня целия или да оставя малко празно място. Четох, но не разбрах, как ще е по-добре.

   В тази връзка исках да попитам Поци, дали би могъл да ми кажеш какви упражнение с гирички 2кг. мога да правя за долната или вътрешната част  (не знам как да я обясня    Embarassed) на ръцете. Тази дето виси, когато си вдигнеш ръцете. От свалените килограми явно ми се е отразило малко и там, та искам да направя нещо по въпроса.
Виж целия пост
# 331
Добро утро!
 Днес упражнения за гърди и корем.
Хубав ден от мен.  bouquet
Виж целия пост
# 332
 
   Имам и обръч, но от тези кухите и ми беше доста трудно да го въртя, та си седи в килера. Идеята да го напълня с боб е супер. Може ли да споделите с какво го лепите после, та от тежеста на боба да не се отваря, а и дали да го напълня целия или да оставя малко празно място. Четох, но не разбрах, как ще е по-добре.

Моят го напълних почти плътно с ориз от мястото, където се събират двата края на обръча и пак го залепих с оригиналния скоч. Втора година си го въртя така без проблеми - нищо й няма на сглобката. Имай предвид обаче, че доста трудно се вади  дървената част, която събира двата края на обръча, но със съпружеска помощ става.   Simple Smile
Виж целия пост
# 333
Tincheto 78 ,виж тези упражнения  с гирички   за  ръцете.http://vbox7.com/play:b0f882dd
Виж целия пост
# 334
 
   Имам и обръч, но от тези кухите и ми беше доста трудно да го въртя, та си седи в килера. Идеята да го напълня с боб е супер. Може ли да споделите с какво го лепите после, та от тежеста на боба да не се отваря, а и дали да го напълня целия или да оставя малко празно място. Четох, но не разбрах, как ще е по-добре.

Моят го напълних почти плътно с ориз от мястото, където се събират двата края на обръча и пак го залепих с оригиналния скоч. Втора година си го въртя така без проблеми - нищо й няма на сглобката. Имай предвид обаче, че доста трудно се вади  дървената част, която събира двата края на обръча, но със съпружеска помощ става.   Simple Smile

   Ами моят няма дървена сглобка. Той е пластмасов. Само такъв успях да намеря. Дали ще стане с него.

   Ванчето, благодаря.     bouquet
Виж целия пост
# 335
И моя е с пластмасова сглобка - не мога да разчитам на нея. Увит е с изолирбанд, много здраво държи!  Peace
Виж целия пост
# 336
моят обръч нямаше дървена част защото беше паднала
и затова изрязах от една пластмасова бутилка една лента, навих я и я мушнах. След това залепих объча с тиксо.
Виж целия пост
# 337
Днес - 46мин обръч сутринта на гладно. По обяд - 1 час Каланетика '10 в 10'!  Grinning  Чувствам се страхотно. След 1 месец пауза, не съм загубила форма, правя упражненията все едно е било до вчера  Peace

Планирам през май да направя 12 часа Каланетика '10 в 10' и всеки ден обръч. Да видим до къде ще я докарам...  Thinking
Виж целия пост
# 338
Днес - 46мин обръч сутринта на гладно. По обяд - 1 час Каланетика '10 в 10'!  Grinning  Чувствам се страхотно. След 1 месец пауза, не съм загубила форма, правя упражненията все едно е било до вчера  Peace

Планирам през май да направя 12 часа Каланетика '10 в 10' и всеки ден обръч. Да видим до къде ще я докарам...  Thinking

Браво, pina   bouquet

и  аз за този месец планирам толкова часа каланетика, но ще видим... планирам също да сляза от колата поне за няколко дни  Confused
Виж целия пост
# 339
pina Hug newsm10
и аз този месец имах проблеми и тренирах от дъжд на вятър както се казва, ама си давам кураж да се стегна и да почна сериозно отново.
Виж целия пост
# 340
Това с колата е кофти тръпка.... Нашата кола стои паркирана пред блока, аз имам книжка от 14 години, но умишлено не ползвам  Naughty Навсякъде, където мога да стигна пеша в рамките на 40мин на посока - вървя пеша. Само в почивните дни, когато отиваме по- далече на разходка или по друг повод - с кола.
Всеки ден ходя поне по 40мин и около веднъж седмично ходя по 1,5 - 2 часа.
Виж целия пост
# 341
Това с колата е кофти тръпка.... Нашата кола стои паркирана пред блока, аз имам книжка от 14 години, но умишлено не ползвам  Naughty Навсякъде, където мога да стигна пеша в рамките на 40мин на посока - вървя пеша. Само в почивните дни, когато отиваме по- далече на разходка или по друг повод - с кола.
Всеки ден ходя поне по 40мин и около веднъж седмично ходя по 1,5 - 2 часа.

лошото е, че на мен колите са ми такава тръпка и хоби.. чета, гледам тв предавания за тях, по улиците заглеждам коли, не мъже, постоянно я глезя моята кола с каквото намеря....и обожавам да шофирам  Confused скоро не бях нещо добре за няколко дни, виеше ми се свят и нарочно не карах 2 дена... на втората нощ сънувах, че отивам до гаража, а колата я няма вътре  Joy сутринта се събудих ж 6 и 30 и първото нещо, което направих е да я закарам на автомивка да я поглезя...  Joy  Joy мн съм зле..... но днес ще се разхождам и аз (под дъжда) даже току-що излизам.... хубав ден на всички !  Hug
Виж целия пост
# 342
Свиква се и без кола, аз с години не бях слизала от моята, но тогава живеех в крайните квартали, пък и се наложи да я продам. После 5 г. бях без кола. Сега съм се влюбила в Кашкай, но като знам че сега живея в идеален център и преди 20 ч. вечерта няма къде да го паркирам просто си оставам само с мечтата и ходенето пеш.
Виж целия пост
# 343
Току що приключих със Синди и сега ще ходим на разходка.

Аз пък заради малкия, че постоянно иска да тича и да ходи сам, винаги съм пеша. Даже и покупките си ги мъкна на ръка (откакто не сме вече с детска количка).
Виж целия пост
# 344
pina, не знам дали си го чела някъде, но мин. 40 мин. ходене пеш на бърз ход всеки ден е идеална тренировка за сърдцето. Иначе поне в почивните дни трябва да се изкачва малко планина, но ние варненци нямаме къде за съжаление. И аз си давам зор повече из Морската или от Аладжата до Златните, ама друго си са баирите. Имаше една малко старичка книжка за поддържане на форма и отслабване и там/ама за шопите ставаше въпрос/ се казваше "...качете се пеш, после може да слезете с автобус или кола.." /предполагам Витоша/.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия