Какви пюрета купувате, каква марка

  • 15 260
  • 184
# 60
Ние сме на Хип, Гербер, Нестле, Бейбивита.
Взела съм и 2-3 на Ганчев за проба, не изглеждат лоши, ще видим.....
Виж целия пост
# 61
Всякакви, не робувам на марки, но като се замисля най-често на Семпер и Хип.
Виж целия пост
# 62
само на ганчев,когато беше малка!
Виж целия пост
# 63
Рядко ползвам готови пюрета, но ако ми се налага купувам само на Хип.
Виж целия пост
# 64
Синът ми много харесваше пюретата на Ганчев.
Виж целия пост
# 65
Моята дъщеря яде пюрета от почти един месец. Засега съм купувала единствено на Хип и мисля и за напред да продължа с тях защото ги омита без да се замисля Grinning
Виж целия пост
# 66
PeaceОтдавна не сме на пюрета,но това съм давала.
Виж целия пост
# 67
"Домашна марка"... Залагам на прясно приготвената храна, бързо, лесно, вкусно... Peace Навън не сме се хранили, ако огладнее - бананче, а манджата вкъщи...
Виж целия пост
# 68
Ганчев  Peace
Виж целия пост
# 69
Когато бяха на пюрета им купувах само Хип, Семпер и отвреме-навреме Сънвал, Нестле и много рядко Гербер. Ганчев - категорично НЕ! Naughty Щом станаха на 1 година обаче и двамата минаха на домашна храна и храна от детската кухня, която конкретно в нашия случай (от близка ясла) е супер добра (макар и с неапетитен вид се оказа изключително вкусна и здравословно приготвена).
Виж целия пост
# 70
Купувах Semper и HIPP  Peace
Виж целия пост
# 71
Месни и зеленчукови на Хип,Бебивита,Гербер но предимно аз и готвя,а плодови на Овко.
Виж целия пост
# 72
HIPP Peace
Виж целия пост
# 73
храня го с Ганчев, по някога Малечко
Виж целия пост
# 74
Само Хип и Гербер, и понякога Семпер! Ганчев ги приемам като алтернатива единствено при липса на финанси от страна на родителите  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия