
Анна,да ти е жива и здрава щерката-все така лъчезарна и оправна!


. Аз само запазих 5 помещения за уикенда 26,27,28 юни. Разбрахме се да се обадя допулнително за да доуточним брой семейства и съответните помещения. За пари не е ставало дума, ако нещо каже като звънна / след 10-тина дни / ще ви оведомя веднага. Само ако можеш да постнеш пак списъка и много ще се радвам, ако още някой се появи с желание да си правим компания
.
, да ви е жива и здрава, а ти почивай, че човека вътре в теб има нужда от почивка
.
)/ има и постоянен отказ да направи нещо, ако й се каже. Трябва да й кажа да направи обратното за да стане / дано ме разбрахте
/. От известно време на иска да ляга да спи и на обяд и вечерта, абе все на дневен ред е "Не искам".Препоръчани теми