Алое вера от Форевър ливинг

  • 315 090
  • 1 317
# 480
Форевър гарантирано не използва Е-та. Всички стабилизатори са с естествен произход:
-аскорбинова киселина - се извлича от лайм
-лимонена киселина - от портокали и лимони
-натриев бензоат - извлича се основно от плодове капина и други горски плодове
-сорбитол-- използва се сух и течен сорбитол - извлечен от специално преработена царевица
-токоферол- извлича се от масло от пшеничен зародиш, ориз и др растителни масла
-гума ксантан - извлича се от кафяви морски водорасли
тези стабилизатори се използват за всички гелове от алое, не само за алое бери
В алое бери има добавено само екстракт от червена боровинка и ябълков пектин, това е разликата с чистия гел
Виж целия пост
# 481
алоето сутрин на гладно ли го пиете? newsm78
Виж целия пост
# 482
алоето сутрин на гладно ли го пиете? newsm78
Да. Аз след него нищо не слагам в уста поне час. Но не ми е проблем, т.к. принципно не закусвам от много години.
Виж целия пост
# 483
а на 5 годишно дете мога ли да давам и колко?Синът ми по принцип не боледува, ама тази година, какво му се случи, все нещо има... newsm78
Виж целия пост
# 484
а на 5 годишно дете мога ли да давам и колко?Синът ми по принцип не боледува, ама тази година, какво му се случи, все нещо има... newsm78

30 мл. максимум сутрин на гладно.
Виж целия пост
# 485
Искам да попитам mama Tin Асtive ha кога се приема преди или след хранене и по принцип има ли значение това и при другите хранителни добавки?
Виж целия пост
# 486
Има значение кога се пият добавките Simple Smile
Антиоксидантите се пият на гладно, Омега мастните киселини , Чесън с мащерка и Абетакеър се пият по време на храна. Минералите се пият вечер преди лягане с доста вода. Джин чия и Абсорбент С се дъвчат на гладно и тн
Конкретно за хиалуроновата киселина е добре да се пие по време на храна или непосредствено преди хранене.
Виж целия пост
# 487
Много благодаря за отговора mama Tin!Бъди здрава!!!
Виж целия пост
# 488
Мама Тин, а кога се пие дейлито? Мерси Simple Smile
Виж целия пост
# 489
Форевър дейли са витамини и минерали за възрастни - следователно се пият непосредствено преди храна или по време на храна.
Виж целия пост
# 490
Здравейте,
След като си реших проблем със сухо  и възпалено око,
косопад, чупещи се нокти, мастопатия, а после
ММ приемаше Фрийдъм, заради операция на ключицата, вече съм голям фен на Форевър Ливинг.
Попаднах на разбиращ, подкрепящ и мотивиран екип.
Благодарна съм че имах късмета да ми се случи това.
Преди 2 години бях ползвала продуктите на Форевър, но дамата имаше желание само да ми ги продаде,
а не и да ме запознае с възможността да ги имам на по-ниска цена.

Виж целия пост
# 491
Форевър дейли са витамини и минерали за възрастни - следователно се пият непосредствено преди храна или по време на храна.
Благодаря  bouquet
Виж целия пост
# 492
Честит празник на всички!!! Имам два въпроса....aktivatora може ли директно да се капе в очите или задължително трябва да се разрежда? и хиалуроновата киселина може ли да се пие по дълго време или трябва да се прекъсва и после пак и след колко време?....благодаря
Виж целия пост
# 493
Активатора се капе без разреждане, много щипе, но само за 10-15 секунди и успокоява.
А за НА добавката ни, е достатъчно 2 месечен прием и после почивка от 6 месеца. Защото, количеството е достатъчно.
Виж целия пост
# 494
Аз имам трик за активатора - капе се на затворено око, в ямката която е до носа, после с ръка леко се разтърква клепача ,така че капката да облее цялото око без да се отваря окото, изчаква се не повече от минута и вече може да си отвориш окото - НУЛА щипене Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия