До момичетата в Бургас-информация за гинеколог 3

  • 187 633
  • 1 359
# 570
Дорийска работи с здравната каса Peace
Виж целия пост
# 571
Те доста гинеколози работятсъс ЗК, друг е въпроса че само определени дни в месеца.
Виж целия пост
# 572
оправих се-няма бебе има друго оф не ми се говори
Виж целия пост
# 573
Благодаря ви момичета за отговорите   bouquet
Виж целия пост
# 574
оправих се-няма бебе има друго оф не ми се говори

Мария, аз ходя при Татяна Габровска Peace много хора казват, че е  чепатичка, но жената наистина си разбира от работата. Ходя при нея от ученичка, а сега и ми следи бременността. Друга страхотна АГ е Градева (но за нея не съм сигурна дали вече рботи със ЗК). Градева си е спец АГ - онколог  Peace
Виж целия пост
# 575
Точно Габровска ме беше побъркала в началото на втората бременност. Моето кухо яйце без пулс, сега вече е на 10 месеца  Praynig  Peace
Виж целия пост
# 576
Melly.G: Не оспорвам по никакъв начин какво умее Калчева,тя ми водеше първата бременност и  раждането след това,в общи линии съм доволна от нея,макар че на раждането ми се яви един два пъти,единия от които беше за да ми пукне водите,но за сметка на това пък ме беше оставила в ръцете на много добра акушерка.Но не съм и "кон с капаци",чувам от приятелки,че не са доволни от нея за някой неща.Но пак казвам-аз лично от нея нямам оплакване,мисля че наистина е добър специалист,макар че и тя се понапълни с парички и взе да си "претупва" работата,това си е мое мнение разбира се!  Wink
Съгласна съм Peace аз просто разказах в кратце как ми мина при нея прегледа. Дори мнение не мога да изкажа като хората, от едно посещение.
както казах, само се моля и надявам всичко да е ок с бебчето ми Praynig


Каменце. ако имаше перфектен лекар - той със сигурност нямаше да е в България, т'ва първо. Второ - за съжаление просто няма перектни лекари. Машината и роботът, че са от "желязо", и те се развалят, а какво остава за човешките същества. Никой не защитавам, но съм сигурна, че всеки един лекар в практиката си има издънки (пак казвам - за огромно съжаление). Ето - има доста хора, които са доволни от Дорийска. Да, ама отношението й беше ужасно, когато ходих при нея и определено се надявам, да не опра пак до тази докторка. С това не казвам, че тя е лоша лекарка - просто аз не съм доволна от нея Wink
Най-важното е, че детенцето ти е живо и здраво Hug
 Peace
Точно Габровска ме беше побъркала в началото на втората бременност. Моето кухо яйце без пулс, сега вече е на 10 месеца  Praynig  Peace
Виж целия пост
# 577
Да, така е  Peace
Виж целия пост
# 578
.
Виж целия пост
# 579
при Мърмарова бях в4ера -еми за пореден път се убеждавам 4е тази жена е страхотна....... направо няма такава като нея...............
Виж целия пост
# 580
много се извинявам,може ли някой да ми каже адреса на д-р Мърмарова?
Виж целия пост
# 581
от днес е в отпуск
в кабинета на Гамишев и Литос ходи
Виж целия пост
# 582
д-р Мърмърова 0889809310 ул.Цар Симеон 82 бившата Републиканска
Виж целия пост
# 583
благодаря,момичета  bouquet
Виж целия пост
# 584
До кога е в отпуска?

Искам да кажа, работи ли в кабинета на Републиканска?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия