До момичетата в Бургас-информация за гинеколог 3

  • 187 635
  • 1 359
# 600
И аз не съм ходила след раждането на преглед, а сигурно трябва вече. Синът ми съвсем скоро ще чукне годинка...
То и аз  Laughing ама съм запланувала вече като ми мине МЦ, дори си взех направление
Виж целия пост
# 601
Малко не по темата, но някой знае ли къде работи в момента д-р Каменски (анестезиолог) и ако може мобилен.
Тенкс!  Peace
Виж целия пост
# 602
 И аз малко не по темата, НО - марш всички на прегледи  Naughty
Виж целия пост
# 603
Аз ще ходя следващия месец. В св. София правят кампания "Женско здраве" всеки нечетен месец- цитонамазка, ултразвук и стандартен преглед за 29лв., мисля да се възползвам.
Виж целия пост
# 604
Аз ще ходя следващия месец. В св. София правят кампания "Женско здраве" всеки нечетен месец- цитонамазка, ултразвук и стандартен преглед за 29лв., мисля да се възползвам.
Жалко, че не ме кефят лекарите им и лабораторията им е калпава! Поне едното да биваше, че да дам 30 лв. Ама като ще правя нещо, предпочитам да е както трябва. Не че има гаранция някаква де, ама специално за там съм малко предубедена.
Виж целия пост
# 605
И аз не съм ходила след раждането на преглед, а сигурно трябва вече. Синът ми съвсем скоро ще чукне годинка...
То и аз  Laughing ама съм запланувала вече като ми мине МЦ, дори си взех направление

Стилиан го  извадиха със секцио по спешност. Какво да ходя на преглед да ми гледат, ни шевове имам, ни дявол. Знам ли и аз, ама може и да се организирам. Не ми се ще, без причина не ходя по лекари. А към настоящия момент такава нямам.
Виж целия пост
# 606
То и аз, ама все пак веднъж в годината май е добре да се ходи на профилактичен  newsm78
Виж целия пост
# 607
То и аз, ама все пак веднъж в годината май е добре да се ходи на профилактичен  newsm78
 

   Дори задължително  Simple Smile Пък и кой обича да ходи на прегледи, то за обичане ли е  Confused
Виж целия пост
# 608
То и аз, ама все пак веднъж в годината май е добре да се ходи на профилактичен  newsm78
 

   Дори задължително  Simple Smile Пък и кой обича да ходи на прегледи, то за обичане ли е  Confused
Аз през 6месеци ходя профилактично,едвам се замъквам,но какво да се прави.
Виж целия пост
# 609
И аз не им харесвам гинеколозите в "Св.София" Naughty
Иначе си ходя профилактичо на преглед всяка година /личната ме кара Peace /
А миналата седмица ходих на ехограф на млечни жлези по програма на "Св. София". Доволна съм от доктора - мн.обстоен преглед, пита , обяснява!
Виж целия пост
# 610
А миналата седмица ходих на ехограф на млечни жлези по програма на "Св. София". Доволна съм от доктора - мн.обстоен преглед, пита , обяснява!


  Може ли по-подробна информация за програмата и цена? И на лични става
Виж целия пост
# 611
В св. София съм ходила на ехография на млечни жлези само  при д-р Недева .Незнам колко е добра обаче.
Виж целия пост
# 612
Аз родих при Георгиев и съм много доволна.Всички сме добре,а аз се възстанових много бързо след секциото. Peace
Виж целия пост
# 613
Момичета някой има ли наблюдение върху д-р Бояджиев от Света София?

(Първия път за установявавне на бременност бях при Гамишев.Той видя плодния сак (УЗ траеше по-малко от минута )и каза след 30 дни  Shocked ела с направление за ЖК-бях в 6-та седмица.Изнервих се че ме вика толкова късно и че не се постара да види ембрион и след 5 дни отидох в Света София.На смяна беше Бояджиев.Постара  се човека и ме гледа близо 10 минути.Даже и биещо сърце видяхме.Обясняваше на мен и мъжа ми кое е глава,евентуални крайници и сърце.
Не знам обаче в следенето на бременност как е?И дали изобщо го прави?!)
Виж целия пост
# 614
Тани', пробвай при Добрева. Аз ходя при Габровска. Също не е зле, макар, че доста противоречиви мнения има за всеки лекар.  PeaceЗа Георгиев също чувам страхотни отзиви, но там малко е пренаселено.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия