До момичетата в Бургас-информация за гинеколог 3

  • 187 680
  • 1 359
# 675
Момичета, някой ходил ли е за цитонамазка при д-р Люцканов да сподели впечатления, че утре ще ходя и бррррррррр.
Виж целия пост
# 676
В ОРБ остават Георгиев,Ковачева,Кетипов,Лазарова,Шик,Трапечов.Георгиев си отстава завеждащ родилно отделение!Информацията я имам от старшата акушерка.

значи ли това, че Душепеев са го махнали от там, не го споменаваш?
Виж целия пост
# 677
В ОРБ остават Георгиев,Ковачева,Кетипов,Лазарова,Шик,Трапечов.Георгиев си отстава завеждащ родилно отделение!Информацията я имам от старшата акушерка.

значи ли това, че Душепеев са го махнали от там, не го споменаваш?
На мен ми е любимец в големи кавички,дано наистина са го махнали Twisted Evil,но сигурно само си забравила да го пишеш! Praynig
Виж целия пост
# 678
Може би и Георгиев ще се мести, още го обмисля. Засега е отказал, но...по негови думи "не се знае".
Виж целия пост
# 679
Момичета, някой ходил ли е за цитонамазка при д-р Люцканов да сподели впечатления, че утре ще ходя и бррррррррр.
Аз се записах при него на ЖК и ми взема цитонамазка и микробиологично,беше много внимателен и бърз,докато се усетя и беше вземал каквото му трябва за двете изследвания,болка нямаше,доволна съм.
Виж целия пост
# 680
В ОРБ остават Георгиев,Ковачева,Кетипов,Лазарова,Шик,Трапечов.Георгиев си отстава завеждащ родилно отделение!Информацията я имам от старшата акушерка.

значи ли това, че Душепеев са го махнали от там, не го споменаваш?
Душепеев остава да работи в ОРБ,пропуснах да го спомена.
Виж целия пост
# 681
В ОРБ остават Георгиев,Ковачева,Кетипов,Лазарова,Шик,Трапечов.Георгиев си отстава завеждащ родилно отделение!Информацията я имам от старшата акушерка.

значи ли това, че Душепеев са го махнали от там, не го споменаваш?
Душепеев остава да работи в ОРБ,пропуснах да го спомена.

оффф, лоша работа значи #2gunfire
Виж целия пост
# 682
Момичета, някой ходил ли е за цитонамазка при д-р Люцканов да сподели впечатления, че утре ще ходя и бррррррррр.
Аз се записах при него на ЖК и ми взема цитонамазка и микробиологично,беше много внимателен и бърз,докато се усетя и беше вземал каквото му трябва за двете изследвания,болка нямаше,доволна съм.
Благодаря, вече съм по спокойна. По принцип той ми прави секциото и съм доволна от него, много е внимателен. Тъй като досега не съм ходила на цитонамазка, а съм чувала, че е доста неприятно и затова попитах.
Виж целия пост
# 683
Kamence не е се притеснявай цитонамазката не боли .Щом ти е за първи път ще ти е странно усещането ,просто  не стягай ,а се отпусни ,ако лекаря е внимателен нищо няма да усетиш. Peace
Виж целия пост
# 684
Защо така не го харесвате този Дюшепеев  Thinking Верно че е джаста праста и говори глупости,но добре че беше той случайно на моето раждане.Иначе щяха да ме оперират  ooooh! Явно съм доста тясна и не можах да го родя,изкара ми бебето с лакът докато Каводжан и акушерката неможаха  Peace
В паталогията също ми обърна внимание..
Виж целия пост
# 685
Защо така не го харесвате този Дюшепеев  Thinking Верно че е джаста праста и говори глупости,но добре че беше той случайно на моето раждане.Иначе щяха да ме оперират  ooooh! Явно съм доста тясна и не можах да го родя,изкара ми бебето с лакът докато Каводжан и акушерката неможаха  Peace
В паталогията също ми обърна внимание..

Аз наблюдения над професионалните му качества нямам, но докато си чаках реда за операцията дойде момиче в предродилна зала, което имаше уговорка с Ризова. Душепеев като разбра, каза на акушерката да не и обръщат внимание и едно такова ехидно и се подиграваше един вид, че Ризова може и да не дойде.
Виж целия пост
# 686
Здравейте,

А Добрин Иванов дали остава в ОРБ?
И някой знае ли кои точно са се преместили в Ветрен?
Виж целия пост
# 687
Добрева,Гамишев,Ризова,Люцканов,Драгнева,Дорийска и Бояджиев това са лекарите във Ветрен.
Виж целия пост
# 688
Днес бях при Ризова и ми се видя човечна. За първи път посещавам гинеколог в Бургас и преди да избера някой, доста четох из форума. Моля, някой да сподели повече информация за нея, защото до сега не става, но ако е рекъл господ и забременея, ще трябва да се ориентирам към конкретен д-р.
(първият ми пост !!  ooooh!  )
Виж целия пост
# 689
Днес бях при Ризова и ми се видя човечна. За първи път посещавам гинеколог в Бургас и преди да избера някой, доста четох из форума. Моля, някой да сподели повече информация за нея, защото до сега не става, но ако е рекъл господ и забременея, ще трябва да се ориентирам към конкретен д-р.
(първият ми пост !!  ooooh!  )

На мен Ризова ми следи цялата бременност, живот и здраве и тя ще ми прави секциото след 2 седмици.Много съм доволна от нея, ако искаш пиши ми лични за подробности, за да не звучи като реклама в темата. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия