
Приемате ли нови попълниния?

Не съм съпруга на военен, а бъдеща майка на детето му
и се надявам това да не е пречка да се присъединя към Вас 
Самата аз също съм в редовете на БА


и се надявам това да не е пречка да се присъединя към Вас 
сладко мъниче.Момичета ние до сега винаги сме ходили на Созопол и Несебър.Може ли да препоръчате някое друго местенце,но да става и за дете.Става въпрос за свободен наем. 


Ако решиш да ходите там и имаш въпроси питай.
Плажа е перфектен за малки деца,влизаш влизаш все е до колене. 
.Ние за почивните дни ще сме в къщи най-вероятно ,защото 6 май ни е съвпадение на много празници а аз съм главния готвач естествено
.След 6 ти милото ако има желание може да мръднем на някъде/важното е времето да е приятно
/. Препоръчани теми