Бъдещи мами - ЮЛИ 2009 Тема № 33

  • 12 854
  • 287
# 165
Момичета, сега надникнах при юнките - вече три мами са родили близначета, като на едната термина е бил на 29.06 - мнооого близо до нас! Хвана ме малко страх. Явно преждевременното раждане не е рядкост.
Виж целия пост
# 166
Все пак са със близнаци  Peace  Нормално е шанса при тях да е по-голям за преждевременно раждане.Ние обаче не даваме на нашите близнашки мами да раждат още!Санитам,Касиди,Ети  Praynig Hug Hug Hug
Ох,Ети не е влизала от 31 март  Confused Дано всичко е ок  Praynig
Виж целия пост
# 167
Все пак са със близнаци  Peace  Нормално е шанса при тях да е по-голям за преждевременно раждане.Ние обаче не даваме на нашите близнашки мами да раждат още!Санитам,Касиди,Ети  Praynig Hug Hug Hug
Съгласна съм с мнението на Аманита, а на нашите още им рано! Има време ... нека заякват дребчовците още! Peace Hug Peace
Виж целия пост
# 168
Да са живи и здрави малките бебоци на юнките! Нашите нека си седят на топло още, рано им е! Аз пък погледнах и към майските мами, има и там много родени бебчета и истории за раждането, интересно и полезно беше. Аз от другата седмица започвам активно да набавям нещата за болницата, дано не се налага де..ама все пак да си е приготвено.

Джилиан, за пъпчето има едни специални лепенки , непромокаеми , които се използват да не се мокри. В аптеките ги продават.
Аманита, вчера пробвах и аз да пусна на малката класическа музика и елате да видите какви пируети правеше  Joy
Виж целия пост
# 169
Здравейте и от мен мамчета,
току що се връщаме от сватба. Бяхме с малката и тя е много щастлива.
По повод преждевременното раждане - и аз мисля че риска е по-голям при мамите на близначета, или пък ако мамчето се презорва с физическа работа. Но така или иначе, това е божа работа! Важното е да има добри доктори около нас.
Виж целия пост
# 170
А-а-а забравих да кажа, че ние направихме поредните покупки за бебчето. Този път мъжо беше виновен, защото се беше ентусиазирал нещо. Купихме пелена за изписването (комплектче аз купих по-рано) и стерилизатор с шишета на Авент. Избрахме най-сетне и количката и сме я поръчали... Wink
Виж целия пост
# 171
ох аз всичко съм избрала вече...само пари да намерим Rolling Eyes май ще купувам готово комплектче за исписването Thinking гледах тука в кварталното магазинче едни за по 42-3 лв...имат доста части..и са с много сладки животинки Mr. Green
мисля и този път да наблегна на неутралните цветове...някак ме дразни това разграничаване - момичетата в розово, момчетата в синьо Tired най ме е яд като вляза в магазин да търся нещо различно от розово за дъщеря ми и като ми кажат "ама това е за момченца" ...кой точно определя това Rolling Eyes
не че нямаме и розови дрехи..и лилави , но не мисля че трябва да поставят шаблон  Crossing Arms
Виж целия пост
# 172
А-а-а забравих да кажа, че ние направихме поредните покупки за бебчето. Този път мъжо беше виновен, защото се беше ентусиазирал нещо. Купихме пелена за изписването (комплектче аз купих по-рано) и стерилизатор с шишета на Авент. Избрахме най-сетне и количката и сме я поръчали... Wink
Браво на тебе! И аз мисля да отида до Вис Виталис около 2,3,05,
Мами,мислите ли,че ще работят по тия почивни дни?Няма да купувам много.По 2 ката от всичко по списък.Количка,легло и др.едри неща ще ги оставя за съвсем накрая.Само ще ги набележа.
И аз надникнах при другите мами.Да са им живи и здрави бебоците.И ние да се радваме юли  Hug
Виж целия пост
# 173
Минавам да ви нагледам, макар че вече пропускам цели теми - много бързо пишете  Hug
И както винаги темите са така прекрасно оформени  Peace   bouquet
Имах доста тегави две седмици - нападнаха ме едни контракции, но овладяхме положението. Влизайки във подфорума и на мен първо ми попаднаха в очите заглавията на юнките - живи и здрави да са им бебчетата и много да ги радват, но и мен това ме постресна и определено вече си сядам на д***-то.
За бебс все още не съм купувала нищо  смисъл дрешки и чаршафчета, но вече имаме легълце и днес поръчах количка - някой, ако е взимал да казва от къде, цени, качество Peace.  От важните покупки ми остана само столче за кола, но вече харесахме и то ще остане за по-накрая.
Чакам още поне месец да дръпнем напред и ще пообиколя да накупя разни бодита и други бебешорски принадлежности.
Снабдих се с помпа за кърма и със стерилизатор за шишетата, така че полека лека стягам вече "чеиза"  Laughing
Виж целия пост
# 174
 #2gunfire по шаблоните, абсолютно няма да се съобразявам с тях

Аз стартирах покупките с помпа за кърма, настроила съм се за лактозавърски сезон, откъм размер съм докарана вече.... hahaha



Виж целия пост
# 175
Здравейте момиченца!
Знаех си,че ще има яко за четене,2 дена не съм влизала..макар,че като гледам юнките как пишат...53 теми вече,августинките и те са 32 теми вече.Момичета стягайте се  Hug
И аз бях на лекцията на сп.9месеца този петък.Темата беше малко неприятна,но все пак човек не знае кога какво ще му се случи.Казаха,че следващия път ще е за храненето и захранването на бебето,та мисля и на нея да отида.Не бях виждала толкова бременни на едно място  #Crazy    Joy 
И мене ме пристягва коремчето,като постоя права и като походя повечко./и като се ядосам,а това често се случва  #Cussing out /
Искам и аз вече да "шопингувам"... Много ми е мерак,то всички сме така,но почваме ремонт и няма къде да прибирам нещата,така,че ще изчакам с пазаруването.Тъкмо си тренирам търпението.  Flutter
Вие мислите ли да перете количките преди да сложите бебончо вътре? То е ясно,че ще слагаме одеалце или пелена отгоре,но все пак..  newsm78
Виж целия пост
# 176
kukumiavka ако е нова не виждам смисъл да се пере. Аз определено ще пера легълцето, защото ми е секънд хенд така да се каже - много е чистичко и запазено, но поне праха да махна.
Количката новата не мисля да я пера. Сестра ми ми обеща нейната старата за из къщи да го търкалям в началото като си върша нещо и понякога може да заспива вътре като плачат примерно се успокояват понякога в количката от движението и с единия от батковците бяхме така Simple Smile
Ще видя и тя в какъв вид е, ако е мръсна ще я пусна на една автомивка  Flutter
Виж целия пост
# 177
Момичета, аз днес ходих до Вис Виталис и наистина съм много впечатлена имаше супер сладки неща и то на сносни цени. Само дето пак не си избрах количка и креватче, почвам да се притеснявам, че няма да успея да си избера.
Лених, ти си минала трудната и основна част с покупките, останали са ти покупките за забавление-аз и преди писах, че съм доволна от магазин Слънчо, Малечко, Пигис, сега вече и от Вис Виталис. Няма да имаш проблем с тази част от покупките, само слагай дебелия портфейл в чантата и тръгвай, много е забавно. Ако нещо конкретно те интересува, питай.
Виж целия пост
# 178
Досега писах писах и накрая без да искам затворих прозореца  ooooh!
И аз бях днес във Вис Виталис, много ми хареса магазина, има всичко необходимо за бебето, а дрешките са на много добри цени.
Айде утре ще ви пише повече, че сега ми се спи.
Виж целия пост
# 179
Toчно се включвам по темата с покупките  Grinning.
Много съм щастлива! Днес си купихме количката със столче за кола ,

 помпата (двойна, електрическа)

доста сладурски дрешки, слънцезащитни лосиони и други дреболии (ще си ги снимам за албумчето). Много е приятно да се пазарува, а аз имах и купони и спестих $120 и съм още по-доволна  Money. Сглобихме количката бързо и е толкова хубава, че нямам търпение да сложим бебка вътре и да ходим по разходки. Все пак по-добре да почакаме още 2 месеца  Peace.

Да са им честити бебчетата на Юнки, радвам се, че са стабилни и всичко е наред  Grinning.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия