
. Алексчо се поразболя, покашля и миналата седмица бяхме в къщи. Сега се гледат с пра-бабата да се закрепи. Аз ходя също ходя на курс по английски, да си го опресня.
.
.
. Браво за френския, постъпила си добре
.
. Познати са ми охридските забележителности
. Браво за разходката
.
и доста познато, не бяхме ли веднъж в него или бяхме в "Патетата", а мнгоо май си приличат. 
Просто ако аз се захващам с това искам да е клубче, което ми е близо или до вкъщи или до работата, или пък около Лъвов мост до детската... за да не се налага да кръстосвам София, за да занеса капаро и т.н.
. Лично аз се доверявам на теб
. Когато дойде време за капаро, се обади за парички. Както бях казала, излизам малко отпуск с организацията
. Ако все пак имаш нужда от помош съм на среща
.
).

Препоръчани теми