Ей сега му сготвих на магарето картоф със спанак,морков и копърче. И като знам че пак ще хвърлям.....

Аууууу Пукоооо, много си ми далеч бееееее
Ох, Боби би хапнал с удоволствие!Туй твойто дете що тъй прай незнам!Боби щом види да ядем нещо мляска, та лиги текват!Да се похваля!Днес яде попара с ръце
С лъжицата по-малко му се вижда.Все надига купата и днес вече бръкна горкото и си взе и право в устата.Ще ме умори от смях как яде.
Трябва да го снимам.А вчера яде той Кики бисквита, но много се омаза и взех да му я чупя аз и понеже и на нас с татко му ни харесват си чупнах едно връхче и онуй мойто като ревна че си чупя..
още с пълна уста отваря и вика Аааааааа!Пак да му дам.Паднах от смях и му давам и той гълта като мисирка да не му го изям.Голям образ е.И алкохол като набара топи пръста..То може и затва да нямаме проблеми със спането
Още не съм давала попара, но утре вече ще дам. Няма какво да чакам повече. Пуки, може да се възползвам от идеята ти за козето сирене 
...Не исках да давам още
А, и да се похваля - детенцето успя да се изака само за пръв път от бая време насам, голяма радост беше ! От храните засега само зеленчукови пюренца съм давала. На 30-ти сме на консултация и ще видим какво ще каже докито.