Гоблени-54

  • 64 158
  • 432
# 270
зори ,много си харесах бистрото.

Отговорих ти на ЛС  Simple Smile.
Виж целия пост
# 271
Здравейте момичета  Hug
Честит празник на всички трудещи се! Аз минавам на бързо да се похваля, че вече си имам жертвичка  smile3508. Сега отивам да я проучвам!
Весели празници ви желая!
  bouquet
Виж целия пост
# 272
Хипатия,благодаря много   bouquet
Исках да ти го пратя на ли4ни,за да не пълня темата,но ти е пълна пощата. Мини малко с  newsm75  Wink
Виж целия пост
# 273
Здравейте и честит празник на всички!     bouquet

Искам да попитам, дали някой има схемата на този гоблен, но в PM или PCStitch.
Майка ми много го хареса, но има проблем с очите и не може да шие по цветна схема.
Благодаря ви предварително.     bouquet
Виж целия пост
# 274
Преди време някой не търсеше ли това ?  newsm78

http://keep4u.ru/full/080222/2d941948fdd1b6fd00/jpg
http://keep4u.ru/full/080222/d421e02409b0a48d68/jpg
http://keep4u.ru/full/080222/47ab5f7355fde85352/jpg
http://keep4u.ru/full/080222/a27d7c6070fdc5bc0e/jpg
http://radikal.ru/F/i043.radikal.ru/0802/38/eb8059969246.jpg.html
Виж целия пост
# 275
Петя -Дуданка си има "жертвичка " Rolling Eyesами аз  newsm78 newsm17 newsm45
Виж целия пост
# 276
Извинявам се за пропуска.   Heart Eyes
Ако има още някой, неполучил си "жертвичка" да пише на лични.
Виж целия пост
# 277
Бела благодаря за кафето страхотно е, определено разсънва  Wink
Аз отново с въпрос някой шил ли е и ключ ако има  Praynig
защото имам един ключ на ДМС, но не е с номерата ето го и него , а ми се ще да го ушия, за сина  Grinning
Да шила съм я, ама цветовете бяха по мое усмотрение - ето резултата: http://www.ivanichka.snimka.bg/album.php?album_id=99116&pid=8491516
Преди време бях правила ключа(малко по спомени, че не си го бях записала на време за една съфорумка). До сега си рових изпратените съобщения, че съм на гости при майка ми и нямам картинката тук, но го издирих де - http://prikachi.com/files/558598f.jpg
Днес половин ден пътувахме, останалата половина релаксирам Simple Smile
Виж целия пост
# 278
Ivanichka благодаря ти много   bouquet
И аз си имам "жертвичка"  Wink
Виж целия пост
# 279
Първото ми гобленче от поредицата Зеленчуци на Вервако е готов  Laughing

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=370134&pid=11933525

Другите май ще почакат,че първо да направя ето това часовниче за племеницата си:



Виж целия пост
# 280
Извинявам се за пропуска.   Heart Eyes
Ако има още някой, неполучил си "жертвичка" да пише на лични.

И аз още нямам newsm78
Виж целия пост
# 281
                           


ставайте, хубавици Hug
имам си жертвичка smile3508
дион, красиво е Peace
Виж целия пост
# 282
Добро утро и от мен.Минавам само да ви пожелая весело изкарване на празниците.Като напредна с моята Дорита ще показвам.Лек ден
Виж целия пост
# 283
Имам въпрос към момичетата от Бургас: къде може да се намерят конци Мадейра?
Виж целия пост
# 284
Прасче,търсила съм преди време,но навсякъде ме гледаха тъпо...след почивните дни ще пообиколя пак и ще ти пиша Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия