Гоблени-54

  • 64 158
  • 432
# 45
Моми4ета, може ли дам идейка... Ако искате в сайта, където Кетри е сложила линковете на албумите ни с готовите гоблени, да добави и сайтовете ни със схеми. За още по-голямо удобство. Май по4ти вси4ки имаме такива  newsm78 С удоволствие ще предложа моя http://miskapriz70.multiply.com/photos
Виж целия пост
# 46
Много бавно напредвам, но гобленът е доста големичък.


Трябва да стане това


И в моят албум има схеми  Peace http://www.album.bg/ninicol/?view=3&page=7
Благодарско на Кетри за идеята   bouquet
Виж целия пост
# 47
Имам въпросче и дано не ви се стори глуповато.Защо иконата се казва "Казанска мадона" ?
Виж целия пост
# 48
Имам въпросче и дано не ви се стори глуповато.Защо иконата се казва "Казанска мадона" ?
http://www.pravoslavieto.com/ikonopis/Bogorodica/kazanska/index.htm
Дано съм намерила отговора на въпроса ти   bouquet
Виж целия пост
# 49
Здравейте и от мен в новата темичка! Виждам, че има нови правила - ще се постарая да ги спазвам  Wink  Кетри   bouquet
Поздравявам ви за всичко показано дотук - направо радост за окото... такова удоволствие е за мен да гледам тези хубавини - творенията ви Flutter  и в старата тема имаше много красоти, но нямах много време да чета и пиша. Наистина много се разводнява темата с някои неща, но пък и ние станахме множко и всеки като се запише по веднъж и ето - темата се преполовила  Laughing

InDreams – ето ги елените, които аз шия :
http://media.snimka.bg/2788/011830629-big.jpg
http://media.snimka.bg/2788/011830630-big.jpg
Разкошни стават - наживо са много по-хубави, отколкото на снимките! Почти не съм шила и затова няма какво да показвам, но се влюбих в тях още като ги видях и ето, че малко по малко с кеф ще си ги ушия!
А ето и моето албумче да го прибавите към списъка  Hug
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=264460

Честито внуче , Миангелова, живо и здраво да е и много да ви радва !!!    bouquet
Бела, страхотни неща писа в предната темичка за кафето и чашките !!!    food010
Виж целия пост
# 50
НАМЕРИХ ЦВЕТОВЕТЕ
НА ДИМЕНШЪН С ИМЕНАТА И С НОМЕРАТА, ЗАПОВЯДАЙТЕ

http://diakot.gallery.ru/watch?ph=Lo6-blCCA

Виж целия пост
# 51
Привет!
Към албумите ще се присъединя и а ето и моят сайт http://tedkamar.multiply.com/photos има и схеми  Wink
Виж целия пост
# 52
Много е красиво всичко
Виж целия пост
# 53
Привет!
Към албумите ще се присъединя и а ето и моят сайт http://tedkamar.multiply.com/photos има и схеми  Wink

Дай ми точен адрес на готовите ти творби,че нямам време да ти ровя целия албум.
Виж целия пост
# 54
Дъмпи, къде са тези 488 странички?
Виж целия пост
# 55
 Heart Eyes привет и от мен   Hug
ново няма, старо също  Blush
 Party новото са две грамоти от Пловдивската дружинка, които ще снимам и с удоволствие ще лепна в албума и в темата  Crazy
за тези, които не са разбрали - аз съм муза и вдъхновителка  Flutter

само да си кажа: за рамкирането, закачването и мъжете  Sunglasses сме на едно мнение с Ина  Wink ина - рошльо ми харесва  Peace и китките;

в едно от албумчетата видях страхотни лодки на фона на залез  Peace не съм ги виждала до сега - красиви са!
 /съжалявам, че не запомних кой точно ги показа/
и една малка фънки принцеса  Peace
и още много, но не помня  Blush егн  Hug
Виж целия пост
# 56
Честита нова темичка
Как обичам да рзглеждам първите странички...красота !!!  smile3508 newsm10
Макар,че скоро показвах, но да се запиша



и моето албумче
Виж целия пост
# 57
Дъмпи, къде са тези 488 странички?
Да не би да са тези:
http://barbara1.fotosik.pl/zdjecia/1
Виж целия пост
# 58
хвал, хвал  Mr. Green



 Heart Eyes Heart Eyes ДЖ  Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 59
spinki , забравила съм да сложа линка, но ketri  го е дала  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия