Гоблени-54

  • 64 158
  • 432
# 75
parce_m видях на Вервако, в магазина на ДМЦ, но не беше детски модел.  Много лесно можеш да си направиш и сама  Peace Скоро ших за дъщеря ми, схема от интернет и часовник от магазин за левче ето го
sissak   smile3501
Виж целия пост
# 76


Сисаче, трябва да си направиш фирма и да си продаваш авторските схеми. Peace

Показвам етап от гжел на Золотое руно , не са много добре подбрани цветовете, ма такива имах в торбата. Малко за почивка след оня контур.


Хубава седмица на всички от мен!  Hug
Виж целия пост
# 77
Кетри ето и моето албумче  http://www.miangelova.snimka.bg/album.php?album_id=358074&pid=11286999
Лек ден на всички  bouquet
Виж целия пост
# 78
Тук.  Simple Smile
Виж целия пост
# 79
Ето нещо и от мен
http://www.album.bg/dianagabi/albums/
Виж целия пост
# 80
И от мен: 

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=370134&view=2

Засега е това, ще снимам още два в процес  Laughing
Виж целия пост
# 81
Дианна много ти е интересно албумчето Simple Smile
Виж целия пост
# 82
Ето ме и мен до къде съм стигнала.

http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=11855404
Надявам се тази седмица да го свършвам този и да започвам летния, че нещо ми е едно морскоооо  grinning039
Виж целия пост
# 83
благодаря бадем,много е сладурски.
Виж целия пост
# 84
Ех Петя, толкова е красиво. Да не говорим, че си събрала най-хубавите Дименшани Mr. Green
Виж целия пост
# 85
parce_m , тук качих няколко, ако решиш да комплектоваш сама  Peace
petjah много е красиво  Heart Eyes
Виж целия пост
# 86
Здравейте работливи пчелички GrinningВъзхищавам ви се   smile3501 newsm20 newsm74
Гледам и не вярвам на "ушите си".Макар че преди това да съм ви разглеждала албумите  сега все едно бях на изложба!Евала на всички .Всички сте № 1,уникални,неповторими,зашеметяващи! Peace newsm10 smile3525 newsm51
Господи каква красота!Кога намирате време да творите такива чудеса, да си гледате дечицата,да ходите на работа и ред други....,а сте толкова млади?! newsm20
Според мене трябва да си организирате па макар и виртуална изложба за да се види колко красоти сте сътворили/знам от собствен опит колко много любов и най-вече време трябва да имаш за да се ушие един гоблен/Толкова много писах  а все едно нищо не съм казала.Просто нямам думи.За мене това не е спам .Това е един изблик на чувства на възхищение newsm51 newsm51 newsm51
newsm51
Още веднъж благодаря ви за всичко .Обичам ви!!!
Виж целия пост
# 87
Я аз да покажа едно цветенце, дето миналата тема само споменах:


Кетри, я редактирай линка към моята галерия, че нещо се е залепил със следващата дума - http://www.ivanichka.snimka.bg/album.php?album_id=99116

petjah, загледах се в ягодките и кайсийките те в метални кутий ли идват  newsm78 , досега не съм виждала оригинал на Royal Paris
Виж целия пост
# 88
Ето го и моето бебче почти готово:
http://picasaweb.google.com/dops01/EjryRC#5329349337512353250
Остава само надписа, пера, гладя и рамкирам. Направих го нарочно с розова панделка, че ще е за момиче. Wink
Виж целия пост
# 89
Да, в метални кутийки са. Бяха ми подарък за 8 мартенската томбола.

Ето сайт за поръчка,

http://www.coatsbulgaria.bg/Products/Kits/Royal+Paris/

но имат изискване поръчката да е за над 30 лв. Имат и телефони за връзка.

И използвам случая, пак да спомена за томболата за 24 май. Събирам адресчета на ЛС.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия