Гоблени-54

  • 64 158
  • 432
# 300
Добро утро момичета! Hug

Бела гледам днес не си пуснала кафенцето , та викам да пусна аз едно  Wink
Като гледам албумите май всички сте шили "Коне на водопой"/много ми харесват/ -то кой ли не ми харесва  Embarassed Rolling Eyes
Та да питам трудно ли се шие , защото този с който се боря сега не мога да кажа че се шие лесно но ще се преборя  Grinning
Виж целия пост
# 301
Не е труден , аз го ших  и ми беше лесен . Наистина красив гоблен .
Виж целия пост
# 302
За "Коне на водопой" се твърди, че окачен в къщи, носи късмет, вкл. и финансов  Simple Smile
Аз не съм го шила, но съм го запланувала. Остава само да си намеря и комплектовката.
Виж целия пост
# 303
Аз също не съм го шила "Коне на водопой", но мисля да го ушия само дето незнам в кой живот!  Laughing
А ето ви етап от моята възглавница.

Лек ден ви желая и спорно шиене!
  bouquet
Виж целия пост
# 304
Много красива възглавница ще стане Grinning
Виж целия пост
# 305
За "Коне на водопой" се твърди, че окачен в къщи, носи късмет, вкл. и финансов  Simple Smile
Аз не съм го шила, но съм го запланувала. Остава само да си намеря и комплектовката.

 Wink за финансов успех - пеперуди  Peace или никакво влизане в е-бей  Mr. Green равностойни са

дж  Hug
Виж целия пост
# 306
незнам какво стана момичета,но след като вчера потърсих помощ,хоп днес след двуседмично мъчение успях да вляза без проблем,някой от който зависи това явно е чул молбата ми  love001  love001  love001
Виж целия пост
# 307
Аз също не съм го шила "Коне на водопой", но мисля да го ушия само дето незнам в кой живот!  Laughing
А ето ви етап от моята възглавница.

Лек ден ви желая и спорно шиене!
  bouquet
С какви конци я шиеш - вълнени ли - много хубава става  Peace
Виж целия пост
# 308
Здравейте, момичета.

Надявам се да нямате нищо против и аз да се присъединя към вас, защото гоблените са моята страст. Сега шия ето този   http://images18.snimka.bg/003486721.jpg  . Малко ми остава.
Виж целия пост
# 309
След това сматам да започна този http://www.milenastyle.com/catalog/catalog/images/273605-A.gif  . Накой шил ли го е?
Виж целия пост
# 310
 toni_nikolova ,здравей и добре си дошла.. Hug
Много ти е хубав гоблена,давай още малко остава..
Относно следващия ти проект ..метни едно око на първа страница,в началото ...за красотата. Wink
Виж целия пост
# 311
Аз също не съм го шила "Коне на водопой", но мисля да го ушия само дето незнам в кой живот!  Laughing
А ето ви етап от моята възглавница.

Лек ден ви желая и спорно шиене!
  bouquet
С какви конци я шиеш - вълнени ли - много хубава става  Peace
Конците са акрилни. Незнам дали това означава вълнени  newsm78 Възглавницата ми е готова комплектовка на "Орхидея" от сайта на Аксиома. Благодаря за поздравленията и аз си я харесвам!  Hug
Виж целия пост
# 312
означава, че са изкуствени, но са подобни на вълнените
Виж целия пост
# 313
Благодаря, Кетри.
Задължително ще покажа гоблена в завършен вид и в рамка.
Виж целия пост
# 314
Апетитко, при мен имаше същия проблем с Гоблените, макар че не съм на БТК. След няколко дена изчезна и сега разглеждам без проблем.

toni_nikolova добре дошла при нас. Вторият гоблен, който си показала, вчера го гледах в Гоблените. Не се сещам на кого е бил разработка, но там докъдето беше ушило момичето, изглеждаше много добре.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия