Оазис в пустиня гореща, бъбриви арабки приютява за 111-та среща

  • 26 328
  • 296
# 120
Marsi и от нас честит рожден ден, много здраве и любов и хубави моменти в живота

Виж целия пост
# 121


Марси- весел празник и от мен !

Монсун..много хумористично пишеш  Laughing ,често ме разсмиваш да знаеш.

Олди...къде бе душа пак Hug

Лили...хубавице, как сте  Wink
Виж целия пост
# 122
МАРСИ, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕНМНОГО ЩАСТИЕ, ЗДРАВЕ И ЛЮБОВ.БЪДИ ВСЕ ТАКА МИЛА И ДОБРА И МНОГО ОБИЧАНА !!!
Виж целия пост
# 123
Гери пиши ми на лични за русенската среща. Има ли други русенки мераклийки за срещата на 4 май освен анито, фаима, рафаела? Цецито този път ще липсва. но се надявам всичко да е ок по Алжирските земи. Марсиимаш ли новини от Белбейката и Цецито?
Виж целия пост
# 124
Marsy-Честит рожден ден!!!Много любов и щастие и бъди все така добра и усмихната!!!Приятно изкарване и многоооо подаръци  bouquet
Виж целия пост
# 125
Честит рожден ден на марси и от мен.....ар какво да пожелая,освен много рдраве и  лубоффф рарбира се?  Hug
Виж целия пост
# 126
Марси, пожелавам ти много здраве, щастие и любов! Честит рожден ден!Весел празник!
Виж целия пост
# 127

голямо сърде4но благодаря на вси4ки ви,моми4ета! много ме зарадвахте!
аз малко тъжа за бързия ход на времето! да мошх да го спра, но да съм си жива и здрава,както и тези ,които оби4ам, семейството ми, близките ми,  приятелите! иншаала да се сбъдант пожеланията!
Виж целия пост
# 128
Здравейте момичета.Открих ви преди няколко дни и изчетох почти всичко.Днес се престраших да ви пиша .Да ви се представя-Казвам се Даниела,на 39 съм.от Пазарджик понастоящем живея в England.Омъжена съм от 2 години-съпругът ми е от Пакистан.Била съм в Пакистан 3 пъти.Деца нямаме но работим по въпроса.И ние си имаме историйка -ще вия я разкажа скоро -обещавам.
Marsy честит рожден ден и от мене макар че съм новак тук

http://www.youtube.com/watch?v=iNg6NK11snM
Виж целия пост
# 129
Мила Марси - Честит Рожден Ден и тук !  bouquet



Весел Празник и Наздраве !  cheers


Жасмин  Simple Smile привет, как сте? върнахте ли се вече ? много прегръдки за теб и Каруми  Hug Hug

Кате  Heart Eyes мерси, че питаш за нас , добре са малките, в момента не ходят на градина, има варицела и скарлатина.... Crazy гледаме се в къщи....

Спорти - Весели празници и приятна почивка и на теб   bouquet
Виж целия пост
# 130
Mарсе-тайна ли е колко свещи духаш днеска?

Рейн-като ди доскучае,метни едно ЛС по никабския въпрос.

Хари-чудех се къде си  Grinning GrinningНие сме болни:поредната хрема и болки в гърлото.
Кари завърши тоя срок с максималните %-ти по всичко и съм много горда Grinning Heart Eyesоите
Сара е много палава..Твбонбонка,принцеска и батко как са?
   Исках да те питам ако можеш да ми дадеш линк да прочета историята на Йосев ас в Библията.

Мимич-ха потърпи с мирисането на парфума,да видим какъв е що е Naughty
Много те омайва,ех любов,любов!
Професията му не е лоша..Комшийката ти е дала въпроси-чакаме отговорите.

Добре дошла ПандаКан,радваме се да имаме нови мами,свързани с Пк!
Виж целия пост
# 131
                        ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН МАРСИ!БЪДИ МНОГО ЗДРАВА,ЩАСТЛИВА И ВИНАГИ УСМИХНАТА! bdbaloni
Виж целия пост
# 132
 newsm59MARSY newsm59

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН МИЛА

**********************
В календара всички имат място и за своят ден-
знае си от, край човекът че тогава е роден.
И на този ден ще мине да го поздрави света,
после ,в часовете си,неините близки ще се саберат
и по броя на годините тихи свещи ще горят.

Как годините минават- няма начин да ги спреш
и със всяка се прибавя в твоя празник нова свещ.
Ама ти недей тагува, даже в тебе да боли-
днес е време за празнуване, този ден е твой нали?
Днес е време за празнуване,
всичкисвещи запали.....

И накрая твоя любимец
http://www.youtube.com/watch?v=pIshUEyGExg
Виж целия пост
# 133
Райска птичке,
много хубави стихове smile3518 newsm51

и така Марси-честит Рожден ден :
в синьо,като твоите очи прекрасни-да си все такава мила,мъдра и силна мама на Линда ,батко и кака-и такава красива и предана съпруга

Пада лист от календара.
Времето над нас расте.
Как нещата се повтарят!
Как не се повтарят те!

Лятото ще се повтори,
нашто лято вече не!
И ще се се повторят хората
с уморени рамене.

Вярно е, че се повтарят
нашите рожденни дни,
само че това повтаряне
страшно ще ни промени...


Добре дошла Пандакан от Пакистан Laughing-ще ми е много приятно да си сред нас ,има една Ди тук с ник Монсун Рейн Wink-сигурна съм ,че много ще ти се израдва-аз така и се израдвах на нея преди време(като дойде в темата)и за нищо на света не я давам за друг потребител- Laughing-ми така е скъпото ни се свиди Wink...
Жасминке-най-сетне се разписа-как е Каруми-къде сте  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 134
днес рапоЧнах да Чета корана хахахах
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия